• Uvádí 3kusy v balení a balení obsahuje 1kus

Reakce obchodu ChicUnder.cz

Dobry den, velice nas mrzi tato situace.V popisku byla nedopatrenim chyba.Dekujeme za upozorneni a chybu jsme jiz opravili.
    Zbozi muzete samozrejme bezplatne vratit.Dekujeme za pochopeni a jeste jednou se omlouvame.LucyTo

• Zboží neodpovídalo snímkům v nabídce
    • Velikost neodpovídá

Zakoupeno triko Calvin Clein a po jednom vyprání zmizel nápis což dokazuje že prodávájí napodobeniny .

Reakce obchodu ChicUnder.cz

velice nás mrzí, že nejste spokojen. Můžeme zeptat, proč jste tedy nevyužil možnost vrácení zdarma či reklamaci? Snažíme se vyjít zákazníkům vždy vstříct.
    Bude Vás kontaktovat někdo z kolegů a rádi bychom Vaši situaci vyřešili.
    Ohledně Váší poznámky, že se jedná o napodobeniny k tomuto můžeme jen říct, že jsme autorizovaný
    e-shop a napodobeniny opravdu neprodáváme. Hezký den. LucyTo

• Úplne odlišne veľkosti

• Nekomunikace se zákazníkem

Obchod neodpovídá na e-mail a podpora taktéž.Tento přístup k zákazníkovi se mi nelíbí.

Přišel mi email s tím, že zboží je předáno dopravci vč. sledovacího čísla na Zásilkovnu. Čekala jsem týden a poté mi teprve obchod napsal, že se omlouvá a zboží je vyprodané. Měli to napsat rovnou a nepsat, že již zboží přebrala kurýrní služba.

1.9.2020 objednávka a uhrazeno platební kartou (plavky), způsob doručení zásilkovnou (ihned mail, že o objednávce ví a čekají na zboží). Zboží bylo dle web. stánek skladem. Po té se 14-dní nikdo neozval, žádný e-mail ani telefon. 14.9.2020 jsem se dovolal na infolinku a tam mi bylo sděleno, že se zboží vrátilo zničené od přepravce a že další kus již nemají a budou mi vráceny peníze (ty dorazily zpět dnes, tj. 16.9.2020).

Stát se může ale zásilkovně balík nebyl nikdy předán, takže výmluva, že ho zničil přepravce se mi zdá slabá a že neumí ani nikdo ozvat to je u mě mínus a nikdy již u prodejce objednávku neudělám.

17. 7.20 jsem si objednala zboží a zaplatila převodem. Dosud zboží nemám. Skandální situace.

Zboží nedoručeno, ale řádně zaplaceno. Informaci o tom že se zboží ztratilo jsem dostala, ale nic se neděje....

Po týdnu, kdy se nic nedělo, jsem kontaktovala pomocí mailu, po dalších dvou dnech přes telefon, který nebyl opakovaně dostupný

• RYCHLÁ EXPEDICE ZBOŽÍ
    • Dodány byly jiné velikosti a barva zboží.
    • Obchod nekomunikuje, nelze se dovolat a neodpovídá na e-maily.

Reakce obchodu ChicUnder.cz

Velikosti byly zaslané správně, zřejmě jste se špatně podívala na číslování, na balení je několik velikostí EU ovšem pouze jedna, kterou jste si objednala.
    Co se e-mailů týče, odpovídala jste bohužel na automatické zprávy, které generuje náš systém, kde je červeně napsáno "prosím na tento e-mail neodpovídejte" a tyto zprávy pak v běžné poště bohužel nevidíme.
    První e-mail nám tedy dorazil od Vás dnes 25.5.2020, následně Vám operátor volal zpět na zmeškaný hovor též z dnešního dne 25.5.2020. Tolik pro upřesnění situace. Děkujeme za pochopení. LucyTo