• Obchod stornoval objednavku a do dnesniho dne mi nebyla vracena predem zaplacena castka

19.4. objednáno a ZPALCENO
    21.4. objednávka zrušena ze strany obchodu a odeslána žádost o vrácení platby.
    28.4. Zatím bez odezvy

• Neaktualizuje stav zboží
    • Ruší objednávky

Stornovali dvě moje objednávky bez adekvátného zdůvodnění, takže zatím nemám zimní bundu ani potěšení z tohoto obchodu

Reakce obchodu Columbia-sport.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost. Bohužel se občas stane, že se zboží během vyřizování objednávky vyprodá, jelikož se jednalo o poslední kus. Snažíme se stále zdokonalovat služby zákazníkům, aby se toto nestávalo. Děkujeme za pochopení.

male mnozství zboží -nebylo vyhoveno,objednavka byla zrusena

Reakce obchodu Columbia-sport.cz

velice se omlouváme za vzniklou situaci. Náš eshop je skladově propojený s kamennými prodejnami a tak se může stát, že zboží se v průběhu vyřizování objednávky vyprodá.
    Děkujeme za pochopení

Od potvrzení objednávky žádná komunikace, když jsem se ozvala, tak prý ze zboží nelze dodat z důvodu vady vyrobku
    Kdyby jsem jim sama nenapsala, tak mi vůbec nedají vědět at na zboží necekam

Reakce obchodu Columbia-sport.cz

velice se omlouváme za Vaší zkušenost. K takovéto situaci došlo mimořádně. Děkujeme za pochopení.

• doručena již rozbalená bunda, zřejmě již vrácená jiným zákazníkem, velmi pokrčená, nacpaná do igelitového sáčku bez řádného poskládání, žádný originální obal - bundu jsem vrátila

Reakce obchodu Columbia-sport.cz

Omlouváme se, že Vámi objednaná bunda nebyla doručena v originálním obalu, ale ten se pravděpodobně roztrhl a proto jsme zvolili obal náhradní. Konkrétní model bundy, který jste si objednala, je z lehké šusťákoviny, která se vlivem přepravy, ale i vlivem běžného nošení snadno zmačká a můžeme Vás upozornit, že tato bunda je vhodná na turistiku, právě proto, že lze lehce složit do kapsy. Její technologie windbreaker se tím tedy neponičí a bunda zničená není.

Bunda nám takto přišla již od přepravce a přesto si jí zákazníci kupují.

Samozřejmě, dle našich obchodních podmínek máte nárok na vrácení zboží v lhůtě 14 dnů ode dne doručení zásilky.

• Doprava
    • Prodávají předražený vietnamský šmuk

Boty SOREL velké zklamání,kůže zamatlaná od lepidla na jedné botě nevzhledné zvrásnění.Boty někdo dělal ve sklepě na koleni.Čekal jsem slušné boty,bohužel šmuk a ještě pěkně předražený.Ve znaku mají ledního medvěda bohužel vietnamského.

Reakce obchodu Columbia-sport.cz

mrzí nás Vaše nespokojenost. Zboží samozřejmě můžete vrátit do 14 dní od jeho převzetí.

Kdyz si zakaznik objedna neco na vasem eshou tak ocekava ze bude zbozi mozne bez jakekoliv pripominky vratit na vasich pobockach uvedenych na webu. Bohuzel to tak neni a proto nedoporucuji. Znacku jako takovou ale mam rad dal pouze priste nakup urcite jinde

nedostatečné popisky ke zboží, málo fotografií

Reakce obchodu Columbia-sport.cz

Děkujeme za Váš nákup na našem eshopu a za recenzi. Naše stránky se snažíme zlepšovat a doplňovat dle přání zákazníků.

Stale cekam na dodani. Objednano 26.6. PPL mi zaslalo 27.6. SMS ze obdrzeli zbozi, le stale jej nedorucily na odberove misto. Dnes je 8.7.

Reakce obchodu Columbia-sport.cz

omlouváme se za případné komplikace.Přepravce již zásilku dopravil na určený ParcelShop.

