• Onchod jistě disponuje pestrou paletou nabídky, což je skvělé
    • Nevýhodou jsou avizované kratší lhůty dodání všech produktů, skutečnost je taková, že od zaplacení objednávky trvá 9 dnů než jsou produkty připraveny, takže nespolehlivý time management. A to si musím pro sýry zajet osobně
    • Nedovedu si představit posílat sýry prostřednictvím pošty. Produkty, které vyžadují chlazení se stabilní teplotou
    • Osobní návštěva obchodu ukazuje, že nemá profesionální design.
    • .

• Nedá se tam zaparkovat

A bohužel jsem byla krajně nespokojená za vyhotovené přání to jsem si mohla udělat sama .Pohlednice nic moc a ručně psaná a ještě nic moc hezkým rukopisem to snad můžete dávat za darmo a ne si ještě účtovat 29 kč.

• Doručení na den, podle výběru
    • Velký výběr sýrů

Můj asi druhý nákup, sýry miluji, zvlášť kozí. S obchodem i doručením jsem spokojena, vše proběhlo naprosto v pořádku, spolehlivě. Určitě nakoupím znovu. Mohu jen doporučit.

rychlé vyřízení objednávky

• Výborné sýry
    • Dárkové “balíčky” s výbornými sýry i vínem
    • Rychle připravené

rychlá komunikace,zboží bylo doručeno v pořádku a v řádné kvalitě.Děkuji

byl to můj první nákup

Všechno v pořádku, sýry luxusní...vřele doporučuji

• velmi rychle vyřízena objednávka na poslední chvíli
    • sýry velmi dobré
    • příjemné a vstřícné jenání

• Dobrá komunikace

Skvělý obchod, miluji sýry, zvlášť kozí a tady je z čeho vybírat :-)
    Objednala jsem v pátek dopoledne a ve 14 hodin kurýr zásilku doručil až do ruky :-)
    Hodnotím celý nákup kladně, sýry jsou výborné, dodání bleskové, balení dárkové, není co vytknout, určitě nakoupím znovu :-) Děkuji :-)

plná spokojenost

• Objednávám opakovaně, většinou jako dárek pro přátele. Obchod funguje dokonale, pošlou zboží na termín, i s dárkovou kartičkou. A sýry jsou vynikající.

Vůbec žádná :-)

spokojenost na velmi dobré úrovni

Rychlé a spolehlivé dodání , dodávku lze načasovat jak je třeba, mě to pomohlo aby přišla přesně kdy potřebují

• Rychlost, spolehlivost, dárkové balení

• Široký sortiment
    • Poměr cena a kvalita
    • Dárkové i nedarkove předměty zabaleny dohromady

Zboží je ve více než uspokojující kvalitě. Oceňuji velký výběr nejen sýrů a dipů ale i příslušenství (krásné nože). Byla objednána dárková sada a k tomu i něco, co nebylo dárkem a vše bylo zabaleno dohromady do jednoho "dárkového" balíku, tak to šlo udělat určitě trochu jinak, ale není to žádná velká výtka.

• S doporučením obchodu , vzhledem k foto prezentaci zboží na e-shopu, bych byla velmi opatrná.