Objednal jsem dvoje sluchátka, u jedněch levé nehrálo. Dále jsem objednal molitanové náušníky 50 mm, přišly 30 mm. Píšťalka v nabídce popsaná jako ultrazvuková, byla klasická výcviková píšťalka (nebo jsem jako člověk schopen vnímat i ultrazvuk). Vzhledem k celkové částce se mi nechtělo kvůli reklamaci znova na poštu.

• neinformuje řádně o výrobku, plexisklo hodinek s defekty, chybí návod k použití

v tomto obchodě jsem nakoupila, neboť mě zaujala nabídka a potřebovala jsem drobný dárek, tomu odpovídala cena.
    Při rozbalení jsem zjistila, že neobsahuje návod k použití, což je v rozporu s povinnostmi prodávajícího, stanovenými právními předpisy. Návod není k dohledání nikde na internetu. Plexi s defekty, původně jsem myslela, že jsou na fólii, ale žádná nebyla.
    Z těchto důvodů varuji před nákupem u tohoto obchodu. Nebudu reklamovat, neboť náklady na vrácení by převýšily několikanásobně cenu výrobku a další poplatky s nákupem spojené

• Nekvalitní zboží

Zbozi je levné ,ale nekvalitní.Sluchatka dorazila rozpadlá a levé nefunkční.Nedoporučuji.

Nefunkční

Reakce obchodu Chytré maličkosti

Milá zákaznice,
    v okamžiku kdy přišly peníze od Vás na náš účet, jsme Vám zboží distribuovali! Máme výpis z české pošty, že jste balíček dostala druhý den. Nechtěla jste náhodou abychom Vám ho okamžitě a střelhbitě osobně přivezli do pěti minut po zaplacení? A můžete nám vysvětlit co je nefunkčního na malém tvrdém kolečku, jako zarážce?????

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Za nízkou cenu jsem neočekávala velkou kvalitu, ale ani jedny hodinky nebyly vpořádku - pásek se rozbil v podstatě hned u obou a jedny hodinky vůbec nefungovaly.

Nechtěla jsem investovat příliš do hodinek pro dítě (které často ztrácí věci), ale stejně budu muset pořídit nové, protože jedny nefungují vůbec a ani jedny nemají funkční pásek.

Reakce obchodu Chytré maličkosti

Milá pani,
    příště bychom byli rádi, kdyby jste se s reklamací obrátila přímo na nás, než si stěžovat na Heuréce. Nebyl by problém Vám hodinky vyměnit, nebo Vám zaslat zpět celou částku. Jestli-že nám dodavatel zaslal rozbité zboží a Vy nám ani nedáte vědět, těžko můžeme zjednat nápravu a rozhodně za to nemůže kvalita eshopu, kterou jste nám značně snížila svým zbrklým hodnocením. Budeteli chtít, přesto peníze zpět, není problém je zaslat. Dříve Vaše www.chytremalickosti.cz