• neshledal jsem nadstandard
    • zboží mi přišlo sice v originál krabici, ale tato byla (kromě bot) zcela prázdná. Přinejmenším to svědčí o tom, že zboží měl již možná někdo doma přede mnou, nebo bylo vybalené někde na regálu v obchodu apod.

Poslali co měli. Vadí mi, že jsem nebyl na skutečnosti mnou výše uváděné upozorněn již při nákupu, resp. při výběru. Nebo se mýlím, ale nikdy se mi nepodařilo zakoupit nové boty volně ložené v krabici, bez jakéhokoli papíru apod.

Reakce obchodu Columbia-sport.cz

Děkujeme za Vaši recenzi i když nepříznivou.
    Zřejmě při kontrole expedovaného zboží ve skladu nebyly papíry vráceny zpět do krabice.
    Děkujeme za pochopení.

• 0 z 5

Reakce obchodu Columbia-sport.cz

Vaše záporná recenze nás mrzí, ale bohužel neznáme důvod Vaší nespokojenosti.
    Omlouváme se.

• nevím
    • slibuje něco co má skladem a pak objednávku zruší

nedoporučuji

Reakce obchodu Columbia-sport.cz

Dobrý den, Vaše nespokojenost nás mrzí. Bohužel se stane, že objednané zboží je vyprodáno na kamenném obchodě ve chvíli, kdy si zákazník objednává na e-shopu. Děkujeme za pochopení

• neaktuálnost v dostupnosti zboží

• -nemá aktuální info na web.stránkách

Reakce obchodu Columbia-sport.cz

děkujeme za Vaši recenzi i když zápornou. Bohužel se někdy stane, že zboží je vyprodáno na kamenné prodejně a zárověň je vyprodána i skladová zásoba a jsme nuceni zboží z objednávky stornovat.
    Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

• Doprava

Reakce obchodu Columbia-sport.cz

děkujeme za Vaši recenzi i když zápornou. Naše služby se snažíme zlepšovat a o spolupráci s novým přepravcem již jednáme.

• Problém s číslováním jsme v Evropě tak uvádějte EU číslování a nebude docházet k omylům jako v mém případě

Našla jsem na internetu a okamžitě objednala velikost 6,ale potřebuji 9.Po telefonátu s reklamačním odd. v Táboře mi bylo sděleno že mohu vrátit v krabici ve které obuv došla.Zdůrazňuji mohu použít.Koupila jsem na poště novou krabici,ale to byla velká chyba,protože nyní mám boty o dvě čísla menší které jsou mi k ničemu.Pracovnice měla říci že je nutné obuv vrátit v původním obalu.

Reakce obchodu Columbia-sport.cz

Dobrý den, pro přehlednost v použitém číslování je nutné vždy před objednáním zboží nahlédnout do velikostních tabulek, kde je uvedeno jakou normu používáme. U značky Columbia je to číslování dle US norem. Co se týče vaší nespokojenosti s vrácením zboží, vás budeme během dne kontaktovat a pokusíme se vše vyřešit k vaší spokojenosti.

• Dobré ceny (ve výprodeji)
    • Bohuzel komunikace. Došlo pouze potvrzení objednávky a dále nic, bohužel ani účet k teto transakci se prubezne neaktualizoval o stavu objednávky. Vše sem si musel obvolat. Bohužel ani k dnešnímu dni nedošla faktura ac mi bylo sdeleno, ze ji poslou elektronicky.

Zbozi doslo v poradku, takze mozna nekdo muze namítat ze neni na co si stezovat ale kdyz se vylepsi ta komunikaci se zakaznikem, tak nebude mit obchod chybu.

Reakce obchodu Columbia-sport.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí vaše negativní zkušenost s naším e-shopem. Vždy se snažíme zákazníkům vyjít vstříc. Během uplynulých cca 14dní jsme školili na našem zákaznickém centru nové zaměstnance a tímto se vám velmi omlouváme za případné pochybení a špatnou komunikaci z naší strany. Vše jsme již doladili a k dalším pochybením by již nemělo v budoucnu docházet.