• exkluzivní zboží
    • mylně uváděné skladové zásoby - tedy se vám něco zalíbí, ale máte smůlu, jelikož to nemají, ač se tváří, že ano

paní z e-shopu mi volala, že dárek, který jsem si vyhlédla, již nemají. očekávala jsem tedy, že na webu nebude již uveden jako skladem. ovšem o několik hodin později, kdy jsem hledala jiný dárek, byla stejná položka stále uváděna jako dostupná (a je tomu i nyní, ovšem nevěřím tomu, proto se nebudu pokoušet cokoli objednat a nehledat nic jiného). škoda, nabídka je opravdu vyjímečná a obdarovaného by potěšila...

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zbozi bylo skladem a prislo rychle.
    • Mozna jsem mel trochu smulu.

Objednal jsem mocca konvicku. Na webu vypadala nadherne. Po rozbaleni baliku prislo zklamani. Konvicka je poskrabana, rozumim tomu ze je to hlinik... Kazdopadne jako darek se to uz moc nehodi. Zbozi vracet nebudu, urcite i tak zbozi vyuzijem.

Dobrý den, Milane,

Děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi nás mrzí, že jste měl s dodaným zbožím problém. V takovém případě je Vám plně k dispozici naše zákaznické centrum, které by s Vámi problém obratem vyřešilo k Vaší plné spokojenosti. Zboží bychom Vám okamžitě vyměnili nebo vrátili peníze - to samozřejmě platí i nyní.

Moka konvičky, které dostaneme od dodavatele přesně z těchto důvodu ani nevybalujeme. Nechceme je "osahat" či nedopatřením poškrábat.

Budeme moc rádi, když nás kontaktujete ohledně vyřešení Vaší nespokojenosti a přehodnotíte "nedoporučení" našeho obchodu.

Děkuji a přeji příjemný víkend,
    +420 777 964 550

• dodávka trvá dlho

Reakce obchodu COFFEEANDTEA.cz

Děkujeme za hodnocení Vašeho nákupu. Velmi nás mrzí, že nám dáváte tak nízké hodnocení. Kontrolovali jsme průběh Vaší objednávky a z naší strany nedošlo k žádnému zpoždění. Chyba tedy musí být na straně Slovenské pošty, jejíž rychlost doručení nejsme schopni ovlivnit. Příští rok chystáme rozšíření přepravních služeb ma Slovensko, aby k tomuto nedocházelo.

Velmi nás toto mrzí a doufáme že nám zachováte přízeň,

Děkuji a přeji hezký den,

• rychlé vyřízení
    • pravděpodobně špatné skladovací prostory nebo nekázeň perzonálu

Zboží dorazilo děsně načichlé od kouře. Muselo být po delší dobu vystaveno přítomnosti silného kuřáka. Po týdnu "větrání" se výrobek konečně dostává do stavu, kdy bude předatelný jako dárek

Reakce obchodu COFFEEANDTEA.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. V našem kamenném obchodě a skladu se v žádném případě nekouří a proto netušíme, kde mohla objednávka načichnout. Velmi nás tato situace mrzí. Pokud byste chtěl zboží vrátit nebo vyměnit, samozřejmě Vám vyjdeme maximálně vstříc - ozvěte se!

Děkuji za pochopení a přeji hezký den,
    COFFEEANDTEA.cz

• Pokuď nejste Brňák, máte trošku jiný sotiment v nabízených nápojích, než běžně v obchodech.
    • Jak mám dokázat že jsem starší 18let.

Zboží jinné, než standartní sortiment v obchodech, ale nemožnost dodání mimo Prahu.

Dobrý den MacGywere,

děkujeme za hodnocení. Mrzí nás, že nám dáváte takové hodnocení. Objednal jste u nás alkoholické nápoje a u každé kategorie obsahující alkoholické nápoje je uvedena informace, že zboží nezasíláme po ČR, ale doručujeme pouze po Praze a v kamenném obchodě. Tímto krokem plně akceptujeme českou legislativu zakazující prodej alkoholu osobám mladším 18-let, vzhledem k tomu, že na dálku nemáme možnost ověření.

Mrzí nás, že si stěžujete na něco, na co jste byl před koupí zcela jasně upozorněn a dáváte nám takto nízké hodnocení.

Zákazník je u nás na prvním místě, ale jakožto slušní obchodníci musíme plně akceptovat české zákony.

Děkujeme za pochopení.
    Za COFFEEANDTEA.cz
    Jaroslav Hrubý

• přehledně široký sortiment ojedinělých výrobků na našem trhu
    • solidní jednání
    • profesionalita na všech úrovních prodeje ( zvolená kurýrní služba je skvělá na rozdíl od jiných na trhu..
    • zatím jsem na žádné nepřišla, takže budu objenávat brzy další zboží

kvalitní zajímavé druhy čajů za odpovídající cenu se skvělým servisem až domů

Reakce obchodu COFFEEANDTEA.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení. Mrzí nás ale, že byste nás nedoporučila svým známým. Pokud jsme někde udělali chybu, kontaktuje nás prosím a my ji rádi napravíme.

Děkujeme!
    Za COFFEEANDTEA.cz