• Čekám už 10 dní na potvrzení objednávky

Reakce obchodu Chopper-horse

Dobrý den, omlouváme se za zpoždění, ale při objednávání nebyl klobouk skladem, u dostupnosti byla uvedena doba většinou 5-14 dnů.
    Po objednání odešel na zadaný mail v objednávce potvrzují email, což bylo 31.10. a ihned na druhý den, tzn. 1.11. v 8,44 hod. email se zprávou, že zboží bude dostupné cca do 10 dnů. Ohledně potvrzení objednávky odešla i sms zpráva, takže výtka, že čekáte již 10 dní na potvrzení objednávky je dosti irelevantní.
    Pokud jste tyto maily nedostal, může to mít dva důvody - 1. emaily vám spadly do spamu, tím pádem je nevidíte v doručených zprávách, nebo 2. zadal jste do objednávky chybný email. Nicméně ani jeden z těchto důvodů my neovlivníme.
    Vámi objednané zboží již leží někde na depu dopravní služby, takže zítra, nejpozději pozítří bude dostupné a budeme odesílat k vám, což je jistě ještě ve lhůtě udávané v informacích k objednávce.
    Děkujeme za objednávku a snad tato reakce bude dostatečně vysvětlující.

• Vlaječky na míru jsou dobře vyrobené
    • Špatná komunikace, neodpovídají na komunikaci ohledně vrácení zboží

Objednané brýle jsou nekvalitní, neodpovídají fotografii, jeví známky stárnutí a praskání koženky. Mají to již z sebou. Vráceno
    Vlaječky super!

Reakce obchodu Chopper-horse

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojen se zbožím z našeho obchodu, nicméně vaše tvrzení musím rozporovat.
    - vrácení zboží je přesně popsáno v obchodních podmínkách
    - dodané brýle jsou ve výborné kvalitě vzhledem ke své ceně
    - dodané brýle přesně odpovídají fotografii na eshopu, pokud to vidíte jinak, je to váš individuální pohled a možná také zkreslení monitoru/displeje vašeho zařízení
    - na dodaném/vráceném kusu jsme nenašli jedinou známku stárnutí, natož pak praskání koženky. pokud jste tím myslel bubliny a vlasové škrábance na skle, je to nalepená folie, která právě brání poškrábaní
    - brýle jsou samozřejmě nové, nepoužité a určitě to nemají za sebou, pokud ale trváte na svém tvrzení, můžete nám samozřejmě všechny nedostatky na výrobku osobně předvést

Obdržel jsem něco jiného než si objednal,prodávající úžasně rychle vymazal původně objednané zboží z nabídky e-shopu,zboží bylo v neoriginálním obalu,což jsem akceptoval,bez návodu k použití a záručního listu.Při vrácení zboží prodávající nepřevzal zboží zaslané dobírkou zpět.
    Tento obchod zásadně nedoporučuji!!¡

z našeho pohledu:
    - zboží bylo přesně to, co bylo na eshopu na obrázku a v popisu, uznáváme bez původního obalu a návodu
    - z nabídky eshopu jsme samozřejmě zboží ihned stáhli, protože to byl poslední kus a další již nemáme, proto je nemůžeme prodávat
    - vrácené zboží přijímáme pouze bez dobírky, peníze vracíme po kontrole a zhodnocení stavu, vrácené zboží na dobírku nelze přijmout, je to uvedeno i v obchodních podmínkách

• Rychlost vyřízení
    • Deklarováno bylo 100% bavlna, ale šátky, které jsem dostal rozhodně 100% bavlna nejsou. Je to nějaký umělý materiál, skoro jako bych si chtěl uvázat pet lahve.
    • Při prvním kontaktu s vodou ze šátků vytekly asi 3 litry černé barvy. Aby přestaly pouštět musel jsem je přeprat minimálně 5x

Hrajete si na mrtvého brouka a ještě chcete hodnocení? 15 dní od objednávky a jediné čeho jsem se dočkal je žádost o doporučení obchodu. Jste k smíchu.

Objednáno 6. září, dnes je 30. září a stále nedodáno, poslali jeden email, že zboží bude asi v druhé polovině října, to je měsíc a půl po objednání.
    Jako dárek je mi to již na nic

• neuvedli u zboží , že se jedná o dětské brýle

• Objednal jsem si retizek na peněženku misto řetízku mam obojek pro psa tak nevím

• Soška dorazila rozlomená
  • Na poštu zatím zásilka nedorazila, proto hodnotím negativně.

• nezjištěno
    • vrácení úhrady po zákonné lhůtě bez odpovídající komunikace - urgence a vlažný přístup

kupujte jinde

• dodací lhůta,komunikace

když chceš čekat na zboží dlouho,klidně objednej

• Zboží jsem objednal už cca před 10 dny, zatím nedošlo, obchod mi napsal, že bude tento týden, zatím čekám a nic. Uvažuji, že objednávku zruším.

Pomalé dodací lhůty, nedostatečná komunikace ze strany obchodu. Zatím nespokojenost.

• přehledný výběr zboží
    • zboží nedodává a nekomunikuje

už nikdy více

• nemohu posoudit
    • nedodržuje dodací lhůty

nedoporučuji

• dodací lhůty, info o objednávkách

každého věc