• délka vyřizování. 13.3. jsem objednala, ale první reakce z obchodu přišla až 20.3. Dnes 24.3. stále zboží nemám, i když zboží bylo zaplaceno již 20.3. Právě dnes jsem zboží chtěla vzít s sebou jako dárek na křtiny a přijdu s prázdnýma rukama, což mne neskutečně štve...

Reakce obchodu CoolBaby s.r.o.

Pekny den, prvni reakce Vam z naseho adminu dosla 20.3. kvuli tomu, ze zrejme automaticky generovany email s platebnimi udaji vam nedorazil a nebo spadl do spamu. 20.3. jsme vam udaje preposlali, 22.3. jsme meli vasi platbu pripsanou na uctu a okamzite expedovali. Vase zasilka zajiste bude na zasilkovne, kterou jste si zvolila. dekujeme

• objednal jsem jinou velikost než jsem dostal.

nic moc...

Reakce obchodu CoolBaby s.r.o.

Pekny den, muzete nam prosim specifikovat jakou velikost jste obdrzel. Mozna doslo pri expedici k chybe a muzeme to samozrejme vymenit. dekujeme

• Hezké zboží.
    • Komunikace, dodací lhůta.

Týden jsem čekala na podklady k platbě. Přestože jsem zboží uhradila hned den poté, co jsem je dostala, následující den mi přišla upomínka s výhružkou, abych zboží zaplatila. Kdyby obchod věnoval více času vyřizování objednávek a méně upomínání zákazníků, bylo by to výrazně příjemnější. O kvalitě zboží zatím nemůžu nic říct, protože ho po 10 dnech stále nemám k dispozici.

• Originalita
    • Komunikace a spoluprace s Ceskou postou

Objednavka se vyrizovala dlouho, i kdyz penize davno prijaty. Ceska posta i pres prosbu o informovani predem neinformovala a obj. predala do rukou cizi osobe.

• hezké originální zboží
    • nezodpovědnost

Zboží došlo v pořádku a kvalitní, ale jinak je celková zkušenost špatná. Zboží jsem objednala 22.11., po 10 dnech, jsem zjistila, že něčí chybou byla zásilka stornována, na což jsem si musela ovšem přijít sama a zajímat se o to, kde je chyba. Byla mi potvrzena chyba obchodu, nicméně o dva dny později mi bylo oznámeno, že jedna ze dvou věcí, které jsem objednala mezitím došlo a musím počkat týden na dodání. Na zásilku jsem čekala ještě další dva týdny, takže ve výsledku bylo zboží dodáno až 18.12.

• Zboží nedorazilo a obchod nekomunikuje.

Obchod nedoporučuji, zboží bylo údajně expedováno s tím, že do 5 dnů by mělo být dodáno, ale ani po 14 dnech nebylo doručeno a není uloženo ani na poště. Proto jsem činila již po týdnu dotaz e-mailem, zda by zjistili stav zásilky, zda není chyba na straně České pošty a nedostala jsem žádnou odpověď.

• Bezkonkurenční výrobky za pěkné ceny
    • Komunikace, dodací doba

Výrobky jsou moc pěkné, ale objednat dlouho dobředu (jak přesně dlouho nevím, stále na zboží čekám)

• komunikace se zákazníkem a dodací lhůta zboží.

Objednala jsem před 10 dny a zboží nikde, tak pokud nepospícháte.....Obchod zatím neodpověděl ani na můj dotaz, kde zboží je.

Objednala jsem si zboží dne 03.12.2014. Do teď jsem objednávku neobdržela.

Reakce obchodu CoolBaby s.r.o.

Pekny den, dle vyhledani vasi zasilky jsme zjistili, ze vam byla zaslana ihned 3.12. nicmene jste postou nebyla zastizena a tak byla zasilka ulozena 14 dni na vasi poste. Nasledne pro nevyzvednuti nam byla vracena a my jste objednavku stornovali. Pochybeni tedy bylo na strane posty. Do budoucna je vhodne kontaktovat nas drive a my vyhledame dle podaciho cisla stav zasilky. Bohuzel 3 mesice od zaslani uz nic nezmuzeme. Stav zasilky zde https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/cislo?parcelNumbers=rr1571852698m%0D%0A

• Žádné.
    • Nic mi nepřišlo, čili žádný obchod neproběhl.

Nic mi nepřišlo, nekomunikují. Nedoporučuji!

Reakce obchodu CoolBaby s.r.o.

Dle ID vasi objednavky jsme zasilku vysledovali. Objednavala jste 13.12. , my jsme expedovali 16.12. a 18. 12. jste zasilku prevzala. Zde je trackovaci link https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/cislo?parcelNumbers=RR1571855178m%0D%0A

• Zbozi psane skladem,po 10 dnech jeste nedorazilo,komunikace zadna

Reakce obchodu CoolBaby s.r.o.

Vasi zasilka vam byla dorucovana 27.11. a do soucasne doby je ulozena na vasi poste, neb se s vami dorucovatel asi nespojil. Pochybeni je tedy na strane ceske posty. Vice zde https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/cislo?parcelNumbers=rr1571851692M%0D%0A . Velmi nas tato situace mrzi a i to, ze jste nas nekontaktovala, abychom tento stav mohli proverit drive. Snazime se vzdy vsem vyhovet ale bohuzel neni v nasich silach mapovat, zda nektera ze zasilek nebyla ceskou postou predana a zasilka na poste lezi.