Bez problémů.

Naprostá spokojenost.

zboží je nekompletní

Reakce obchodu Cool-Ceny

Dobrý den , Zděnku děkujeme za hodnocení avšak pokud bylo zboží nekompletní jak uvádíte proč nás nekontaktujete. Nevidím že by jste nám psal a snažil se věc řešit , tzn. že zatím je to jen vaše tvrzení. Zkontrolovaly jsme kamerové záznamy a z nich to vapadá že je vše v pořádku.

Pěkný den
    Cool-Ceny.cz

• Dobrá cena
    • Dobře zabalený výrobek

Rychlost vyřízení objednávky

Velmi vstřícné jednání a rychlost vyřízení objednávky

rychlé doručení

Objednávala jsem zboží poprvé. Zatím jsem spokojená.

• Rychlost vyřízení objednávky

• Neochota komunikovat se zákazníkem
    • Zasílají vadné a nefunkční zboží
    • Pokud chcete řešit problém telefonicky, po prvním telefonátu si prodejce zablokuje vaše telefonní číslo

Prodejce zasílá levné napodobeniny z Číny. Toto zboží je vadné a nefunkční. Pokud se již v den doručení ozvete, a chcete s prodejcem problém řešit, odkáže vás pouze na reklamační řád. Poté si zablokuje vaše telefonní číslo. S nefunkčním zbožím, či s vámi, již nechce mít nic společného. Prodejce absolutně pohrdá zákazníkem a patřičně dává najevo neúctu k němu. Jedinou možností pak je, stejně jako v mém případě, odstoupení od kupní smlouvy v zákonné 14 denní lhůtě. V tomto obchodě jsem nakupoval poprvé, a jistě i naposledy !!

Reakce obchodu Cool-Ceny

Dobrý den Jaromíre, netuším co by mohlo být jak píšete "levné napodobeniny z číny" za napodobeninu u produktu který jste zakoupil - Digitální váha pro vážení s váživostí 3000g/0,1g

Měl jste z váhou problém a naše pracovnice vás odkázala na reklamaci a popsala Vám celý postup, také se Vám omluvila za komplikace. Avšak z vaší strany neustávali urážky a výhružky ČOI a právníkem a proto již po cca 20 telefonu od Vás na vaše volání neregovala a v posledním telefonátu vás požádala ať komunikujete emailem který se dostane výš než jen na zákaznickou linku. To se stalo a já Vám na váš emaily odepisoval a ani tam neustavali vaše ataky. Z dovolením sem dám jen kousek z jednoho emailu a všechny z vaší strany začínaly ultimáty, ataky a výhružkami.

"V případě že neuskutečníte výměnu na vlastní náklady, předám celou kauzu ČOI a dalším příslušným správním orgánům. A na hodnocení vašeho internetového obchodu v rovině spokojenosti zákazníka se opravdu velice těším. Bude pro vás velice nepříjemné."

Z naší strany jsme udělaly maximum pro Vaší spokojenost avšak i to je někdy málo a zrovna Váš případ je toho důkazem. Děkujeme Vám tedy za hodnocení které jste avizoval v telefonátech podmiňované splněním vašich požadavků.

Petr Javořík
    Cool-Ceny

Příjemně mě překvapila rychlá dodávka.

Pila je vykonna, ma dlouhou vydrz baterie. Jsem naprosto spokojen.

Rychlá reakce na objednávku i doručení zboží-

Všechno proběhlo k celkové spokojenosti bez problémů a hlavně rychle, což oceňuji.

• Zboží ještě nedorazilo.
    Má to velkou výhodu - nic jsem neutratil

• Ochotné, vstřícné jednání paní obchodnice, rychlé dodání zboží, dobře zabaleno, zboží došlo v pořádku

Skvělá spolupráce!

• všechno perfektní
    • nejsou

všechno perfektní

Spokojen,rychlá reakce a podrobné vysvětlení.