• Nemam co hodnotit, zbozi mi neprislo a penize mi nikdo nevratil.

Reakce obchodu Chia Shake

dle spolupráce s Vámi a kontroly jsme platbu převodem neobdrželi.

Chia Shake

Vytvořila jsem jednu objednávku, při které mi během platby "zamrzla" stránka a tudíž jsem nevěděla, zda platba proběhla nebo ne. Stránku sem nicméně obnovila a objednávku s platbou opakovala. Tentokrát prošlo vše bez problému. Pro jistotu jsem si zkontrolovala int.bankovnictví, abych se ujistila, že proběhla jen jedna platba. K mému překvapení proběhly platby obě dvě. Ihned jsem volala na linku kontaktní číslo uvedené na stránkách chiashake. Několikrát jsem volala a nikdo telefon nebral. Psala jsem i email, nikdo nereagoval. Až mi přišlo oznámení o odeslání balíčku a předání kurýrovi, volání jsem opakovala. Bez úspěchu. Objednávku mi tudíž doručili dvakrát, ač jsem udělala chybu, kterou jsem se snažila napravit, ale bez úspěchu.

Reakce obchodu Chia Shake

omlouváme se za vzniklé komplikace a nedůslednosti. Samozřejmě je možné jednu z objednávek vrátit.

Chia Shake

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

Příšerně předražené

Reakce obchodu Chia Shake

ceny produktů zahrnují veškeré nepostradatelné části a aspekty, a to zejména: kvalitní suroviny, výrobu a distribuci produktů. Naše ceny jsou minimálně konkurenceschopné a k výraznému navýšení cen naštěstí již delší dobu nedošlo.

Chia Shake

Neochota internetového obchodu k přáním zákazníka.

Reakce obchodu Chia Shake

omlouváme se, rádi chybu napravíme :). V čem prosím spočívala chyba v rámci plnění Vašeho přání? Určitě nás prosím kontaktujte: [email protected]

Hezké odpoledne,
    Chia Shake

zboží mi přišlo potrhané a rozsypané po krabici

Reakce obchodu Chia Shake

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Vzniklé komplikace během přepravy a doručené nás velice mrzí a omlouváme se. V rámci reklamace Vám na naše náklady zašleme nové balení či nová balení. Kontaktujte nás prosím prostřednictvím uvedeného e-mailu: [email protected], kde Vám rádi poradíme a vše vyřídíme.

Hezké odpoledne,
    Chia Shake

Balíček přišel v dezolatnim stavu půlka produktu byla zortrhana a vysipana nebylo nijak zabaleno ale reklamace proběhla v pořádku nyní čekám na nové produkty

Reakce obchodu Chia Shake

velice se za tyto komplikace během přepravy a pochybení omlouváme. Nový balíček je již na cestě k Vám a záhy bude doručen :).

Chia Shake

Všechno jsem ochutnala ale nic ne chutnalo, bohužel. Chtělo se mi vracet ot nich (((

Reakce obchodu Chia Shake

to nás velice mrzí. Pevně věříme, že z našeho širokého portfolia produktů Vás některé z nich osloví.

Chia Shake

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Zaplatiš tři a dostaneš jednu krabičku

Reakce obchodu Chia Shake

velice se za naší chybu omlouváme. Opakovaně jsme Vás kontaktovali na Váš e-mail, děkujeme za dnešní odpověď, a tedy samozřejmě reklamaci rádi obratem vyřídíme.

Krásný den přejeme,

Produkt je velmi preslazeny

Reakce obchodu Chia Shake

produkty jsou chuťově sladší, jelikož obsahují malá množství cukru a také přírodní sladidla, která jsou většinově chuťově poměrně sladká, ačkoliv neobsahují prakticky žádné kalorie.

Chia Shake

Koktejly mají nižší váhu, ale cena zůstala stejnap

Reakce obchodu Chia Shake

v rámci přechodu na nová ekologická balení o objemu 300 a 900g jsme bohužel byli nuceni také zdražit dlouho stálé ceny.

Chia Shake

Mimořádně nechutné. Lituji, že jsem do těchto produktů investovala. Ochutnala jsem i jiné podobné produkty, ale nic tak hnusného opravdu neměla.

Reakce obchodu Chia Shake

to nás velice mrzí, složení produktů se neustále zdokonaluje, většinově zaznamenáváme pozitivní ohlasy.

Chia Shake

Obchod jako takovéj, je asi v pohodě... Ale spíš produkt a komunikace s obchodem není úplně nejlepší.

Reakce obchodu Chia Shake

pokud bylo cokoliv ohledně komunikace nesprávně, tak se velice omlouváme. Produkty jsou neustále kontrolovány a upravovány dle nových a lepších receptur.

Chia Shake

• Po rozbalení krabice vevnitř roztrzeny papírový pytel s koktejlem a část obsahu vysypana.

Reakce obchodu Chia Shake

tyto komplikace nás velice mrzí. Bohužel se tato poškození nejčastěji stávají během přepravy balíčků u dopravců, nicméně vždy je samozřejmě možné produkt reklamovat a my Vám velice rádi vyhovíme.

• Doručeno do domu
    • Nejsou
  • Zboží zabaleno hrozně. Naházeno v krabici jak pro prasata. Tím pádem zboží přišlo poškozeno. Hygiena by si smlsla. Nedorazila ani faktura prostě hrůza.

Reakce obchodu Chia Shake

velice nás tyto problémy mrzí, nicméně produkty vždy balíme tak, aby bylo možné předejít poškození během přepravy balíčků u dopravních společností. Samozřejmě vždy je možné poškozené zboží reklamovat a my Vám velice rádi vyhovíme. Faktury jsou zasílány pouze v elektronické podobě.

Chia Shake

Byl to první nákup v tomto obchodě,takže nemohu posoudit.Co se týká produktů,tak s těmi jsem zklamaná,vše je přeslazené a chybí mi tam kaše,kterou mimo jiné doporučujete,ale zato dvoje balení lívanců a omelet,což se mi zdá jedno a to samé,snad jen v ředění hmoty.Ráda bych viděla toho,kdo se s tím 14 dní živí.Je to odporné a jak jsem již řekla,přeslazené.Chybí mi tam více jídel na slano.

Reakce obchodu Chia Shake

velice Vám děkujeme za hodnocení produktů. Produkty se snažíme neustále vylepšovat a také pravidelně zařazujeme nový sortiment, příchutě i produkty celkově. Velice nás mrzí, že Vám naše produkty nesvědčí.

Chia Shake

• otravují mne průzkumy a podobné dotazy

Reakce obchodu Chia Shake

omlouváme se, nicméně vždy je možné zaslat zpětnou informaci a my Vám, dle Vašeho přání, samozřejmě již nebudeme zasílat newsletter.