• komunikace

dobrý obchod

• Obchod nabízel zboží za nízkou cenu a jako jeden z mála měl požadované zboží na skladě. A jednou z hlavních předností je výborná komunikace a rychlost dodání zboží.
    • Na žádné jsem zatím nenarazil.

Rychlý, levný, spolehlivý obchod, kde se člověk nemusí bát nakupovat. Perfektní komunikace.

• Ochota vyhovět zákazníkovi

• Velmi personalisticky priistup ke zakazniky

Perfektni

• Ryhlost
    • Vstřícnost
    • Široký sortiment
    • Bezkonkurenční ceny
    • Osobní odběr v Praze
    • Nevím o ničem

Nakupoval jsem zde již po několikáté a opet jsem byl nadmíru spokojen. Ostatně jako vždy.

Pánové jsou odborníci a vědí, o čem mluví. Vždy mi dokázali poradit.

Sortiment je na prodejně téměř vždy po ruce a není problém si své zboží vyzkoušet.

Zboží jsem si objednal a jel si jej vyzvednout. Na prodejně jsem čekal čtvrt hodiny(nikdo přede mnou nebyl), než se uráčili zpracovat objednávku. Po vyzvednutí mi večer přišla zpráva, je je zboží připraveno k odběru a čeká na mě.. mají v tom trochu bordel..

• Kupované zboží za výhodnou cenu
    • Nezjistil jsem

Všechno šlo hladce

• Prodej použitého a znečištěného zboží za plnou cenu.Žádné upozornění a ni sleva na zkušební kus.

Po rozbalení sluchátek jsem byl nemile překvapený.
    Sluchátka byla evidentně použitá.
    Silikonové špunty špinavé od ušního mazu. Ten sajrajt byl i v sluchátkách. Nekompletní příslušenství. Chybí mi jeden silikonový špuntík od každé velikosti. V páru jsou jen ty nasazené na sluchátkách.

Reakce obchodu Cinema-Shop.cz

omlouváme se za komplikace, ale do dnešního dne neevidujeme od Vás žádnou reklamaci nebo stížnost. Sluchátka jsme v obchodě neměli vystavená a ani nejsou vrácená od zákazníka. Prodali jsme vám je ve stavu v jakém přišla od výrobce a obsah originálního balení jsme nekontrolovali (bohužel). Přesto se i takové případy mohou stát a je třeba je reklamovat. Prosím, kontaktujte nás, jestliže máte zájem reklamaci řešit. Radek Jahn.

Mohu jen a jen doporučit!!! osobní přístup se snahou opravdu poradit a doporučit, rozhodně za každou cenu nechtějí člověku "něco" nacpat, jen aby to prodali. Byla jsem velmi spokojena!!

• Komunikace ze strany spravce eshopu je priserna.
    • Arogantni pristup, neschopnost odpovedet na normalni dotaz bez urazky.

Rozhodne nedoporucuji

Reakce obchodu Cinema-Shop.cz

Pane Munzare, jednoznačně se musím kolegy zastat. Objednal jste si sluchátka, ale popletl jste to. Zadal jste adresu dodání, ale popletl jste to. Místo aby vám poslal sluchátka, která byste vracel, komunikoval s vámi a vybrali jste jiná. Na to jste jej obvinil, že je mají jinde levněji. I to se ukázalo jako nesprávná informace. Komunikace byla z vaší strany vedena celou dobu útočně. Jestli se vám sluchátka nelíbí, prosím, vraťte je a využijte služeb jiného obchodu. Děkuji, Radek Jahn.

• Rychlá spolupráce při nákupu.
    • Žádné

• Široký sortiment zboží za nejlepší ceny.
    • Žádné jsem nezjistil.

Jelikož jsem našel v tomto obchodě zboží za nejlepší
    cenu,budu i nadále v tomto obchodě nakupovat,což doporučuji i ostatním nakupujícím.

• rychlé reakce, ochotná konzultace k nakoupenému zboží, opravdu rychlé dodání zboží, nejlepší ceny
    • nemá

Zcela určitě doporučuji

• spolehlivé jednání
    • nevím

Nevm. Objednal jsem , zboží dorazilo. Když jsem se potřeoval zeptat , tak mi hned odpověděli. Bez problémů

• zákazník si nepřipadá jako hovězí,jako u jiných...
    • ...

...v pohodě obchod

• Sortiment
    • Odbornost
    • Ceny

Nakupovat zde se vyplati

• Velmi pěkné a přehledné web.tránky
    • Snadné objednání bez registrace
    • Rychlé připravení zboží
    • Příjemné převzetí bez zdržení
    • Poradí zákazníkům jak věci používat
    • neznám

Doporučuji obchod všem zákazníkům
    Mají příznivé ceny vybraného druhu zboží
    Obchod má předváděcí místnost
    Zákazník si prohlédne zboží zblízka
    Poradí i předvedou funkce přístrojů
    Upozorní na správné zacházení s přístroji
    V obchodě nakoupí průměrní i nároční zákazníci

• pri zaslaní tovaru v rámci EU platcovi DPH ju neúčtujeme !

Obchod je fajn , dostal som ,čo už inde nebolo , som spokojný .

Reakce obchodu Cinema-Shop.cz

Dobrý den, objednávku jste vytvořil na fyzickou osobu. Bez uvedení daňového čísla.

• Výhodné ceny
    • Dobrá komunikace
    • Bleskové dodání

Doporučuji!

• Cena.
    • Máte společný záchod pro ženy a muže? Opravdu nevím, co sem napsat.

Zboží dorazilo, vše v pohodě.