• Velký výběr zboží skladem
    • Bleskové odeslání, druhý den máte zboží doma.
    • Technická podpora a servis
    • Velký výběr etiket a potisk na zakázku

• Servisní podpora
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • cena byla o trochu dražší ,ale za technickou radu si klidně připlatím

Nemohl jsem zprovoznit bezdrátovou čtečku - zavolal jsem na servisní hotline podporu a hned mi po telefonu poradili. Mohu jen doporučit - toto se už dnes moc nevidí.

• Je to další z obchodu pokračuje klamavý prodej jako u PDA-prislusenstvi
    • Inzeruje zboží které nemá a nebo je prodané
    • zboží zamnenuje
    • Vrácení téměř nemožné zkušenosti s reklamací a následnou pravou dopadla tak ze jsem dostal pristroj zničen.

Tento obchod rozhodne nedoporučuji.. jeste ted mam doma IPad po výměně skla nefunkční.

Reakce obchodu CODEWARE, s.r.o.

Dobrý den, IPady neprodáváme ani neservisujeme, nejspíš jde o omyl. Nabízíme zboží z oboru automatické identifikace, vše kolem čárového kódu a technologie RFID.

• Široký sortiment, bez problémů

• Stve me ze tento obchod ma na heurece skoro vsechny ctecky za desetiny ceny v beznych obchodech... nez nabidku rozkliknete a zjistite ze to neni ctecka ale treba jen servis... nebo jen stojan...atp. naprosto to degraduje moznosti vyhledavani na heurece podle ceny...

Firma nebo Heureka by mela sjednat napravu

Reakce obchodu CODEWARE, s.r.o.

Dobrý den, ceny sortimentu jsou stejné jako na eshopu. Feedem se dostávají data na heureku. Vše tedy funguje jak má.

• velký výběr
    • platba kartou
    • je vidět počet na skladě
    • kompletní informace, rychle odpovědí na dotaz
    • esemeska o odeslání zboží

Výborné! Přehledné, svižné, bohatý výběr. Dala jsem do košíku tiskárnu na nálepky s čárovým kódem. Trochu jsem se bála platit kartou, ale psali tam, že to je skladem a potřebovala jsem rychle. Za dvě hodiny jsem dostala SMS, že to odesílají. Super! Doporučuji všem.