• Nic takového jsem nekoupil, ani neobjednal..

• Uvedena doba dodani 3-5 dni neni ve skutecnosti realna.

Absolutně nespolehlivá firma.
    Na objednávku jednoho zboží neodpověděli rok,druhá objednávka údajně skladem,tak dodací lhůta 1.až 2 měsíce.

• zboží jsem objednal 5.4.2020, a je 10.5.2020 a zatím nic nedorazilo.
    Po telefonické urgenci asi před týdnem, povidali, že se na to kouknou
    a dají vědět. Zatím nic.

• zboži ještě nedošlo

• Slibuji co nemají a pak se jenom zamlouvají.
    • Po troch týždňoch nevedia vôbec kde sa tovar nachádza. Po prvom týždni tvrdili že tovar objednali z Holandska a zasekol sa na hraniciach. V Schengenskom priestore určite. Nekomunikujú a ak im zavoláte tak klamú.

• Konkrétně se zde dají koupit věci,které jinde nemají to zn. je velký výběr.
    • Rád jsem čekal týden na dodání ozdobných krytek osy kola na H D,bohužel nejdou namontovat k vůli šroubkům,které jsou zaneseny zaschlou barvou nebo něčím podobným a platit další v servisu se mi nechce a tudíž nemohl jsem je ani namontovat.

Velký výběr zboží pro moto,předpokládám i solidní přístup,byly jste mi v HD clubu doporučeni.

Reakce obchodu Chrome Galaxy

Zaschlá barva na šroubcích je zajišťovací (lepidlo) šroubků proti povolení. Pokud jste nepoužil imbusový klíč pro americké rozměry, nemohl jste ani šrouby řádně utáhnout. Nevidíme tedy důvod, na neopodstatněné vrácení krytek šroubů z firmy Kuryakyn, kat. číslo 1232.

Přesto Vám vrátíme peníze, i když na vrácení nemáte dle našeho názoru právo.

Jsme zklamaní, ze záporného hodnocení, i když dodání proběhlo z naší strany rychle a o všem jste byl řádně informován.

Chrome Galaxy

• výhody jsem nezjistil
    • minimální komunikace, ani po deseti dnech zboží nedorazilo i přes telefonickou urgenci a ujištění, že zboží je expedováno

po této zkušenosti obchod nedoporučuji

Reakce obchodu Chrome Galaxy

Dobrý den, 30. 4. 2015 jste zboží objednal a 13. 5. 2015 Vám bylo zboží doručeno. Bohužel plexiskla jsou skladem u externího dodavatele v zahraničí, a proto 14 dní je klasická doba dodání.

Omlouváme se, pokud se Vám tato doba zdá příliš dlouhá, ale ovlinit ji bohužel nemůžeme.

Pěkný den. Chrome Galaxy

Dobry den jsem sklamany z kvalitou a velikosti drzaku. myslel jsem ze bude pouzity material trubka a ne obycejna kulatina.a velikost je na nalou brasnicku. Takze mne nic neostava nez drzaky rozrezat prodlouzit a svarit znovu. z pozdravem Kapanek

Reakce obchodu Chrome Galaxy

pokud nejste spokojen se zbožím, které Vám dorazilo, samozřejmě máte plné právo jej vrátit. Bohužel při objednávání jsme komunikovali s paní, která objednávku uzavírala a ta neměla žádné dotazy ohledně materiálu apod. Zboží pasuje na motocykl, který byl uveden v objednávce, bylo skladem a vyhověli jsme i se způsobem zaslaní.

Mrzí nás, že špatně hodnotíte celý náš obchod, protože jste nespokojen s výrobkem. Po telefonické domluvě jsme s Vámi vše mohli vyřešit k Vaší plné spokojenosti.

Pěkný den přeje Chrome Galaxy

• Zatím jsem zboží neobdržel. Bohužel ani žádnou další zprávu o stavu mé objednávky. Doufám, že brzy dojde k nápravě.

Reakce obchodu Chrome Galaxy

Dobrý den, vždy po přijetí objednávky naše zákazníky telefonicky informuje o stavu objednávky a dodací lhůtě. Pokoušeli jsme se Vám 2x dovolat, ale bohužel nebral jste telefon. Také po objednání, zákazníkům přijde automaticky vygenerovanýn e-mail o přijetí objednávky, kde je uvedena doba dodání. Tato doba je také uvedena u každého produktu na našem e-shopu.
    Omlouváme se za nepříjemnosti, ale vždy se snažíme vyjít vsříc zákazníkům k jejich plné spokojenosti.

• Zboží mají skladem a po objednání 14.dní zatím
    • nepřišlo.!
    • žádná komunikace se zákazníkem, neberou ani telefon

v žádném případě nikomu nedoporučuji

Reakce obchodu Chrome Galaxy

děkujeme za reakci, jestli se vám nepodařilo dovolat, prosím kontaktujte nás na email: [email protected], možná to byla jenom nešťastná shoda náhod.

Děkujeme za pochopení.

• žadné
    • komunikace, dodací lhůta

Byl mi přislíben výfuk do určitého data, nedorazil výfuk ani omluva. Nedoporučuji!!!

Reakce obchodu Chrome Galaxy

Bohužel chyba se stala na straně dodavatele značky "Cobra", který objednané výfuky nebyl schopen dodat, ani do 4 měsíců, proto jsme museli ukončit přímou spolupráci s touto firmou a najít si jiného dodavatele této značky v Evropě. Věříme, že už se to nebude opakovat a za způsobené problémy se Vám omlouváme. Pokud se Vám od nás nikdo neozval, prosím kontaktujte nás, abychom zjistili, kde se stala chyba. Děkujeme za pochopení.

• Slíbí vše
    • Nedodají nic ani po tel. urgenci a dohodě.

Nespolehlivost, neseriozní jednání. Jediné štěstí, že nebylo placeno předem.

• Docelá dobré ceny.

Zatím semi nikdo neozval ohledně objednávky. Nevím co si mám otom vlastně myslet.