• Komunikace až po doručení balíku

Reakce obchodu Poolservis - Obchod

Dobrý den, omlouváme se za komplikace, dva dny nám nechodili automatické emaily. Chybu jsme objevili a doposlali včetně faktur se zpožděním.
    Děkuji a přeji pěknou koupací sezonu.
    Štegner

Rychlé dodání, tester neměří

• Doprava DPD nejhorší dopravce v ČR
    • nemá dobírku

Reakce obchodu Poolservis - Obchod

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Na pobočky zásilkovny a Z-boxu opravdu dobírku nemáme, v Z-boxech není možné platit na místě, ale jen kartou před vyzvednutí a procenta vrácených balíků byla velká. Nic Vám nebrání si zboží objednat s dopravou od DPD, České pošty balík do ruky, České pošty balík na poštu, České pošty do balíkovny, nebo Toptransu.

• Přišly rychle
    • Nepřišlo to,co mělo. Koncovky bílé nepřišly.
    • Obchod na e-mail dál nereaguje..
    • Týden, zboží zaplaceno a nikde nic.

Reakce obchodu Poolservis - Obchod

Dobry den, se zakaznikem jsme si situaci vysvetlili, zbozi nebylo uhrazeno. Posilame az po uhrade, pokud je zvolena platba prevodem. Dekuji Stegner

• informace o dostupnosti jsou nepravdivé

děkujeme za hodnocení.
    Zákazník objednal zboží, u kterého bylo uvedeno, že není skladem. U produktu byl uveden špatný čas, kdy bude zboží naskladněno. Toto bylo zapříčiněno přechodem na nový eshop, kdy v kategorii čerpadel měla prioritu dostupnost uvedená na úrovni kategorie, ne produktu, toto nechtěné chování bylo následně upraveno a mělo by se již zobrazovat správně.
    Zákazníkovi byly obratem vráceny uhrazené peníze.
    Děkuji a přeji pěkné léto,
    Štegner

Zboží nepřišlo i když je objednáno před více jak 6 dni.
    Zatím ani nikdo nereagoval kde objednané zboží je nebo kde ho vyzvednout.
    J.Vacek

Reakce obchodu Poolservis - Obchod

objednal jste zboží s platbou předem, platba zatím nedorazila. Zboží posíláme až po příjetí platby.

Děkuji Štegner

na eshope nefungovala platba kartou, skoncilo to: Vaše objednávka pravděpodobně spadá pod zvláštní daňový režim a bude vyžadovat úpravu DPH. Prosím neplaťte tuto objednávku a počkejte na její potvrzení, cena objednávky se může změnit.

Dalej eshop nereagoval na mail co s platbou, samozrejme ze dovolat sa je luxus. Ci je vsetko skladom to radsej tiez nebola odpoved. A tak stale cakam na potvrdenie objednavky.

Zboží jiné značky

• Zboží nedorazilo
    • Obchod nekomunikuje

Reakce obchodu Poolservis - Obchod

při platbě kartou předem, čekáme nejdříve až nám dorazí platba.
    Zboží zatím není uhrazeno.
    V emailu od vás nemáme žádnou zprávu.

• poškozené zboží

Reakce obchodu Poolservis - Obchod

Dobrý den, zákazníka jsme kontaktovali. Při přepravě praskla matice na čerpadle. Posíláme novou matici.
    Děkuji Štegner

Zboží nebylo dodáno v originálním balení, bylo rozdeláno a zabaleno ve fólii. Jako dárek absolutně nepřijatelné !!!

• Bohužel se nedá dovolat !!! Jak není komunikace tak je to velmi špatný!!!!

• poslali typ výrobku ,který nebyl na obrázku.

• zboží objednáno 8 dnů ale ještě nedorazilo ani nemám zprávy v jaké fázi se nachází.

• Prislo porudene a nefunkcni cerpadlo

Obchod nekomunikuje, po 5 dnech od objednání jsem psala dotaz kdy mohu zboží očekávat, místo idpovede přišla další den info od dopravce, že zboží doručuje, jelikož ale nereagovali, zakoupili jsme jinde a tuto objednávku nepřemýšlí.Kdyby obchod komunikoval, nemusel přijít o kšeft.

Reakce obchodu Poolservis - Obchod

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, bohužel nestíháme, zboží posíláme druhý pracovní den po objednání. Pokud není skladem, posíláme hned jakmile přijde. Přeji pěkné léto.Děkuji Štegner

• Zboží deklarované jako skladem nemají, ale stále mají na stránkách jako dostupné skladem.

• Dodal úplně jiný filtr než jsem objednal
    • Po celodenním volání obchod nereaguje

Reakce obchodu Poolservis - Obchod

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, jsme teď hodně přetížení. Reagovali jsme na email a záakzníkovi poslali správný košík.