• osobní přístup

• Solidnost

Řešil jsem výměnu zboží z důvodu zvolení špatné velikosti a vše proběhlo naprosto bez problémů a rychle. Velice osobní a vstřícný přístup

• Při první vrácení obuvi zhruba v únoru spolupráce dobrá...
    • .. nová obuv však měla kaz, který způsoboval puchýř na malíčku,tak jsem po domluvě s Ing. Jiřím Šťastným, který navrhoval, abych obuv zaslal zpět a že sami zařídí reklamaci v Bynovci - dovozce HUDY. 21.7. 2017 jsem tak učinil přes kurýra. Nyní telefon uvedený na webovkách pípne a ukončí se hovor,na maily nereaguje. Tak jsem zvědav, jak to nakonec dopadne.

• zboží dodáno včas
    • velikost obuvi neseděla, tudíž bylo zboží vráceno do 14 dnů.Bohužel po několika urgencích nebyly peníze vráceny zpět.

Naprosto nedoporučuji

• Výborná, rychlá komunikace s příjemnou paní. Velmi rychlá dodací doba, přehledné stránky, přehledné informace o produktech.
    • Končí úžasnej obchod, na který jsem bohužel přišel pozdě.

• nyní dobré ceny

• Perfektní komunikace.

Doporučuji.

• Dobrá cena
    • Rychlé dodání zboží

• velká sleva na produkt o který jsem měl zájem
    • kvalitní zboží

Obchod bez chyb!
    Naštval mě dopravce. Musíte si tam nastavit líp ty časy. Přijet o půl hodiny dříve je ok, tedy když s tím počítám. A protože s tím nepočítám, tak třeba něco mám a nemůžu reagovat na tisíc telefonátů, se slavnostním oznámením, že jste přijeli. To holt pak musíte skousnout, že čekáte ...

• kvalitní zboží a velmi rychlá dodací lhůta

• Super rychlost doručení a komunikace.

• kvalita dobra značka rychlá doprava

• Rychle a bez závad.
    • Bez závad.

Lze doporučit.

• Přehledný eshop, dobré ceny, okamžité zaslání zboží.
    • -

Celková spokojenost s přístupem k zákazníkovi. Vybral jsem špatnou velikost zboží, zaslal je zpět a obratem byla částka za zboží vrácena. To se běžně nestává u jiných eshopů.

• Solidní ceny

Kupoval jsem karimatku. Do obchodu jsem zavolal ve čtvrtek s tím, že ji potřebuji v pátek. Paní na telefonu ověřila stav skladu a slíbila mi, že mi vybranou karimatku tentýž den odešlou. To se také stalo, a tak jsem na karimatce z Climbing.cz v pátek večer už spal v lese na Čertově vyhlídce u Kácova :-)
    Děkuji za rychlost a spolehlivost.