• Informace o zboží jsou neúplné, zmatečné a neodpovídají skutečnosti. Když na základě toho vrátíte zboží, ještě se dozvíte, že chyba byla u Vás. Když pak objednáte jinou položku a dopíšete poznámky které požadují, tak Vám nejdříve zvednou cenu, protože jste údajně zase špatně objednal a pak pošlou další produkt, který neodpovídá tomu co bylo na fotkách.
    • Zboží nemají skladem a shánějí ho externího dodavatele. Vyřízení objednávky trvá.

Naprostá tragédie. Provozují šest web-shopů a nezvládají dělat pořádně ani jeden.

Reakce obchodu Chytit a koupit

S uvedeným hodnocením zásadně nesouhlasíme. Jedná o lživé hodnocení obchodu a zákazník nás tímto chce evidentně poškodit. Objednal si speciální zámek, který má 2 varianty a ta základní je skladem. Tuto jsme i dodali. Následně zákazník zjistil, že chce varinatu 2, která je na objednávku a jak uvádíme, je za jinou cenu. Viz poznámka u produktu. Termín dodání druhého modelu byl 5 pracovních dní což je z našeho pohledu na speciální zámek dobrý termín.
    Jak je vidět z předchozích recenzí zákazníků, vycházíme všem maximálně vstříc. Dokonce jsme speciálně pro pána vyjímečně dodali zámek za naši nákupní cenu a i přesto nás nedoporučil.
    Shrnutí na závěr. Takto poškozující a lživou recenzi jsme za 30 let neobdrželi. O našich dalších e-shopech se může každý přesvědčit jak jsou kvalitní. Běžně máme 100% hodnocení všech našich obchodů s certifikáty.
    Tým CHYTITAKOUIT.CZ

• Zboží nedodáno kompletní

Dobrý den.
    Zboží jste si u nás odebíral osobně a vše proběhlo i s předvedením a komentářem k instalaci bez problému. Uvedený zámek jste si odebral bez výhrad.
    Ke zboží jsme bohužel neobdrželi papírové montážní šablony od importéra. Tyto byly následně dodány, ale již jste je nepotřeboval.
    Problém nás samozřejmě mrzí a protože víme, že u nás nakupujete opakovaně budou další objednávky 100% v pořádku.
    Tým CHYTITAKOUPIT.CZ

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Nikdo se mnou nekomunikuje, netuším, jestli zboží bude nebo ne.

Reakce obchodu Chytit a koupit

Uvedené hodnocení je zavádějící a velmi nás poškozuje. Ihned po objednávce obdrží každý zákazník potvrzení. Dále jsme následně zákaznici mailem informovali o nedustupnosti zboží s informací zda bude chtít počkat , ale bez reakce - takto jsme dokladovali i spol.Heureka. Následně jsme se marně pokoušeli zákaznici kontaktovat , ale tato na volání nereagovala.
    Evidentně se jednalo o záměrné poškození našeho obchodu.
    Tým CHYTITAKOUPIT.CZ

• píšou, že mají skladem, pak se ale ukáže že nikoliv

Reakce obchodu Chytit a koupit

Uvedená recenze nás velmi mrzí. Uvedený speciální zámek Abloy vedeme běžně skladem,ale tato objednávka byla v pořadí druhá tzn. zákazník by musel čekat 2 dny na dodávku-byl k nám další na cestě z výroby. Naše pracovnice zákazníka informovala telefonicky, ale odmítl 2 dny počkat.

- nic moc, zboží objednané 11.10.2019 zatím nedorazilo

Dobrý den.
    Uvedená recenze nás velmi mrzí. Výrobce ASSA ABLOY nám bohužel nedodal zboží v deklarovaném termínu a již podruhé změnil termín dodání z důvodu technologických problémů ve výrobě. U uvedeného zboží jsme měli termín dodání 7 dní. Snažili jsme se se zákazníkem několikrát neúspěšně spojit abychom mu nabídli alternativní řešení k jeho spokojenosti.
    Tým CHYTITAKOUPIT.CZ

Objednal jsem si zámek , který měl být skladem, ale nakonec nebyl. Doba dodání cca 2-3 měsíce, obchod jsem tedy zrušil.

Reakce obchodu Chytit a koupit

Uvedený problém nás velice mrzí. Tento zámek vedeme běžně skladem,ale v uvedený den byl prodán jinému zákazníkovi a i když běžně je k dodání druhý den, tak výrobce spol. Tokoz tyto nemá k dispozici vzhledem k velké zahraniční objednávce v řádu tisíců kusů.
    Tým CHYTITAKOUPIT.CZ

• žádná komunikace, ani potvrzení objednávky mailem

zřejmě nefunguje

Reakce obchodu Chytit a koupit

Toto nás velmi mrzí.S naším administrátorem hledáme důvod proč nám nedorazila objednávka zákazníka.Až po tomto hodnocení jsme se se zákazníkem spojili a objednané regály obratem dodali.Bez tohoto hodnocení bychom o objednávce nevěděli.Za 24let se nám takový problém ještě neobjevil a věříme,že se již nebude opakovat.
    Tým CHYTITAKOUPIT.CZ

Kdy\ž něco objednám a zaplatím, tak bych očekával i dodání, a ne že mi zavolají, že to už nemají.

Dobrý den.
    Uvedená schránka byla bohužel poslední a až po objednávce jsme zjistili,že je poškozená.Velice nás to mrzí.