• cena koupeného výrobku

šíleně dlouhá doba doručení - na dnešní poměry. 4 dny.
    El. cigareta vypadá jinak než je vyobrazená - potisk je bílý a velký, vypadá to jako reklamní šunt a razí do dálky. Mám tu stejnou doma s červeným tlumeným nápisem, takže vím, jak to má vypadat.
    Zboží si nechám, za ty peníze se neoplatí vrátit, ale tady tedy už nenakoupím.

Dobrý den paní Wolfová,

děkujeme za recenzi a musím s Vámi nesouhlasit. Veškeré námi prodávané zboží je originální a stojíme si za jeho kvalitu.

A ano je možné, že výrobce změnil u této cigarety grafiku a to nedokážeme ovlivnit. Kdybyste nám zavolala a řekla Váš problém, tak bych se Vás zeptal, jestli jste si na stránkách Smoktechu ověřila pravost výrobku, buď QR kodem, nebo SN kodem? Ověřila? Protože pokud byste si ho ověřila, tak byste zjistila, že výrobek je originál.

• Přišlo v daný termín.
    • Poslali po domluvě jinou barvu než měla přijít, neměli ani skladě. A dále přišli jiné liquidy než jsem objednal na to už mě nikdo neupozornil.

Sice některé věci přišli špatně ale aspoň jako omluvu poslali navíc dva liquidy.

Reakce obchodu Cigarety-el

moc se omlouváme za komplikace s Vaši objednávkou.

T. Klíma

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zboží došlo nekompletní obchod nereaguje na reklamaci nedoporučuji

Reakce obchodu Cigarety-el

omlouváme se, ale Váš email nám skočil do Spamu, tak jsme nevěděli, že jste nás informoval. Vše jsme tedy vyřešili. Jestli mohu poprosit, tak pokud Vám neodpovíme na email, tak zkuste ještě volat.

Děkuji

• 9ml Tank
    • Luqid neustále z někama vytéká
    • Nelze rošroubovat aby se člověk dostal k hlavě a vyměnil ji, dostal sem radu, že to mám vložit do mrazáku, kov se stáhne a půjde to, stejně to ale nšelo.

Obchod jako takový za to nemůže, zřejmě vadný kus, bohužel email s fakturou již nemám, tak nemohu reklamovat.

• Nízké ceny
    • Zboží ani po devíti dnech nedorazilo

Vážený zákazníku,

kontroloval jsem Vaši zásilku a je zaseklá někde na straně Zásilkovny. Prověřím to a budu Vás informovat.

Děkuji a omlouváme se za komplikace
    T. Klíma

• Cigareta absolutně nevyhovovala. Velké problémy s reklamací. Odmíta vrátit peníze nereaguje na email a telefon má neustále vypnutý

Reakce obchodu Cigarety-el

moc děkujeme za Vaši recenzi. Chtěl bych se Vám moc omluvit za naši komunikaci s Vaší vrácenou cigaretou.
    Je to naše chyba a jsme si vědomi za tuto chybu.

Peníze jsem Vám právě vrátil na Váš uvedený účet. Vrátil jsem Vám i peníze za dopravu, jako omluvu a poděkování.

Ještě jednou děkujeme za Vaši recenzi a prosím nezlobte se.

T. Klíma

Objednávka se nedá zaplatit online přes kartu

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi. Omlouvám se, že nemáme tuto službu k dispozici. Zatím máme platbu přes bankovní účet. Budeme o této variantě placení přemýšlet.

Děkuji moc
    T. Klíma

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• neoriginální zboží nevalné chuti...

Reakce obchodu Cigarety-el

děkujeme moc za Váš nákup.

Některé náplně Dekang 30 ml, které jsou v akci je pouze doprodej v černých krabičkách a jsou to skladové zásoby. Co se týče kvality, tak jsou dle standardu a jsou v pořádku. Myslím si, že dost záleží na chuti.

Děkujeme