• -
    • Jeden produkt (potravina) prošlý dva měsíce po záruční lhůtě, tedy zdravotně závadný. Nemohu doporučit.

• dobrá cena
    • trochu zádrhel v komunikaci.

zaujala mě nízká cena za dobré zboží,ale dodací lhůta se zpozdila jelikož se ztratil údaj z mojí adresy,hned jsem psala opravu,ale stejně asi po 4dnech jsem musela volat,takže balíček dorázil po 14 dnech.

• Zbozi ani po deseti dnech nedorazilo a to bez vysvetleni prodavajiciho.

Datový kabel k iPhonu po zapojení hlásí, že toto zařízení není určeno k nabíjení.

• Zboží z ebay a hong-kongu s malou přirážkou
    • Doručení jen přes Českou poštu
    • Nulová komunikace obchodu se zákazníkem

One-man show eshop, který se snaží urvat pozornost cenou a zbožím, které se u nás běžně nevyskytuje. Celý tenhle monkey-business však nakonec neselhává na otřesném eshopu, který je jen několikastránkovým katalogem obrázků s jedinou kategorií, ale na nulové schopnosti komunikovat. Když mi někde objednávka visí 14 dní, zkusím zavolat, zda není nějaký problém. Pokud se mi zákazník ozve, tak si dávám den, maximálně dva dny na jakoukoli odpověď.

• mrdka, kabel nefunguje, zlodějina, podvod

• Je to levné
    • Nekomunikuje

Pokud máte štěstí a nemusíte zboží reklamovat, tak je to levné a může se to vyplatit.
    Já už to ale riskovat nebudu.

• Nabízí poškozené a nefunkční zboží.

Nechal jsem se nachytat na nízkou cenu, ale očekával jsem alespoň něco co funguje. Bohužel nabíječka přišla poškrábaná a něco v ní chrastilo, po zapnutí nenabíjí. Kabely hlásí, že se nejedná o riginál a nabíjí jenom občas (po několikanásobném zastrčení). Obchod absolutně nekomunikuje ani na email ani po telefonu. JIŽ NIKDY VÍCE!!!!!

Absolutně NEDOPORUČUJI!

• Žádnou
    • Komunikace, kvalita objednavky, obrazky nejsou stejne s dovezenou objednavkou

• Přehlednost webu a to je asi je jediné plus, pro tuto firmu.
    • Neodpovídá na emaily. Možná jiné zboží dodávají v lepším stavu !?!

Raději se tomuto obchodu vyhněte, neumí komunikovat, zboží bylo v krabici naházené! Půlka zásilky byla poničené nebo nefunkční.

• Určitě že je to levné

Kupovala jsem si u nich usb kabel k iPhone 5 a 2 dny nabíjel teď už nenabíjí a ukazuje mi to že je necirtifikovaný takže už nikdy si od tamtud nic neobjednám

• žádná komunikace ze strany eshopu!!

nedoporučuji!

• nekomunikuje ani na emaily ani na telefonáty. za deset dní zboží nedošlo

negativně.. nemám zatím pozitivní zprávu.. 2 dny nezvedají telefon a 3 dny čekám marně aspon na emailovou odpověd.

Nikdy bych už služby tohoto obchodu nevyužila. Zboží přišla v devastujícím stavu a na reklamaci obchod nereaguje.

• automatické rozhodování bez domluvy se zákazníkem

• Zasílání neobjednaného zboží a nevracení poštovného!
    • Zasílání neobjednaného zboží a nevracení poštovného!

Kdo chce dostat přesně co si objednal a čeká férové jednání, ať radši nakupuje jinde!

• Žádné!
    • Velmi špatný eshop, ignorace mých telefonátů a emailů ze strany prodejce pana Marka Machálka.. Jestli takto ignorují všechny zákazníky a neposílají zásilky v objednaném množství tak už mají asi pěkný balík..

TENTO OBCHOD V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI!
    NENAKUPUJTE!
    Z 3ks objednaných věcí jsem obdržela pouze 2ks.
    Od té doby se snažím dovolat na uvedený telefon, ale nikdo mi telefon nezvedá. Na email, který internetový obchod uvádí také nikdo neodpověděl.
    Za 383 Kč jsem si objednala dva datové kabely, dokovací stanice na Iphone nedorazila..
    Velmi špatný nákup..
    Komunikace Eshopu na bodě mrazu, totální ignorace ze strany prodejce.
    NENAKUPUJTE ZDE!

• 6ádné
    • Nabízí nekvalitní zboží data kabel nefunguje

Šok víckrát už zde nechci nakupovat

• nefunkční, opotřebovaný obal
    • komunikace
    • nefunkční webové stránky

Obchod měl v době mého nákupu nefunkční systém pro přidávání zboží do košíku...pro e-shop trochu problém..