• Skvělý nápad
    • Materiál

Skvělý a hezký nápad na produkty. Ale zklamala mě velmi kvalita. Cena produktů je vysoká jen kvůli četné reklamě na Facebooku. V balíčku bylo poděkování za podporu českých podnikatelek, tak mě to uchlácholilo a nevrátila jsem.

Dobrý den, Terezo,

vy nás úplně děsíte! Není možné, že vám od nás přišel nějaký vadný kousek a my jsme si toho při balení nevšimly? Protože když koukám na to, co jste si objednala, tak se jedná opravdu v případě cropped mikiny o jeden z našich nejkvalitnějších kousků od dokonalého dodavatele a zrovna za ně dáváme ruku do ohně.<3 Pokud myslíte kvalitu vaku – ten má zvláštní materiál, ale je to proto, aby se nikde neprodřel a nepraskl. Nebo myslíte tisk na mikině? Ta, jak je trošku chlupatá, tak sítotisk na ní vypadá takhle normálně. :) Vůbec se nenechte uchlácholit naším poděkováním, napište nám ještě e-mail a vyřešíme to!:) Pošlete nám na naše náklady zboží zpátky, my se mrkneme, co je špatně a rády vám vrátíme peníze. Hezký nový rok 2024, Natalia<3

Plakát dorazil již poškozen. Nechápu, jak je možné vůbec takový plakát dát do tubusu a odeslat, když je zjevně poškozen - pravý horní roh oloupaná barva.

Reakce obchodu Číča v kleci

občas se plakát při přepravě poškodí, i nám je záhadou, jak je to možné. Škoda, že jste nenapsal rovnou nám do e-shopu, plakát bychom vám vyměnily ihned za nový. Na základě této recenze jsme vás kontaktovaly my, nový plakát ihned odeslaly a doufáme, že už je vše v pořádku.

Negativní recenze nás mrzí, vše je řešitelné a my se opravdu snažíme vždy všechno vyřešit. Doufáme, že už jste s Číčou zase spokojený<3

Lucie & Natalia

• Nikdo z obchodu mne zatím nekontaktoval, byť jsem za zboží předem zaplatila

Reakce obchodu Číča v kleci

Dobrý den, právě kontrolovala jsem objednávky a ta vaše vám byla odeslaná v den, kdy jste nám napsala tuhle recenzi. Omlouváme se, ale s balíčky chodíme na poštu pouze 1-2× týdně, tak vám šel asi o něco déle, než jste zvyklá z ostatních (velkých) e-shopů.

Doufáme, že vám zboží dorazilo a máte ho u sebe. Pokud ne, neváhejte a kontaktuje nás, prosíme, přes e-mail. Všechno vyřešíme. :)

Zboží jsme objednala a nic mi zatím nedorazilo.

Reakce obchodu Číča v kleci

píšu na základě naší telefonické komunikace, že nakonec platba skrz platební bránu vůbec neproběhla, nevšimla si toho ani jedna strana. Objednávka byla automaticky zrušena, zboží nebylo odesláno, dotazník z Heureky bohužel ano. :)

Natalia