• Cena a levna doprava.
    • Mala stolni hra dorazila v obrim baleni a vazila pres 4 kg!!! Proc proboha takove baleni? V krabici jsem nasla krome hry i asi 10 ks prazdnych krabic, kousky montazni peny, plastove pytliky, milion bordelu ze skartovacky a dalsi odpad!

Pokud nechcete delat eshopu uklizecku a tridit jejich odpad, urcite objednejte u nekoho jineho!
    Jejich chovani je naprosto neekologicke a neseriozni.

• Zatím žádné
    • Posílá prošlé zboží

Poslali tablety s dobou použitelnosti do roku 2012 cena balení je 1268kč

Reakce obchodu Compus

Pánovi jsme již e-mailem vysvětlili situaci a omluvili za toto nedopatření. Situace vznikla s toho, že letos nebyla možnost nakoupit 5kg balení výrobku Attack Quattro a tak ze 3kg balení přeskladňujeme do 5kg balení po kterých je největší poptávka a které nám zbývali z minulých let z prodeje těchto tablet po 1ks a dosud se tyto balení nijak nezlikvidovali. Nikdo z nás si však neuvědomil vyznačené datum na 5kg obalu. Tablety jsou letošní výroby jen naší chybou ve špatném obalu.
    Tímto by jsme se chtěli všem, kteří letos od nás nakoupili toto 5kg balení omluvit.

Prodejce www.compus.cz

• ZKAŽENÉ VÁNOCE

Reakce obchodu Compus

Zákaznice si ve čtvrtek večer 18.12.2014 objednala hru s platbou přes platební systém a její bankou. V pátek 19.12.2014 dopoledne jsme stále neměli platbu od banky potvrzenu, takže jsme se snažili zákaznici kontaktovat, ale nikdo telefon nezvedal. Následně jsme tedy zaslali e-mail s informací, že dosud jsme neobdrželi potvrzení banky o provedené platbě, abychom mohli odeslat objednávku. Součástí tohoto e-mailu bylo i pro jistotu ruční zadání tohoto příkazu, který pravděpodobně neproběhl. Dále jsme čekali na potvrzení nebo přijetí platby. Ani v pondělí 22.12.2014 žádné potvrzení z banky nepřišlo a ani platba na účet neproběhla. Proto jsme se opět snažili zákaznici kontaktovat, abychom vyřešili dodání do vánoc, ale opět bez reakce, telefon nikdo nezvedal. Z naší strany jsme již více nevěděli, co bychom mohli udělat. Jestliže zákaznice nekomunikuje a ani nijak nereaguje, nevíme jak si představuje nákup, kde chce platit předem, platbu neprovede a čeká, že zboží dorazí. Do dnes 30.12.2014 byla objednávka stále otevřená, zboží blokováno a připraveno k zaslání. Dnešním dnem byla nakonec objednávka z naší strany zrušena.

Prodejce games.compus.cz