Rychle vyřízeno, kvalitně zabaleno. Jen mně chyběla možnost platby při dobírce platební kartou.

Zboží mi bylo doručeno hned druhý den po objednání. Cena byla velmi výhodná a na matracích se výborně spí. Konečně se ráno budím bez bolesti v zádech

• rychlé a spolehlivé vyřízení objednávky

Rychlost dodání a kvalitní zboží

Zatím dobrý spí se na nich dobře tak uvidíme co ukáže cas

Dobrý den pani Danca.
    Děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu. Velice si toho vážíme a jsme rádi, že Vás naše nabídka zaujala a obchod proběhl bez problémů.
    Přeji Vám krásný den

• nedokázali spárovat objednávku s platbou převodem, objednávka na mě a posílano z účtu vedeného na manžela, až po telefonické komunikaci, vše napraveno

Dobrý den paní Krelca.
    Děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu. Velice si toho vážíme a jsme rádi, že Vás naše nabídka zaujala a obchod proběhl prakticky bez problémů.
    Přeji Vám krásný den

Rychlá komunikace, všechny dotazy vstřícně zodpovězeny. Paní na telefonu milá a také věděla přesně co může nabídnout. Správný člověk, pokud ví o zboží co nabízí. Děkuji
    Matrace úplná spokojenost, pokud máte zdravotní problém a chcete opravdu tvrdou matraci je to právě ona.

Dobrý den pani Eva Š.
    Přeji Vám krásný den

Vse v pořádku. Doprava rychlá. Matrace skvělá.

Veliká spokojenost.

Přeji Vám krásný den

• Rychlé vyřízení objednávky.

• Быстро!Качественно!Профессионально!

Přeji Vám krásný den

První objednávka - přehledný výběr, dobrý sortiment

• rychlost dodání

• Ochota, rychlé dodání

• Rychlost dodání. Výrobek došel perfektně zabaleny. Cena příznivá

Dobrá komunikace,rychlé dodání.

Přeji Vám krásný den

přehledné stránky, rychlé zracování i doručení

• Velmi příznivé ceny matrace
    • Kvalitní
    • Rychlost odeslání
    • Docela slušný výběr za rozumné ceny
    • Navíc dárek k matraci

Obchod zcela jistě doporučuji. Dětem se na matraci spí přímo luxusně. Ceny za matrace super. Dokonce jsem si mohla v cenovém rozpětí vybrat i z více matrací, což je velké plus. Matrace po rozbalení nevykazovaly žádný zápach.

Přeji Vám krásný den

• Matrace byly za dva dny doma

Na zhodnocení kvality matrací je ještě brzo / ještě nejsou ani vybaveny :)

dovoz domu