Zboží mi bylo v pořádku a včas doručeno. Měla jsem však jinou představu o zboží, proto jsem ho dle zákona vrátila ve čtrnácti-denní lhůtě. Obchod mi za zboží vrátil obratem peníze na účet - ani jsem to tak rychle nečekala :-)

Reakce obchodu CONAJDU

děkujeme za Vaše hodnocení, každému zákazníkovy se snažíme vyjít co nejvíce vstříc.
    Budeme rádi, když náš obchod znovu navštívíte.

Team Conajdu

• Rychle vyrizeno, zadny problem, o prubehu odesilani zasilky byly podavany informace, spokojenost

Reakce obchodu CONAJDU

děkujeme za Vaše hodnocení a moc si toho Vážíme. Budeme rádi, když náš obchod znovu navštívíte.

• perfektní cena

Vše proběhlo v pořádku, celkem rychle a za skvělou cenu oproti konkurenci, opravdu doporučuji!

Reakce obchodu CONAJDU

děkujeme za Vaše hodnocení a budeme rádi, když náš obchod znovu navštívíte. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě.

Rychlé jednání,rychlé doručení.
    Nevýhody nevím.

Team Conajdu

Obchod v pořádku, ale doručovatel byl protivný. Bez předchozího varování mi zavolal,že musím okamžitě sejít ven pro balík jelikož má být za 5 min u zubaře čas cca 8:30 ráno (mám 4 leté dítě s pohybovou vadou/nechodí a jsme ve 4.patře obřího paneláku) což jsem pánovi do telefonu řekla a on mi odpověděl, že to je sice hezký, ale že má taky své potřeby :/ ?!?!?. Než jsme se dostali ven (náročné dostávání malého do rhb kočárku + čekání na výtah=obří stres ) tak nám hodil balík před vchod na chodník a z okýnka odjíždějícího vozu křičel, že je taky jen člověk :( . Tohoto dopravce(Geis) tedy už v žádném případě nee. Omlouvám se CONAJDU, protože obchod proběhl jinak skvěle a bazén je skvělý za super cenu,ale musela jsem to napsat.

Reakce obchodu CONAJDU

omlouváme se za způsobené potíže. Jako prodejce neseme plnou zodpovědnost i za dodání a společnost GLS, která Vám zboží dodala.
    Jednání řidiče bylo naprosto neomluvitelné. Naše firma provedla kroky, které doufáme pomohly k nápravě jednání přepravce.
    Každá zpráva ať kladná či záporná nás posouvá dopředu.

Děkujeme.

Team Conajdu

• Dobré ceny,velký výběr zboží.

Reakce obchodu CONAJDU

děkujeme za Vaše hodnocení. Snažíme se dělat ceny takové, aby jsme byly NEJLEVNĚJŠÍ a budeme rádi, když náš obchod znovu navštívíte a uděláte si radost nákupem.

Team Conajdu

zboží doručeno v pořádku za výbornou cenu a funguje jak má

Team Conajdu

• Kupuje a nabízí totalni šračku v podobě jezírkoveho vysavače.

Reakce obchodu CONAJDU

děkujeme za Vaše hodnocení a odborné posouzení kvality výrobku. Každému zákazníkovy se snažíme vyjít co nejvíce vstříc. Reklamace není nikdy příjemná věc pro obě strany, ta vaše byla dořešena do 2 pracovních dnů od převzetí reklamovaného zboží k posouzení.
    Snažíme se nechat co nejvíce zodpovědnosti na nás. Budeme rádi, když náš obchod znovu navštívíte.

• dobrá komunikace

Reakce obchodu CONAJDU

děkujeme za hodnocení. Náš e-shop se snaží vyjít všem zákazníkům vstříc a stále se držet hesla (JSME NEJLEVNĚJŠÍ NA INTERNETU A ZA TÍM SI STOJÍME)

• Rychlost dodávky .

Perfektní

• rychlé jednání

Dobrá komunikace,informace o zásilce a platbě.

Tychlost cena

Team Conajdu

Vše rychle a ochotně vyřízeno.

Team Conajdu

Rychlost, vstřícnost, komunikace obchodu.

Team Conajdu

• rychlost a velmi dobrá komunikace

Děkujeme

• Spokojenost s doručením.

Team Conajdu

• rychlé vyřízení objednávky.

velmi slušné ceny.

Team Conajdu

Dobrá komunikace stran vyřízení objednávky, okamžitá expedice, pro hledané zboží výhodná cena.
    Reklamaci jsem zatím nemusel řešit, takže zkušenost s tímto nemohu hodnotit.
    Obchod doporučuji.

Rychlost