• good products and value.
    • time of replay, tracking number.

good, but needs improvement

• Kvalitni sortiment, zarim nejkratsi doba dodani jakou jsem kdy z eshopu zazil.
    • Na zadne jsem nenarazil.

Kvalitni sortiment, okamzita reakce na objednavku, bleskove odeslani objednavky zakaznikovi.

• Pohodička

Super

• Skvělý, specializovaný sortiment,
    • přehledné stránky,
    • dobré ceny.
    • Žádné zásadní.

Spolehlivý outdoorový e-shop s výjimečnými produkty.

všem doporučuji

mohu jen doporučit

• Netradicni vyrobci.

• Rychlost, kvalita služeb.
    • --

• Siroka nabidka, rozumne ceny
    • Jen dve 'kamenne' pobocky

V mem pripade nastal drobny problem s dorucenim (chtel jsem vyzvednout na pobocce, dorazilo pres PPL), jinak bez vyhrad. Dobry obchod pro pripad, ze si zbozi nepotrebujete osahat.

• značky Outdoor Research a Rab
    • sezónní výprodej
    • kamenné obchody
    • zasílání zboží PPL
    • špičkové, ale zároveň velmi drahé vybavení, které má v mnoha ohledech stejně tak kvalitní, český ekvivalent

Seriózní přístup, proč ne :)

• supr cena
    • nevím

dost dobrý

• rychlá a pružná komunikace

• Zajímavý sortiment, výhodné ceny, perfektní servis
    • Žádné

V řadě kategorií outdoorového zboží nejlepší nabídka na trhu.

• Dlouhá dodací lhůta mi nevadí, ale že objednané tričko přišlo špinavé je hodně špatná vizitka.

• super zboží zahraničních kvalitních značek, které není jinde k dostání, věrnostní systém, časté akce, příjemná komunikace se zákazníkem
    • kamenná prodejna není poblíž místa mého bydliště, ale za to si spíš můžu sám :) A možná je to i dobře, byl bych tam pečený vařený

doporučuji všem, kteří hledají kvalitní věci na lezení, turistiku a outdoor aktivity. Vždy se zde setkám s příjemnou komunikací a jednáním. Na prodejnách i eshopu jsou časté slevové akce, takže ty parádní kousky vybavení jsou ve finále za hubičku. Nakupuji zde pravidelně, moc rád a jen tak nepřestanu.

Super přístup, rukavice mi okamžitě vyměnili za menší když jsem z nich již odstřihnul cedulky.

Naprosta spokojenost!!! Bleskove doruceni.. Rozhodne doporucuji!

• Výběr kvalitního oblečení
    • za super ceny.
    • Jistota.

Doporučuji po všech stránkách..

• vyborny
    • zadne

super

• Celkem pravidelně jsem nakupoval ještě pod značkou Mammut. K této značcce mám letitý vztah již někdy od let 1979-80, kdy jsem jako vzácnostměl lana na lezení a sem tam nějaký svršek. Proto zůstávám celoživotně věrný zn.Mammut a i po transformaci Vaší firmy na "Lezec" jsem rád, že mám možnost pravidelného výběru zboží se zastoupením značky u nás. Líbí se mi ochota lidí od Vás v osobní komunikaci a snaha vyhovět.
    • Hlavní slabinou se mi stále zdá doprava prostřednictvím dopravců. Je to časově velmi nespolehlivé z hlediska jednotlivých řidičů. Naštěstí jako pražák mám možnost vyzvednutí na prodejně v Holešovicích, což je určitě velké plus.

Mám slabost pro značku Mammut a celá desetiletí lezu na lanech této značky, jelikož se mi osvědčila v mnoha situacích. Kladně hodnotím i poměr cena a užití. Mé doporučení není třeba, neboť moji přátelé to všichni ví, Transportéra mám polepeného také logem značky a vlastně dělám firmě reklamu touto prezentací, kamkoli jedu. Z oblečení preferuji mikiny a funkční bundy.