• Vůbec žádné a i kdyby, tak je přes oči zmlžené vztekem nevidím.
    • Nakoupit jsem se zde rozhodla proto, že to bylo levný, hlavně poštovný.
    • Absoutní nepřehlednost e-shopu, na Mozille nepoužitelný.
    • Komunikace s obchodem - KATASTROFA!!!, píšu e-maily, volám ...marně
    • Příště si asi připlatím za kvalitnější služby.

Hrůza. Objednala jsem si zboží, více kusů, přišel mi POUZE JEDEN KUS!! Komunikace obchodu je pořád na bodu mrazu, mám pocit, že si ze mě asi někdo dělá asi srandu!! To že se zboží hned při prvním použití rozpadlo, tak to je taková třešnička na dortu. Za mě rozhodně NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!

• Levné zboží bez poštovného

Zboží je bez záruky,bez českého návodu,nefunkční.Kdyby bylo dražší,tak bych ho vrátil.

Reakce obchodu CoolNakup.cz

na veškeré zboží se vztahuje záruka 2 roky. Můžete nás kontaktovat na zákaznické lince a problém vyřešíme k Vaší spokojenosti.

S pozdravem,
    CoolBuy.cz

Objednal jsem si 1. 2., dnes je 14. 2. a zatím objednaný kabel nemám. Dobrá cena, ale hrozně dlouhá doba.

• Levné poštovné.
    • Chtělo by to vylepšit komunikaci se zákazníkem, protože komunikace přes emaily v tomto případě nebyla efektivní.

Vybrala jsem si tento internetový obchod, protože jsem v něm objevila přesně ty věci, které jsem chtěla někomu dát na Vánoce. Byla jsem ráda i za nízké poštovné. Bohužel se obchod celý protáhl kvůli tomu, že 1 kus zboží nebyl v té barvě, ve které jsem objednávala a komunikace mezi námi nebyla úspěšná. Nakonec se to ale vyřešilo a zboží mi přišlo. Zboží ok, jen škoda, že to jedno nemělo obal.

• zboží jsem dostala bez českého návodu. Již dvakrát jsem kvůli tomu volala. Bylo mi přislíbeno, že český návod bude dodán a dostu nic!!!