• vyhody tu že si to mužu vybrat v klidu doma

jsem spokojena

• Nemusím chodit do kamenného obchodu. Mohu objednat zboží v pohodlí domova.
    • Nevím o žádných

Přehledné stránky, snadné objednání zboží, rychlé vyřízení objednávky. S nákupem u Vás jsem byla moc spokojená :-)

• úspora času
    • přehlednost nabídky

Doporučuji tento obchod ostatním nakupujícím pro vynikající přehlednost, v jaké fázi se právě objednávka nachází.

• originalni motivy
    • trochu jine cislovani obleceni nez jsem zvykla (sedi mi jine velikosti), cekala bych vetsi vyber tricek

Dobrá komunikace,rychlé dodání zboží v dobré kvalitě,různé možnosti dopravy a platby.
    Obchod bych určitě doporučil !

• úspora času

Kvalita materiálu se mi nelíbí, cena je proto velmi vysoká. Zboží nebudu vracet, ale také už další nebudu objednávat. Ani doporučovat známým. Další zkušenost.

Reakce obchodu cool-wear.cz

Je nám velmi líto, že jste nespokojena s materiálem, ačkoli jste si zboží vyzkoušela v kamenném obchodě, jak uvádíte. Jsme přesvědčeni, a reakce zde na hodnocení o tom vypovídají, že kvalita zboží je výborná a srovnatelná se značkovými sportovními oděvy.

• Zboží není předražené.
    • Druhý den je na místě.
    • Když se nakupuje přes internet, tak si to člověk nemůže vyzkoušet a prohlédnout.

Celkově jsem spokojená a obchod bych doporučila.

• rychlá doručovací lhůta
    • absence nákupů v OD - časově nenáročné
    • detailní fotografie oblečení

• Dodá zboží, které nabízí na svých stránkách, což není bohužel u jiných společností pravidlo.
    • Nevím

Doporučuji všem. Zboží bylo bleskově dodáno a v deklarované kvalitě.

• Kvalita, rychlost.
    • Nemá softshellové kalhoty:)

Vynikající.

• - skvělá komunikace
    • - rychlé dodání
    • - přijatelné ceny
    • - nevidím žádné

Rozhodně bych tento obchod doporučila. Objednávala jsem z něj sice poprvé, ale rozhodně ne naposledy.

• přehlednost, rychla komunikace, doprava bez problemu
    • o žadných zatím nevím

moje zkušenosti s tímto obchodem jsou velice dobre...doporucuji vsem co maji radí skvěle sportovní oblečení...určitě to nebyl můj poslední nakup v tomto e.shopu

• přehlednost nabízeného sortimentu
    • doprava až k zákazníkovi
    • skvělé dodací lhůty
    • nevím,nakupoval jsem poprvé

• Přehlednost obchodu
    • Poštovné

Skvělá komunikace, zboží dorazilo v pořádku již druhý den. Nízké poštovné.
    Perfektní, doporučuji.