• Dodací doba a komunikace se zákazníkem v případě prodleni

Reakce obchodu Coffee Planet

Děkujeme za Vaší reakci. Prodlení bylo bohužel způsobeno zvoleným přepravcem - doprava zdarma Geis Point. Pokud na své zboží spěcháte, doporučujeme zvolit jiného přepravce (PPL, Česká pošta).

Děkujeme a přejeme hezký den.

• doba dodání

• v porovnání s ostatními obchody je cena přibližně stejná (i vyšší)
    • nejsem spokojená, neb zrnková káva se blíží svou expirační dobou ke konci- a to je velký nedostatek, neb nemá žádné aroma, proto takto nelze příště nakupovat.

proto, nemohu-li si prohlédnout obal s expirační dobou, určitě neobjednávat!!

• Není informace, zda je zboží skladem. A ne všechno je skladem.

Druhý den po odeslání objednávky mi přišel mail, že se obrjednávka vyřizuje.
    Pak si nic nedělo a po týdnu přišel opět ten samý mail - tedy generovaný automaticky.

Psal jsem dotaz, kde je zboží. Prý není skladem a je na cestě.

Čili před objednávkou se ujistěte, že je zboží skladem, jinak je to sázka do loterie.

Zboží příšlo za 14 dní od objednání.

• -
    • Zadna komunikace s klientem, na objednavku cekam uz 10 dni a nedostavam zadnou informaci,co se deje. Volala jsem do obchodu 2 krat,aby mi konecne rekli aspon neco ohledne me objednavky.

Nedoporucuji nakupovat v tomto obchode

• Dodací lhůta

Nic moc

• informace o objednávce posílá automat, který nenapíše, že věci nejsou skladem. Nenapíší ani přibližný termín dodání zboží.

Reakce obchodu Coffee Planet

děkujeme za Váš názor, který nám jistě pomůže zkvalitnit služby pro budoucí objednávky.

Přejeme příjemnný den.

• X

Musím kapsle vrátit - bohužel do kávovaru Nespreso nesedí- navíc mi tento můj kávovar zkoušená kapsle zcela POKAZILA!!!!!
    Zkoušela jsem i do jiného Nespreso kávovaru u kamarádky a rovněž nefungují!!!!
    Proč uvádíte ve vaší propagaci, že jsou do všech Nespreso kávovarů- budu požadovat náhradu škody!!??

Dobrý den, paní Paseková,

Děkujeme za Vaší reakci. Seznam kompatibilních kávovarů je uveden jak na našich stránkách, tak i na jednotlivých baleních. Prosíme tedy o kontrolu, zda je Váš kávovar skutečně kompatibilní s těmito kapslemi.

Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s Nespresso kapslemi a v případě, že budete trvat na vrácení nenačatých balení, neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem,
    Tým coffee-planet.cz

• je to sice subjektivní názor, ale originální kapsle jsou prostě lepší a ani nejsou o moc dražší, tyhle kapsle rozhodně nedoporučuju, kafe teče 3 vteřiny a pak už jenom voda

Reakce obchodu Coffee Planet

děkujeme za Vaši reakci na zakoupené kapsle a přejeme příjemný zbytek dne.

S pozdravem,
    Tým coffee-planet.cz

• Šíře sortimentu a zajímavé ceny
    • Dlouhé dodací lhůty při způsobu doručení GEIS POINT, a občasné zavleční zásilky na jiné výdejní místo. I když byla zaslána výzva k vyzvednutí, zboží tam nebylo:-( Ale za to asi E-SHOP nemůže

+Šíře sortimentu a zajímavé ceny
    -Dlouhé dodací lhůty při způsobu doručení GEIS POINT, a občasné zavleční zásilky na jiné výdejní místo. I když byla zaslána výzva k vyzvednutí, zboží tam nebylo:-( Ale za to asi E-SHOP nemůže

• osobní odběr
    • nulová komunikace

zboží jsem objednala 18. prosince a ihned zaplatila. Platba mi byla potvrzena a tím to skončilo, žádnou zprávu od obchodu jsem neobdržela, zboží nemám!Na telefonních číslech samozřejmě nikdo. Nemohu se zbavit pocitu, že jsem věnovala tomuto obchodu 475 Kč.

Reakce obchodu Coffee Planet

děkujeme za Vaší recenzi a zároveň se omlouváme za komplikace. Prodleva ve vyřízení objednávky byla způsobena během vánočních svátků, kdy byla celá naše společnost uzavřena. Vaše objednávka bude vyexpedována příští týden.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký začátek nového roku.

• Velký výběr kávy.
    • Stránky nejsou aktualizované, obchod nekomunikuje sám od sebe.

Na neustálé dotazování na dodání objednané kávy z mé strany bylo stroze odpovězeno, že káva není skladem a stránky nebyly aktualizovány v době mého objednání. Celková nespokojenost.

• poslali mi prošlé zboží
    • Neozvali se po me objednavce,pak ani nekominikovali,takze Ja zasebe nedoporucuji nikomu!!!

Strasny,nedoporucuji!

Reakce obchodu Coffee Planet

Věříme, že již byla situace vyřešena k vaší spokojenosti. I přesto však děkujeme za hodnocení a přejeme hezký zbytek dne.

• website
    • chodim se ptat do obchodu kazdy den. bylo mi receno nyni v patek, ze si mam zavolat, ze nic nelze v pocitaci dohledat

nepouzivat

• Zatím nemůžu posoudit
    • Zboží které má být skladem není.

Bylo mi telefonicky sděleno že zboží nemají skladem. Objednávku jsem nezrušil s tím že až bude k dispozici tak ji pošlou, ale zatím bohužel nepřišla.