Dobré ceny, komunikace, rychlost doručení. Spokojenost

Velice rychle vyřízena objednávka.

• Opravdu rychlé doručení
    • Poradí s nastavením
    • Prodejce, který rozumí tomu co prodává. Správně odhalil příčinu vzniku závady na staré TV

• nejlepší cena na netu
    • dovezeno zdarma

Obchod je super, TV dovezl majitel osobně. Velmi vstřícný a ochotný člověk, zboží dovezl první pracovní den od objednání. Všechno skvělé, obchod určitě doporučuji.

Rychlost, cena

• rychlé potvrzení objednávky
    • rychlé doručení zboží

• Jako vždy velice rychlí

První nákup a také poslední. Kupoval jsem mini systém panasonic. Myslel jsem, že je to nové nerozbalené zboží. Na krabici přelepené štítky, krabice samotná též, systém panasonic opatlaný...evidentně vybalené, zřejmě vrácené zboží, ale nikde žádné info v jakém stavu je zboží, jako je uvedeno jinde na e-shopech. Jinak bych to nekoupil za tu cenu. Asi budu vracet nebo budu chtít kompenzaci, protože tohle jednání se mi nelíbí.

Reakce obchodu CinemaShop

Dobrý den, omlouvám se, to by se stát nemělo. Nerozumím ale tomu, proč jste se neozval, abychom to řešili. Nejedná se o zboží, které bychom měli vystavené nebo nám někdo vrátil. Vystavovací- předváděcí Systém SC-PMX92 máme stále v prodejně, poslali jsme vám jeden z výrobků z palety, kterou nám poslal Panasonic, neměli jsme důvod mít podezření a kontrolovat obsah. Tím nevylučuji, že se něco podobného nemůže stát, ale nestalo se to u nás. Takové věci se dají řešit, musíme o nich ale vědět.

• Velmi vstřícná pomoc při instalaci TV, perfektní komunikace při dodávce

• Skvělá cena, obzvlášť po registraci
    • Rychlá komunikace, ochotně poradí, možnost i vyzkoušet

Nakoupil jsem již dvakrát a budu se rád vracet. Děkuji za obchod.

• Nedodán český návod, po upozornění, ať napíší odkud si ho můžu stáhnout z internetu, po 4 dnech žádná komunikace.

Rychlé

Perfektní komunikace, ochota a snaha pomoci při řešení problému s dopravcem DPD.

• Odborníci, skvělá osobní komunikace a dohoda, kamenný obchod

Odborníci, skvělá osobní komunikace a dohoda, kamenný obchod. Jsem nadmíru spokojený zákazník

• Osobní přístup, rychlé vyřízení, možnost konzultace.

• Rychlé dodání požadovaného zboží.
    • -

Úplná nádhera.