• Vse v poradku

Reakce obchodu Cigar Point

Děkujeme vám za podporu a důvěru, jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni.

Velice rychlé jednání,ihned po objednání odesláno a druhý den doručeno, doporučuji.

Reakce obchodu Cigar Point

Děkujeme, to je skvělé slyšet, že proběhlo vše přesně tak jak má! Jsme moc rádi, že jsme vás mohli potěšit rychlým a bezproblémovým doručením vaší objednávky.

Doprava Zásilkovna katastrofa přehazujím objednávky na výdejny,ktré mají dovolenou.Je mně s toho nevolno vrátil se zpět komunismus v dopravě

Reakce obchodu Cigar Point

Rádi bychom se omluvili za nepříjemnosti, které jste zažil s doručením vaší objednávky. Snažíme se zajistit, aby byly všechny zásilky doručeny co nejrychleji a spolehlivě, a jsme velmi znepokojeni, že tentokrát to nebylo splněno. Problém s Vaši zásilkou byl podrobně prošetřen a uděláme vše pro to, abychom zabránili opakování podobných situací v budoucnosti. Věříme, že se to již nebude opakovat. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení.

Super obchod…

Dekujeme

• výboná obsluha

• rychlost, kvalita

Reakce obchodu Cigar Point

Jsme rádi, že Vám rychlost dodání a kvalitní zboží vyhovují. Děkujeme

• skvělý výber doutníků plus cena rychlé dodání
    • Žádná

děkujeme

• Komunikace obchodu

• Není lepší obchod

Reakce obchodu Cigar Point

Rádi slyšíme, že jste spokojeni s naším eshopem a budeme se těšit na vaši další návštěvu! Děkujeme

• Rychlé zaslání zboží. Skvěle zabalené aby zboží zustalo ve skvělé kvalitě i při dopravě.

Skvělý přístup k prodávanému zboží. Rozumí danému sortimentu a starají se o kvalitu při uskladnění i při zaslání. Nakupuji jedině zde přesto, že to mám přes celou republiku a ve svém městě mám jiné prodejny.

Reakce obchodu Cigar Point

Děkujeme vám za vaši ohromující recenzi! Jsme velmi rádi, že jste si všimli našeho přístupu k prodávanému zboží a naší péče o kvalitu. Vaše podpora i přes celou republiku pro nás velmi znamená a jsme hrdí, že jste si nás vybrali, i když máte ve městě jiné prodejny. Budeme se i nadále snažit nabízet vám výjimečný zážitek při nákupu a zajišťovat kvalitní služby. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem. Děkujeme vám znovu a těšíme se na vaši další návštěvu!

• Obchod kde vědí co podávají, krásný výběr, příjemná obsluha. To je tak když někdo dělá co ho i baví.

Reakce obchodu Cigar Point

Děkujeme Vám za vaši krásnou recenzi! Jsme opravdu rádi, že si u nás užíváte kvalitního výběru, vědomého personálu a příjemného prostředí. Je pro nás skvělé slyšet, že naše vášeň pro to, co děláme, přechází na naše zákazníky. Jsme tu, abychom vám poskytovali skvělý zážitek a dělali to s radostí.

Velmi pestrý výběr doutníků, ale také i pěkný výběr různého příslušenství od cutteru po krásné humidory. Jednoduché a přehledné vyhledávání. Objednávka zpracovaná a odeslána v den objednání! Za mě excelentní přístup a mohu všem velmi doporučit.

Reakce obchodu Cigar Point

Vaše slova nás opravdu těší a jsou pro nás motivací pokračovat v poskytování vynikajícího servisu. Děkujeme za doporučení našeho obchodu a těšíme se na Vaši další návštěvu. Vždy jsme tu, abychom vám pomohli s vašimi potřebami.

• Vynikající komunikace

Děkujeme za hodnocení.

• Super

• Skvelý prístup k zákazníkom

Reakce obchodu Cigar Point

Velmi si ceníme vaší výborné recenze.

• ochota, rychlost

Reakce obchodu Cigar Point

Děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu!

• oukejj

Reakce obchodu Cigar Point

Jsme rádi, že jsme splnili vaše očekávání.

Rychlá komunikace i dodání zboží

Reakce obchodu Cigar Point

Vaše spokojenost je pro nás nejvyšším cílem.

• Vstricny pristup
    • Rychle vyrizeni zakazky

Reakce obchodu Cigar Point

Je pro nás důležité, abyste se cítili spokojeni s vaším nákupem.

Serioznost

Reakce obchodu Cigar Point

Děkujeme za vaši pochvalu týkající se serioznosti našeho obchodu. Velmi si vážíme vašeho pověření a budeme i nadále dělat vše pro to, abychom udrželi vysokou úroveň profesionality a spolehlivosti.