• Obchod OK, ale chybí mi možnost vyzvednout si zásilku v místě bydliště - Ostrava je velká a v naší části - v Porubě - žádné místo k vyzvedávání objednávka - a bylo...

Reakce obchodu Čočkovník.cz

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Snažíme se naše výdejní místa stále rozšiřovat. Ráda bych Vás požádala o případný tip na výdejní místo v Ostravě- Porubě. E-mail nám můžete zaslat na adresu [email protected]. Přeji krásný den, Káťa.

• Rychlý a pohodlný nákup

spokojenost

• V Brně máme jedno odběrné místo, které má otevřeno: Po - Pá 9.00 - 17.00, což považuji za velký nedostatek. Za problém považuji, když mi v pátek odpoledne volá operátorka, že moje odběrné místo ruší a na čočky musím čekat další tři pracovní dny.
    • Přehlednost eshopu - chybí mi filtry na vyhledávání např. podle ceny, značky, zakřivení, u roztoků obsah balení atd.

Reakce obchodu Čočkovník.cz

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Je mi líto, že nejste spokojená s provozní dobou výdejního míst. Co se týče přehlednosti našich webových stránek se stále snažíme veškeré nedostatky odstranit. Děkuji za pochopení. Hezký den, Katka.

• velmi dobrá cena, rychlé dodání

Doporučuji, jsem s nákupy spokojená.

• rychle stručně výstižně :D
    • i přes pravidelné nákupy v tomto obchodě z toho pro mne neplynou žádné výhody. Roztok, který rozdávají zdarma nepoužívám a pravidelně se ho zříkám, v podstatě je jedno v kterém obchodě si čočky objednám...cena všude stejná, dodací lhůty taky....výhody žádné....!!!

Reakce obchodu Čočkovník.cz

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Je mi líto, že nejste spokojen s našimi službami. Akční nabídky jako je dárek zdarma k objednávce (roztok nebo kapičky a další) přidáváme proto, aby zákazníkům tento malý dárek udělal radost. Přeji krásný den, Káťa.

• krátká expirace u vyrobku, a neinformují vas o tom

Reakce obchodu Čočkovník.cz

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Velmi se omlouváme za toto pochybení. Prosím kontaktujte nás na e-mailové adrese [email protected] a my Vám obratem zašleme produkt s delší expirací. Přeji hezký den, Katka.

• Skvělé ceny

Poprvé jsem si tu objednávala kontaktní čočky, a dost jsem ušetřila oproti předchozím objednávkám u své očařky. Zboží bylo za 2 dny připraveno k vyzvednutí, dobře zabalené. Jsem maximálně spokojená :)

• prehľadnosť
    • nízke ceny
    • dostupnosť tov
    • neistota pri platbe vopred (našla som si cudzí podpis môjho mena na výdajke)
    • platba na výdajných miestach (len) v hotovosti

Reakce obchodu Čočkovník.cz

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Je mi líto, ale výdejní místa provozují naši smluvní partneři, je možné zaplatit pouze v hotovosti. Ráda bych Vás požádala o upřesnění problému na náš e-mail [email protected]. Přeji krásný den, Katka.

zboží dorazilo brzy a je levnější

Rychlý a pohodlný nákup,průběžné informace o objednávce.

• nízká cena

• Ty stránky jsou katastrofa.

Reakce obchodu Čočkovník.cz

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Je mi líto, že nejste spokojen s přehlednosti našich stránek. Neustále naše IT oddělení pracuje na vylepšení webových stránek a věříme, že do budoucna naše stránky splní veškerá očekávání. Hezký den, Katka.

Nakupuji pravidelně a vždy bez nejmenšího problému. Maximální spokojenost, nelze než doporučit.

• Velmi rychlé dodání - již druhý den - super!
    • Perfektní komunikace.
    • Rozumná cena dopravy.

Skvělá cena pořízených očních kapek. Akce k nákupu nad 500,- kapky zdarma. 100% spokojenost!

• příznivé ceny, dostatečný sortiment, rychlé a bezchybné vyřízení

doporučuji bez výhrad

• rychlost,spolehlivost,dobrá infomovanost

• Přijatelná cena
    • Dobrý výběr odběrných míst
    • Žádné info o průběhu objednávky

Vše v pořádku. Ocenil bych jen více info ohledně průběhu objednávky (vyexpedování). Takto přišlo jen potvrzení o přijetí a pak až o naskladnění k odběru.

Perfektni