• Obchod nekomunikuje, zboží nedorazilo.

ziadna informacia o objednavke

Před více než 10ti dny jsem odeslala objednávku, ale reakce vašeho obchodu byla pouze ta, že jste objednávku přijali, ale posledních 9 dní vůbec žádné info. Nereagujete na e-maily ani na zprávy na Facebooku. Za mě obchod nedoporučuji, protože stále jen čekám, až jsem z toho čekání ztratila i zájem o objednaný produkt.

• Nízká cena
    • Doba dodání asi 10 dnů.

S nákupem jsem nebyl vůbec spokojen. Objednával jsem pro někoho dárek k narozeninám a produkt přišel až po asi 10 dnech. Objednával jsem přes zásilkovnu, která nijak nepochybila, ale obchod ji zboží předal až asi po 9 dnech. Komunikace s obchodem naprosto otřesná. Volal jsem na číslo, které bylo v e-mailu s objednávkou a tam mi pán řekl, že je číslo již zastaralé a že teď se již o objednávky stará p. Růžička, na kterého mi zaslal číslo. Panu Růžičkovi jsem asi 3 dny volal a žádná odezva. Čtvrtý den mi hovor zrušil a zaslal sms, že má obchodní jednání a že se poté ozve. Samozřejmě se neozval a poté se opakovala zkušenost z následujících třech dnů, takže jsem se rozhodl produkt objednat z jiného e-shopu. Na druhý den, resp. 10 den od objednání dárek přišel. Tudíž ConexFit již nikdy víc.

• Nejdrive nulova reakce na moji objednaku, po tydnu prisla zprava, ze zbozi neni skladem a ze se objednavka odesila. Byl jsem informovan, ze zbozi dostanu za nizsi cenu, nestalo se tak a jeste k tomu byl shaker jinej, nez jsem chtel. V krabici nebyla ani zadna faktura. Tady uz nikdy.

viz vyse

• možnost osobního odběru na Zásilkovně

Zkušenost velmi dobrá a proto doporučuji všem :)

• Zboží si vyberete v klidu domova
    • Toto zboží je jen v shopu

Zboží je k prodeji v shopu, ne v kamenném obchodě.
    Zkušenost s obchodem výborná.
    Rychlá objednávka i dodávka do dvou dnů.
    Všem doporučuji.

Reakce obchodu Conexfit shop

Děkujeme za nákup a krásné hodnocení. Budeme rádi, když u nás zase nakoupíte.

CONEXFIT

• Kvalitní zboží za dostupnou cenu
    • Žádné

Skvělá komunikace, rychlé dodání, kvalitní zboží. Velmi doporučuji

Reakce obchodu Conexfit shop

Děkujeme za nákup a krásné hodnocení. Budeme rádi, když u nás zase nakoupíte :-)

• Nejlevnější cena

Reakce obchodu Conexfit shop

Děkujeme za nákup a hezké hodnocení. Budeme rádi, když u nás zase nakoupíte :-)

• pečlivě zabalené zboží

Spokojenost

• osobni vyzvednuti
    • relativne maly sortiment

skvely pristup a kamenny obchod v Karline, proste super

Reakce obchodu Conexfit shop

Děkujeme za nákup a krásné hodnocení. Sortiment se snažíme stále rozšiřovat a mít velké množství produktů skladem. Budeme rádi, když nás zase v obchodě navštívíte :-)

CONEXFIT

• Kratka dodací lhůta. Výborná komunikace při sebemenším problému. Přiměřená cena za výbornou kvalitu.

S obchodem jsem nadmíru spokojená. Mile mi překvapilo jednání že strany obchodu při sebemenším problému. Krátká dodací lhůta je také jednou z obrovských výhod. Určitě je to jasná volba při dalším nákupu, jiný obchod hledat nebudu.

Hezký den,

Vaše hodnocení nás velice potěšilo a budeme rádi, když u nás zase nakoupíte :-)

CONEXFIT

• Kromě produktů které nabíÍ ma i komplexních programy a poradenství abyste věděli co má pro vás smysl a jak to má smysl.
    • Chtěl bych vidět více spokojených klientů a jejich výsledky na webu

Podlě mě super nápad i koncept. Uvidíme časem jaké nasbírám zkušenosti :)

Reakce obchodu Conexfit shop

děkujeme za Vaši objednávku a podněty pro zlepšení. Promyslíme, jak zapracovat výsledky klientů do webu. Budeme rádi, když u nás zase nakoupíte :-)

• rychle
    • nevím

ok

Reakce obchodu Conexfit shop

děkujeme za Vaši objednávku a krásné hodnocení. Budeme rádi, když u nás zase brzy nakoupíte :-)

CONEXFIT

• Výhodná cena a musím říci že velice vstřícné jednání.
    • Nevím o žádných.

Nejlepší cena. Velice ochotní a rychlý.

• Doprava a poštovné

Reakce obchodu Conexfit shop

děkujeme za Váš nákup a pěkné hodnocení. Budeme rádi, když u nás zase brzy nakoupíte :-)

• Rychlost doručení.

Reakce obchodu Conexfit shop

děkujeme za Váš nákup a výborné hodnocení. Budeme rádi, když u nás zase brzy nakoupíte :-)

• Osobní odběr.
    • Žádné mě nenapadají.

Jsem velice spokojená a rozhodně to nebyl můj poslední nákup. Všeje vyřízeno rychle, bez problémů a na prodejně jsou moc milí.

Reakce obchodu Conexfit shop

děkujeme za Váš nákup a krásné hodnocení. Budeme rádi, když u nás zase brzy nakoupíte :-)

super