• Kód Název zboží Množství DPH [%] Bez DPH za MJ
    Vč. DPH [Kč]
    906915 Ultrasonický čistič zubů TrueSonic - Mident
    1 × 21 1 396.69
    1 690.00
    Zásilkovna CZ do 4 kg - Platební karta on-line, okamžitý převodní příkaz - [1226] Fulnek, nám. Komenského 77 (podlahářství)
    21 90.00
    90.00
    mi nedorazilo, místo toho přišla skládačka auta.

Reakce obchodu CL-DENT

Zákazník si spletl e-shopy a hodnotil jinou objednávku. Podle stavu doručení zásilky na Zásilkovně si doposud objednané na výdejním místě nevyzvedl!!! Po telefonickém rozhovoru přiznal svoji chybu a slíbil uvedené opravit a uvést na pravou míru.

• Žádná komunikace

Dodneška žádná reakce obchodu, zboží bylo odesláno ale nebylo vůbec doručeno. Pouze od kurýra email storna doručení z důvodů zničení balíku. Stále jsem čekala na zásilku ale do dnešního dne se nikdo neozval.

Reakce obchodu CL-DENT

jak píše zákazník, zboží bylo z eshopu odesláno. Email o zničení balíky je od přepravce a ne od eshopu. Eshop byl informován o nedoručení balíku a jeho zničení přepravce teprve nyní.
    Pokud přepravce zásilku zničil, nemohla k zákazníkovi dojít.

Mrzí mě krátká expirace, sama bych takové zboží nevybrala a nekoupila.

Zboží bylo špatně zabalené. Čtvrtka zboží bylo zničené a vyteklé. Zboží jsem chtěla zaslat do zásilkovny, ale to bohužel také nebylo

Reakce obchodu CL-DENT

Objednávku č.987 nemáme v evidenci - zákazník neinformoval o zničení zboží, o této situaci nevíme ani nevíme o jakou zásilku se jedná.
    Podle data objednání je možné, že se jedná o objednávku, která byla v našem eshopu stornována a zákazník ji zřejmě objednal někde jinde.
    V našem eshopu se tato objednávka nevyřizovala.

Mohli se přiznat, že objednanou ústní vodu nemají a nebudou mít, protože už se nevyrábí, místo toho poslali jinou, kterou mají v každém supermarketu :(

• Byť bylo zboží deklarováno jako dostupné, ani po třech týdnech nedorazilo.

• Dobrá komunikace +platbu obratem vrátili na můj účet
    • Není vazba obchod/stránky se skladem. Na objednané zboží přišlo potvrzení a podklady pro platbu, ale zboží nebylo na skladě.

Píší do 3 dnů, ale bohužel.

Reakce obchodu CL-DENT

Zákaznik udělal objednávku 23.12.odpoledne - bohužel přes svátky jsou sklady zavřené, takže opravdu nebylo možné objednávku vyřídit do 3dnů....

• Nabízí zboží které není dostupné

po 14 dnech posílají polovinu zakázky

• Obchod chce objednavku zaplatit 2x
    • Nespolehlivy obchod

Reakce obchodu CL-DENT

Objednávka byla ihned vyřízena, Nevím jak zákaznice přišla na to, že chceme zaplatit 2x.Pokud došlo k nějaké chybě, měl by zákazník komunikovat nejdříve s obchodem a nepsat zavádějící hodnocení.
    CL-DENT

• včasné nedodání zboží

Reakce obchodu CL-DENT

Zákaznice zvolila úhradu formou platby předem a do dnešního dne (29.9.) platba nedorazila.
    Zboží je od prvního dne připravené k odeslání. CL-DENT

• Špatná komunikace
    • Posílají jiné zboží

Objednávku jsem realizovala z důvodu nejlepší ceny Pulirapid active Blue a proto jsem objednala i větší množství.Bohužel obchod poslal dle vlastního uvážení úplně jinou značku aniž by mě na to dopředu upozornil. Jenže já chtěla právě jen ten Pulirapid. Kdyby mi dali vědět,že ho nemají,tak bych požádala o zrušení objednávky. Nelíbí se mi toto jednání.

• v e-shopu je zboží, které nemají a oblbují tak zákazníky!

Nemůžu mít přece na stránkách e-shopu zboží, které dodavatel už nemá!

• Jak se můžete ptát na spokojenost, když jste nic nedodali?

• Zboží nedorazilo, obchod neodpovídá na maily,tak bohužel nemůžu obchod doporučit.

Reakce obchodu CL-DENT

Zákazníka jsme informovali e-mailem o zdržení vyřízení objednávky z důvodu kompletace zásilky.
    CL-DENT

Obchod nabízel zboží, které po týdnu od mého nákupu nemohl prodat.

Dodání zboží mi bylo potvrzeno i když zřejmě nebylo skladem a k dodání možné. Objednávka neměla být vůbec potvrzena!

Doteď nic nedorazilo, žádná náhrada že strany obchodu.

very bad service, long waiting time for goods and no update timely. even i was asking to cancel and refund, the process is really slow slow slow.
    DO NOT buy things here.