• rychlé jednání

• Rychlé dodání, odpovídající kvalita

S obchodem jsem spokojená. Zboží mi došlo v pořádku. Bohužel jsem neodhadla svojí velikost a tak jsem zboží vracela, ale penízky mi vrátili během 3 dnů.

• rychlost..ochota..hezké ojedinělé zboží
    • dosud nemám zboží, ač jsem ho zaplatila

Sukně byla na stránkách uvedena i ve velikosti S. Poté, co jsem si ji objednala, mi přišel potvrzovací mail načež následující den poslali stornovací mail, že už sukně dostupná není. Nechápu, proč tu velikost S tedy měli ještě uvedenou v prodeji a proč mi hned nenapsali, že už není velikost k dispozici.

• hezké, lehké, vzdušné

+ pěkný materiál, střih a dobře sedí
    + rychlé dodání

• Rychlá expedice, zboží odpovídá zobrazení.

zboží dorazilo do tří dnů od objednání, správná velikost, barvy odpovídaly fotkám

Šaty som vrátila. Vzhľad sa mi veľmi páčil, ale nevyhovoval mi materiál, z ktorého boli ušité.

rychlé dodání

přehledný, rychlý obchod

Milá komunikace s obchodem, přehledné informováni zákazníka se stavem objednávky.

• Super.

Rychlé dodání. Zboží bezvadně sedlo. Naprostá spokojenost. Doporučuji.

• Neni zbozi
    • Neni zboží
    • Neni zboží

• Vytobek nebyl v avizovane velikosti

Šaty, které byly skladem jaksi skladem asi nebyly. Druhý den po objednávce mi přišel automatický email, že mou objednávku stornují. Ani se neobtěžovali vlastnoručně napsat, proč objednávku ruší.

• Rychlé vyřízení a absolutní spokojenost..... doporučuji ;-)

• komunikace obchodu nebyla úplně dokonalá, platbu jsem posílala v pátek a ve středu jsem se musela upomínat, zda vůbec došla, tak to slečna musela vyhledávat, protože se platba nespárovala a boty mi jen tak tak došly v den, kdy jsem je potřebovala. Jinak lodičky za 500,- by mohly vypadat teda jinak, jsou ulepené a ne moc dobře propracované.