• dosud nemám zboží, ač jsem ho zaplatila

Sukně byla na stránkách uvedena i ve velikosti S. Poté, co jsem si ji objednala, mi přišel potvrzovací mail načež následující den poslali stornovací mail, že už sukně dostupná není. Nechápu, proč tu velikost S tedy měli ještě uvedenou v prodeji a proč mi hned nenapsali, že už není velikost k dispozici.

• Neni zbozi
    • Neni zboží
    • Neni zboží

Šaty, které byly skladem jaksi skladem asi nebyly. Druhý den po objednávce mi přišel automatický email, že mou objednávku stornují. Ani se neobtěžovali vlastnoručně napsat, proč objednávku ruší.

• komunikace obchodu nebyla úplně dokonalá, platbu jsem posílala v pátek a ve středu jsem se musela upomínat, zda vůbec došla, tak to slečna musela vyhledávat, protože se platba nespárovala a boty mi jen tak tak došly v den, kdy jsem je potřebovala. Jinak lodičky za 500,- by mohly vypadat teda jinak, jsou ulepené a ne moc dobře propracované.

Nedoručili mi veľkosť ako som si objednala a musela som posielať veci späť v balíku za 9,- Eur.

• Cena neodpovídá kvalitě zboží
    • Popis výrobku na stránkách nesedí po doručení

• zboží vypadá jinak než ve skutečnosti

• možná rychlost vyřízení
    • nekvalitně užité šaty v oblasti krku

Střih šatů se líbil, barevnost také
    velikost bohužel špatně označená-rozdíl 10 cm mezi velikostmi
    nehezké zpracování v oblasti krku
    materiál šatů nevyhovující

• Přišla mi úplně jiná barva sukně!!!

• -fotky šatů neodpovídaly skutečnosti
    • -odlišný odstín
    • -nekvalitní provedení (jedno ramínko delší než druhé, sklady sukně velmi nesouměrné)
    • - šaty vypadaly velmi lacině (na rozdíl od fotek na stránkách obchodu)