Zboží jsem objednala, přišlo přijetí o objednávce, balík měl být doručen do 24hodin!.. po 2 dnech jsem zavolala na uvedené tel. číslo jestli balíček odešel a bylo my oznámeno,že tento obchod není oficiální jen od nich odebírá zboží..má objednávka tedy není v evidenci, věc nebyla ani dostupná na oficiálním shopu.. proto hodnotíme takto.. dodnes se my odtud nikdo neozval a objednávka dodnes nebyla stornovana!

• Diskrétní balení
    • Bezvadná komunikace obchodu

Prostě není co vytknout

• Výhodné ceny
    • Přehlednost obchodu

Kvalitní zboží za skvělé ceny

• dobré ceny
    • rychlost dodání
    • diskrétnost

• anonymitu

• možnost vyzvednutí a prohlédnutí zboží, které je nabízeno na netu

zboží bylo dodáno vlastně ihned, obsluha milá a vstřícná

• Nechali si peníze a zboží nedodali !!! Na výzvy k navrácení peněz nereagují.
    • Zlodějnu !

Jedná se o naprosto neseriózní firmu,která se neštítí okrádat své zákazníky. Podávám trestní oznámení pro podvod!

• Malo informuje napise 3x zmena obednavky a neda cislo zasilky dost amaterske

Zboží které sem si objednal došlo nefunkční tak sem hned psal mail že je nefunkční a že bych chtěl vrátit hned peníze abych mohl nákup stejného zboží objednat jinde a bylo mi řečeno že peníze mi nevratí že mi pošlou zpět funkční zboží. tak zatím čekám co se bude dít.

• Nabídka

Pro tento obchod jsem se rozhodl jednoduše proto, že nabídl dobrou cenu. Raději oželím Kč 10,- za balné navíc jako "spropitné" výměnou za přehlednou nabídku a správnost údajů. V mém případě šlo o takové drobnosti jako jistota barvy produktu a jeho rozměry.

• osobni vyber v Praze
    • vyhodne ceny

• vše ok, doporučuji

diskrétnost

• rychlost, diskétnost, spolehlivost
    • obdželi jsme sice slevovou poukázku na nákup dalšího zboží, ale bohužel po zadání hesla do objednávky nefunguje

• z domova
    • nevím

vřele doporučuji

• Dost velký sortiment, nízké ceny, balíček na první pohled nic neříkajícím odesílatelem...

• cena, v porovnání s jinými obchody...
    • kvalita
    • objednávané zboží bylo údajně skladem a stejně na něj člověk čekal dobrých 14dní. Dokonce ještě s tím, že nakonec dorazilo v jiné barevné kombinaci, než v té, která byla objednávána... Krapet zklamání. Jinač cena-kvalitka, dobrý!

Obchod tedy hodnotím normálně, průměr. Zboží nevracím, spokojenost.

• kvalita cena
    • NEVÍM

DOBRÁ SPOLUPRÁCE

• rychle dodani, komunikace
    • malý výběr zboží, neni pobocka v Plzni

asi muzu doporucit