Tonery dorazily, ale nepasují do tiskárny, do které pasovat mají. To se stát může, takže jsem ihned volal dodavateli, ten mi sdělil, že to budou řešit výměnou, že mám napsat na reklamace a poslat fotky, to jsem obratem udělal.
    Po 14 dnech žádná reakce, posílal jsem tedy mailem urgenci - ani poté jsem se žádné odpovědi nedočkal.

Reakce obchodu comps.cz

Ano, 20.12. jste nahlásil reklamaci, poté bylo s vámi komunikováno 21.12. a 22.12. Bohužel od 23.12.2023 do 2.1.2024 byly vánoční prázdniny (jistě i na vašem gymnáziu), takže se opravdu řešení protáhlo na dobu delší, než jsme zvyklí. Přestože váš případ je svým načasováním na vánoční svátky poněkud výjimečný, je prakticky vyřešen a skutečnost, že jsme vám 14 dní nepodali žádnou zprávu uznáváme, ale je dána pouze tím, že se jednalo o čas vánoční. Omlouváme se vám a při příští vaší objednávce uvidíte, že komunikace proběhne v řádu hodin k vaší plné spokojenosti.

zadne zbozi jsm ne dostala
    dvakrat jsem psala email a nic
    zadna komunikace

• Snadné objednání.
    • Peníze zaplaceny převodem, ale zboží i po dlouhé době nemám.

Výhoda obchodu byla v ceně výrobku. Výrobek je nekvalitní, dělá pruhy. Asi to bude tou nízkou cenou.

Reakce obchodu comps.cz

děkujeme za Vaši objednávku i recenzi.
    Pokud se Vám zdá výrobek nekvalitní, určitě se na nás obraťte, máte právo zboží reklamovat a my budeme moci případné opakované problémy řešit.
    Doufáme, že na nás nezanevřete a obrátíte se na nás i v budoucnu
    tým e-shopu www.comps.cz

• zboží vadné, reklamace zatím bez odezvy.

Objednány byly 2ks HP Q2612A -. 1ks vadný! reklamován dodnes leží u nás.

• i po urgenci, kdy potřebuji fakturu do účetnictví mi žádná nebyla zaslaná, nebyla přiložena ani u zboží

• Slušné ceny
    • Doprava zdarma
    • Nejsou to zrovna rychlíci ve vyřizování

Cartridge jsem obdržela, ale bohužel nefungovala, tiskárna mi jí nechtěla vzít. Domluvili jsme se tedy s paní z expedice, že zboží vrátím a vrátí mi peníze. Tak jsem byla spokojená, že jsme se domluvili, ale pak už se všechno neuvěřitelně táhlo. Po týdnu, co jsem zboží odeslala zpět se stále nikdo neozýval, a tak jsem napsala já jim, jestli jim to vůbec dorazilo. Dostala jsem odpověď že ano a že mi vrátí peníze. Na ty jsem ale opět čekala několik týdnů, po asi třech urgencích jsem se konečně dočkala, takže vše dobře dopadlo. Mé zkušenosti s vrácením zboží u jiných e-shopů, kde jsem nakupovala byly tedy o tisíc procent lepší, vždy bylo vše bleskově vyřízeno. Asi jsem moc zhýčkaná a čekala jsem stejný přístup i zde...

Reakce obchodu comps.cz

Děkujeme za Vaši objednávku i Vaše hodnocení.
    Reklamace se snažíme vyřizovat co nejrychleji, omlouváme se tedy za zpoždění.
    Doufáme, že budete spokojeni se zbožím, jelikož to je pro nás nejdůležitější a že se na nás obrátíte i v budoucnu.
    Těšíme se na Váš další nákup
    tým obchodu www.comps.cz

• nemám náladu hledat výhody
    • jako všechny internetové obchody

nejde o obchod. Objednal jsem 2 tonery do laserového čb Lexmarku. Oba tonery jsou sice funkční, ale tisknout z nich mohu jen drafty, protože vytisklý papír oproti papíru tištěném při originálním toneru není bílý, ale šedý a neustále jsou na něm různé tečky a pod. Vložím originální toner a vše je OK.
    Protože to je již podruhé, asi si je nechám, protože nemám čas na debaty, ale už kupovat nebudu.

• sortiment, cena
    • nepoužitelné zboží, repase vadných dílů

3x mi slíbili nápravu - výměnu zboží - a neprovedli nic

Reakce obchodu comps.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Bohužel jste musel obdržet nějaký vadný kus, který Vám samozřejmě vyměníme. Stačí postupovat dle podmínek uvedených v reklamaci. Všechny reklamace se snažíme vyřizovat v nejkratší možné době.

marketing comps.cz

• V telefonickém rozhovoru jsem ujištěn, že zboží je na cestě od dodavatele a že do konce týdne ke mě dorazí a když koncem týdne volám, tak zboží ještě nedorazilo a dorazí do konce dalšího týdne. A stejný telefon s týdenním odsunutím dodávky jsem už absolvoval 3x.

Reakce obchodu comps.cz

Bohužel máte pravdu. Váš model nám dodavatel neustále posouvá, proto Vám termín dodávky posováme podle aktualizace dodávky zboží. Každopádně se Vám za průtahy omlouváme.

• Žádné.
    • Vůbec nevědí, že zboží, které nabízejí, není k dispozici.

Otřesný obchod, vyhněte se mu.

• nepřehlednost

vybral jsem si tento obchod z cenových důvodů
    ale zboží budu vracet z důvodu nesprávného objednání způsobeného nepřehledností nabídky

Nepřistoupil jsem na platbu předem. Chtěl jsem platit dobírkou. U nových dodavatelů nikdy neplatím předem.

• Nevím.
    • Jaké nemá?

Zboží, které bylo uvedeno jako skladem, jsem objednal před 10-ti dny. Přes urgence a následné sliby, že zboží bude nejpozději dnes odesláno, jsem dosud nic nedostal.

• mají vše skladem
    • dodací lhúta a komunikace

nedoporučuji

Nedoporučil, je moc dobrý a každý nový zákazník je moje nová konkurence.

• výhodné ceny
    • Málo přehledný - špatně se vyhledá konkrátní zboží. Zejména je-li dvojí značení (např. HP), podle jména je jen jedno. Řazení podle tiskátny není vůbec.

jsem spokojen

• Zatím jsem nespokojen,zboží jsem objednal před 10ti dny a do dnešního dne nic nedostal

Reakce obchodu comps.cz

kontaktujte nás na bezplatné lince 800 888 648. Problém může být na straně pošty nebo na neidetifikovatelné platbě.

Chybý zpráva o odeslání zásilky alespoň na e-mail. Nemáte potuchy zda bude zásilka vyřízena nebo v jakém stavu je.