• Nabízejí filtrační konvici + filtrační patronu, ale ve skutečnosti to znamená, že znaménko + není navíc, ale součást.

Obchod jako všechny ostatní akorát nabídka je poněkud zavádějící

Reakce obchodu Cleno.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za případné nedorozumění ohledně naší nabídky filtrační konvice a filtrační patrony. Zajistíme, že popis produktu bude upraven, aby byl jasnější a předešlo se tak nedorozuměním v budoucnu. Děkujeme za upozornění a budeme rádi, pokud nám dáte příležitost napravit tento dojem.

S pozdravem tým Cleno

Dobrý den, reklamoval jsem mailem vodní filtr pro jeho nefunkčnost, nicméně doposud se mi nikdo neozval a neodpovedel. S pozdravem Miroslav Zlamal

Reakce obchodu Cleno.cz

velice se omlouváme, je možné, že jsme email přehlédli, nebo spadl do nevyžádané pošty. Můžete nám ještě jednou napsat na email [email protected], abychom mohli celou situaci vyřešit k vaší spokojenosti.

Děkuji
    S pozdravem D Vilhelm

Objednáno 6.11.2020 a do dnes 19.11.2020 ještě zboží nedorazilo a ani se nikdo neobtěžoval napsat. Za mě, neseriozní jednání obchodu :-((.

Dobrý den Jurko,

Bohužel jsme dodnes od Vás neobdrželi platbu, proto zboží nebylo odesláno . Hned 6.11. v 9:44 jsme Vám zaslali na email [email protected] upozornění o neuskutečněné platbě s odkazem na platební bránu GoPay. Platbu jsme dodnes neobdrželi, tudíž jsme se domnívali, že o zboží již nemáte zájem.
    Prosím zkontrolujte zda platba opravdu odešla z vašeho účtu a poté nám napište email, abychom mohli tuto situaci vyřešit.

Děkuji

S pozdravem Dita Vilhelm

Obchod reaguje rychle, spolehlivě.

• Reakce obchodu v poradku
    • Rychlost dodani
    • Nemám jak ověřit, že filtr byl opravdu originální a ne repasovaný. (Kvalita nasvědčuje repas)

Reakce obchodu Cleno.cz

všechny filtry na našich stránkách jsou nové a nepoužité. Mohu se zeptat o jakou objednávku se jednalo a jaký byl přesně problém s kvalitou?

Děkuji a přeji hezký den

• Posílají dotazník na spokojenost zákazníka, aniž by jsi ověřili, že zákazník zboží vůbec obdržel!

nevýhoda je spatná přepravní společnost která prozvoní a dále se nehlásí.
    zboží nedorazilo.

Reakce obchodu Cleno.cz

Dobrý den, za vzniklé potíže přepravní společností se omlouváme, ale nemáme hlášený žádný problém, že by zboží nedorazilo. Můžete Nám prosím napsat číslo objednávky, abychom to ověřili ?

S pozdravem vodnifiltrydochladnicek.cz
    -------------------------------------------------------------------------------------
    Vyřešeno. Pán si omylem zvolil při objednání osobní odběr. Tudíž zboží nemohlo dorazit.

Při předchozí objednávce jsem dobírkou obdržel vodní filtr HAFEX/EXP DA29-10105J, ale poněkud v jiném obalu než nyní.

To asi není velký problém, nicméně u toho předchozího je uvedena kapacita 1.000 galonů (3.785 litrů),kdežto na tom aktuálně zaslaném pouze 530 galonů (2.000 litrů)a cena je u obou paradoxně identická - 689,- Kč včetně DPH.

Reakce obchodu: Na trhu je jiný dodavatel. Vyrábí filtry identické, bohužel s jinou kapacitou. Cena od dodavatele je stejná, proto i mi ji neměníme.

• předražené
    • vysoké ceny

nedoporučuji
    předražené zboží

• bylo psáno,že zboží je skladem,zatím nepřišlo i kyž my už minulý týden psali,že je zboží expedováno.nechápu tedy co znamená u tohoto obchodu skladem a epedováno,když stále nic nepřišlo?????

• standardní průběh
    • vysoká cena
    • předraženo v porovnání s ebuy a amazon

nehorázně vysoká cena

• potreboval jsem spojku na hadicku 6mm psal jsem mejla jestli je to ona a dostal jsem odpoved ze je ale spojka je na hadicku 4mm vnejsiho prumeru takze mi tam nepasuje ( ve dverich od mrazaku je hadicka vetsi nez od privodu z kohoutku) . pokavad by ste meli tu veci spojku do lednicky deiwoo DO DVERI OD MRAZAKU tak si ji rad zakoupim nemuzu ji nikde sehnat. ( uz tam jednu mam takze se musej vyrabet)