Prozatím jsem nebodržela zboží, z čeho jsem zklamaná.Očekávala jsem,že zboží obdržíme min.týden.Koupila jsem dceři činčilu a musíme věci nakupovat zvlášť ve zverimexu.

• nereaguji na email a neobjasni duvod nedodani zasilky po odeslani žádosti o visvetlení ani SMS telefonicky

• velmi dlouhe dodací lhůty

• Zboží je zaplaceno ale nedošlo a stále píšou že čekají na platbu,která už dávno dorazila

• Široký výběr zboží. Přehledné.
    • Nedostatečná komunikace obchodu se zákazníky.
    • Dokonce telefon se nezvedá :(
    • Zboží bylo označeno jako skladové, ale po 22 dnech mi obchod nenapsal žádnou informaci o dodání zboží.

Lepší než čekat na reakci obchodu až se ozve a čekat na zboží, je si ho koupit někde jinde. Je možné, že činčily by vám zdechli hladem.
    Jsem ráda, že jsem zboží neplatila předem a tím pádem mě tolik netrápilo objednávku zrušit (po 22 dnech od objednávky).

• Vše pro činčily na jednom místě
    • špatná komunikace - tedy spíše žádná

Nedoporučuji ...

• Špatná komunikace! Ihned po objednávce jsem nákup zaplatila na účet, doteď mi nic nepřišlo a na e-maily nereagujete!

Banda podvodníků

• objednané zboží nemohu sehnat v kameném obchodě
    • dodací lhůta

nevyhovující

Nevím,jestli můžu doporučovat nebo ne, moje zkušenost je špatná, snažila jsem se komunikovat - zeptat se na osud objednávky, neboť skoro týden se objednávka kompletovala.
    Ale mobil nikdo nebral,na Smsku nikdo nereagoval a na email také žádná reakce!
    Jinak stránky jsou dobré, nabídka také, ale co je to platné??? Přeji vám, aby se vše zlepšilo. J.

• Vůbec neodpovídají na na dotazy, a jsou nespolehlivý.

• - super přehlednost shopu
    • - zboží jen pro činčily
    • - nízké ceny
    • - dodací lhůta
    • - komunikace

Nemůžu doporučit jelikož trvalo 45 dní od platby až po doručení domů. I zboží objednané z USA mi přišlo za 7 dní. Dokážu pochopit, že bylo po vánocích a dokážu pochopit dodací lhůtu ČP a proto odečítám 15 dní. I tak mi vyleze neskutečných 30 dní. Prostě děs.

• Bylo uvedeno, že zboží je skladem. Nechápu tedy, proč čekám na zboží již od 22.1.

• nespolehlivost dodání, nemoznost se dovolat na kontaktni telefonni cislo, v mailu sice napsano, ze zbozi bylo odeslano, ale kde nic tu nic

velmi silně nedoporučuji

• Možnost objednávky přes internet a osobního vyzvednutí v Brně
    • Mrzí mě, že mě obchod vůbec nekontaktoval, kdy na sklad v Brně dorazí moje objednané zboží. Potřebovala bych vědět alespoň přibližnou dobu dodání, nejsem přímo z Brna, za 4 dny odjíždím a nepředpokládala jsem, že dodání zboží (přestože není na skladě) bude trvat více než 14 dní. Pouze první den mi došel e-mail že je zboží vyprodané, ale o žádném dalším řešení popř. doobjednání mi zpráva nepřišla.

Internetový obchod je pěkný, ale chybí mi alespoň přibližné udání doby doručení v případě, že zboží zrovna není na skladě (což se objevuje u více výrobků).

• Nekomunikují.

Lidi tady fakt nenakupujte. Již 12 dne čekám na obědnávku. Po tom co jsem se je snažil kontaktovat, žádná reakce.

• široký sortiment na jednom místě
    • dlouhá dodací lhůta

pokud nepospícháte na dodání tak doporučuji

• Nízké ceny, uveřejnění částky poštovného při schválení objednávky (před vyplněním a odesláním adresy).
    • Neprofesionální jednání z hlediska přepravních služeb, špatná volba druhu zásilky (Cenný a doporučený balíček je vhodný spíše pro zasilatelství fyzických osob, pro internetový obchod bych volil Obchodní balík - dodání do druhého dne, vyšší priorita atd...).
    • Špatné balení zboží (při rozbalení jsem málem vyhodil součást zboží, které bylo vhozeno mezi výplň zásilky).
    • Neprofesionální systém informující o expedici zásilky (přišly mi dvě upozornění na balíky, které nebyly moje).

V celkem přehledném výběru zboží si každý vybere co právě potřebuje a nemusí trávit rok u zbytečností, což je pravděpodobně největší výhoda tohoto obchodu, sdělení ceny poštovného již při výběru zboží jest dobrým příkladem kvalitního obchodu.

Z hlediska cen jsem našel i jeden levnější obchod, kde stejné zboží stálo cca o 3 kč méně, což je zanedbatelná částka, právě tento fakt staví tento obchod mezi jeden z nejzajímavějších v nabídce.

Horší je nakládání se zbožím již expedovaným, zapomeňte, že obdržíte pěkně ošetřenou zásilku, mě přišla polorozpadlá krabice, ve které bylo zboží obaleno igelitem a pěkně si v rozměrově nevhodné krabici poletovalo. Mezi igelitem byl vhozen (slovo vhozen zdůrazňuji) sáček se zbožím, které se mohlo kdykoli vysypat a tedy naprosto znehodnotit. Pro férové zákazníky, kteří zboží zaplatili převodem (jako jsem já) je toto zacházení urážející, kdybych si zboží nechal zaslat dobírkou tak ho při převzetí odmítnu a pošlu zpátky. Naprostá prasárna.

Balík mi navíc přišel nevhodnou službou za týden, už jsem uvažoval, že zboží koupím jinde.

Každopádně i přes tyto nedostatky si myslím, že v budoucnu má šanci tento obchod problémy vyladit a působit velice profesionálně, minimálně zázemí k tomu má.

Bohužel jsem zaměstnanec ČP a pracuji u balíků, čili mohu posoudit do jaké míry kvalitní balíky chodí od jiných firem a srovnat služby. Nevím jak moc si ostatní potrpí na tom, aby jim zboží, které zaplatí dorazilo v pořádku, já tedy ano. A mohu říci, že tyto chyby nebyly na straně České pošty.

Pokud shrnu samotný obchod, nemohu vytknout nic, tedy hodnocení 100%, dodání je někde na 20%, tedy celkové hodnocení obchodu je 60%.