• Spolehlivost
    • Ochota
    • Důvěra
    • ....že takovýchto obchodů je málo

Když víte co chcete tak to tady určitě najdete. Doporučuji ostatním zde nakupovat a děkuji za příjemné jednání.

• rychlost nákupu
    • dobrá orientace v e-shopu
    • pohodlí nákupu bez rizika

Byla jsme velmi spokojená, mile mě překvapila sms upozorňující na expedici zboží.
    E-shop je přehledný.
    Dobrá komunikace, příjemná doba vyřízení objednávky.

• Neotřelý design oblečení, přehlednost e-shopu

Komunikace ze strany obchodu byla perfektní! Vřele doporučuji.

• nízká cena
    • kvalitní zboží

• rychlé doručení
    • bezchybná komunikace
    • jeden výrobek z pěti mnou objednaných vypadal podstatně lépe na obrázku než ve skutečnosti

• Přehledný obchod.
    • Skvělá komunikace s prodávajícím.
    • Úžasně krátká doba dodání.
    • Dobrý ceny.

Pěkné a originální zboží za dobrý ceny.

• Obchod je přehledný, zboží v dobrém stavu, jednání rychlé a kvalitní.
    • Omezenější výběr mikin.

Obchod je dobrý, jednání férové a ceny příjemné. Pri objednávání jsem nenalezl žádnou vadu ani chybu prodejce. Rychlé doručení bez poškození zboží. Bezproblémové jednání a proto bych klidně doporučil svým známým Váš obchod.

• pohodlí nákupu z domova
    • cenová dostupnost
    • přehlednost
    • obava z reklamace zboží přes internet

ocenila jsem velmi dobrou komunikaci e-mailem

• Nabízí neokoukaný a stylový sortiment oblečení za přijatelné ceny. Výborné je nízké a především dynamické poštovné v návaznosti na výši ceny objednávky.
    • Přijal bych ještě širší nabídku zboží a více barevných variant (což je ale otázka spíše na výrobce).

Skvělý obchod s dobrými cenami zboží, bez problému při jednání a nízkým poštovným.

• Přesně uvedená délka oblečení.

• Výborná komunikace

Dobré kvalitné zbožie, rýchla dodávka a hlavne výborná komunikácia ohľadom vyexpedovania tovaru... Už som ho aj doporučila kvôli super veciam :)

• široká nabídka produktů za dobrou cenu, lepší než v obchodě a velmi pohodlný nákup.
    • nevím o ničem

Produkt, který jsem si objednala dorazil do práce, kolegyně si ho vyzkoušela a už si u vás objednala také.

užasná komunikace a rychlost dodání a spolehlivost

• rychlé vyřízení objednávky, přehlednost

velký výběr kvalitního zboží

• nenašla jsem tam velikostní tabulku

Reakce obchodu cool-wear.cz

Děkujeme za reakci. Velikostní tabulka je u každého zboží, které si otevřete, a to pod hlavním obrázkem položky Ukaž velikost v cm.

Bunda byla velmi špatně zabalena, pouze do papíru. Ostatní obchody odesílají zboží zcela běžně v krabicích. Pokud jde o tričko za 200,-Kč, tak se papír snese, ale u bundy za 2000,-Kč byl očekával mnohme lepší a pečlivější zabelní.

Reakce obchodu cool-wear.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jste první zákazník, který si stěžuje na balení zboží. Bunda byla zabalena do dvouvrstvého papírového pytle, do kterého běžně balíme zboží, který je ještě přepáskován páskou. Dále dodací lhůtu hodnotíte velmi nízko, ale Vaše zboží bylo odesláno hned v pondělí a dle hlášení doručení z PPL Vám bylo doručeno hned v úterý. Pokud PPL zacházela s balíkem tak, že poničila obal, pak je lepší zboží nepřebírat a my si to s přepravcem dále vyřídíme. Děkujeme za pochopení.

• přehlednost zboží i všeho okolo objednávky, dobrá komunikace
    • možná by stálo za to zahrnout zboží i jiných značek

kvalitní služby, dobrá cena