• zakoupeno v CONAJDU před 1 měsícem

Možnost osobního odběru

• Snadná komunikace
  • zakoupeno v CONAJDU před 2 měsíci

• Výborná komunikace, velice vstřícný přístup, každopádně doporučuji
  • zakoupeno v CONAJDU před 2 měsíci

Zboží bylo dodáno dříve než bylo uvedeno na stránkách.Prezentováno 7 dní zboží přišlo za 3.

Reakce obchodu CONAJDU

děkujeme, naše firma se snaží dodávat k zákazníkovi zboží co nejdříve je to možné.

CONAJDU

• zakoupeno v CONAJDU před 3 měsíci

• Naprosto dokonalá komunikace...

• zakoupeno v CONAJDU před 6 měsíci

+ Rychlost dodání.
    - Nedostatečné informace k výrobku.

Reakce obchodu CONAJDU

děkujeme za Vaše hodnocení a moc si toho Vážíme. U produktů se snažíme dopsat co nejvíce popisků podle dodavatele a výrobce zboží. Pokud jsou popisky nedostatečné, můžete využít telefonní nebo emailové podpory a tam budou veškeré dotazy zodpovězeny.
    Budeme rádi, když náš obchod znovu navštívíte.

• zakoupeno v CONAJDU před 4 měsíci

Zboží bylo o dost levnější než v jiných obchodech, objednávka dorazila rychle i komunikace s prodejcem byla zcela bez problémů - doporučuji.

Reakce obchodu CONAJDU

děkujeme za Vaše hodnocení. Snažíme se dělat ceny takové, aby jsme byly NEJLEVNĚJŠÍ a budeme rádi, když náš obchod znovu navštívíte a uděláte si radost nákupem.

• zakoupeno v CONAJDU před 5 měsíci

• Rychlé jednání

• zakoupeno v CONAJDU před 7 měsíci

Super! Rychlé dodání i komunikace výborná. Doporučuji

• zakoupeno v CONAJDU před 8 měsíci

• Velmi dobrá komunikace (email i telefon), milý přístup, ochota a rychlé a férové jednání
    • Zboží bylo pečlivě zabaleno, přesto však dorazilo poškozené z důvodu hrubého zacházení při dopravě (rozbité sklo u varné desky). Byl mi proto zaslán nový kus. Ten byl doručen v pořádku a velmi rychle (do dvou dnů) po naprosto bezproblémovém a velmi příjemném jednání s e-shopem. Obchod vřele doporučuji, případné potíže, které mohou nastat kdekoliv, řeší okamžitě.

Reakce obchodu CONAJDU

děkujeme za Vaše hodnocení a moc si toho Vážíme. Budeme rádi, když náš obchod znovu navštívíte.

• zakoupeno v CONAJDU před 8 měsíci

Vše jak má být, levný,rychlý,spolehlivý

• rychlost odeslání
    • ceny

Reakce obchodu CONAJDU

děkujeme za Vaše hodnocení a budeme rádi, když náš obchod znovu navštívíte. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě.

Vše OK.

• zakoupeno v CONAJDU před 1 rokem

Cena byla výrazně nižší než jinde. Platila jsem převodem předem. Zboží dorazilo v pořádku. Absolutní spokojenost!

• zakoupeno v CONAJDU před 1 rokem

výrobek, sice objednaný jako "ne v originálním balení" ale přišel poškozený, v rozmáčené krabici a navíc nefunkční. Toto zboží někdo vrátil nebo reklamoval a obchod ho prodal dál jako"2.jakost" 2.jakost ale u elektronického přístroje (nejenom u elektr.) nesmí mít vlyv na funkčnost, má se týkat jen nějakých estetických vad. Z toho důvodu, to považuji za neseriózní jednání ze strany obchodníka

Reakce obchodu CONAJDU

omlouváme se za vzniklé potíže. Reklamaci jsme vyřešili do 24 hod. a peníze Vám byly vráceny převodem do 48 hod. pracovních. Pokusím se reagovat na vaše připomínky:

- přišel poškozený
    bohužel se může stát, že přepravce se k balíčku nechová jak by měl a zboží dojde poškozeno. Na tuto skutečnost jsme reagovali ihned po doručení zboží a na základě Vašeho telefonátu. Nabídli jsme ihned objednání přepravy zpět (aby jste neplatila přepravu a spojené náklady s balíčkem), vrácení zboží a zaslání celé částky na Váš účet. Dále Vám byla nabídnuta možnost výrazné slevy 53%.

- navíc nefunkční
    zboží bylo před odesláním odzkoušeno a řádně zabaleno do náhradního obalu. Nefunkčnost zboží (sporný názor, ale zákazník má vždy pravdu) si bohužel můžeme zkontrolovat až při posouzení reklamace kdy zboží bude dopraveno k nám na firmu a zkontrolováno oprávněnou osobou, ale problém jsme řešili okamžitým vrácením zboží a peněz i přesto, že rek. zboží nebylo ještě doručeno na naši firmu, protože našich zákazníků si vážíme.

- délka dodací lhůty
    bohužel jste zadala nesprávnou adresu do objednávky a tento skutek jste nám oznámila až později po odeslání:
    1) Vaše objednávka 7.4.2020
    2) odeslání zboží na Vámi uvedenou adresu 8.4.2020
    3) změna dodací adresy ze strany zákazníka 8.4.2020
    4) doručení na Vámi změněnou adresu 16.4.2020 (je třeba započítat do dodací lhůty Stav v ČR, Státní svátky a hlavně Velikonoce)

- neseriózní jednání ze strany obchodníka
    k této výtce se mi nevyjadřuje nijak lehce a neměl bych z obchodního hlediska na ně ani reagovat, ale"".
    Milá paní, vzhledem k Vašemu chování během dvou telefonických rozhovorů jste použila spousty vulgarizmů a sprostých slov (debil, neschopnost, podvodníci, atd.) které jste byla schopna použít v jedné větě. Tyhle výrazy nemají úroveň, je mi líto, ale něco to o Vás vypovídá. Ve vší vstřícnosti a slušnosti vulgarity odmítáme.
    Fakta jsou jasná, zboží bylo doručeno během 4 pracovních dní a nesnáze jsme dořešili během následujícího dne.
    Vámi použité označení neseriózní firma je přinejmenším zavádějící.

Vašeho názoru si vážíme, pro nás je to dobrou zkušeností.
    Budeme se snažit být lepší firmou.

• spolehlivost

• Výborná komunikace