• Nedodali zbozi, ktere meli skladem a do 3dnu odeslat.
    • Napsali, ze zbozi nemaji a at ho objednam jinde.

Nedoporucuji tento shop

Reakce obchodu ChciPilu.cz

Mrzí nás Vaše nespokojenost, ale zboží z externího skladu, které jste zvolila nebylo ve chvíli Vaší objednávky již dostupné, o všem jsme Vás obratem informovali. Zároveň jsme se Vám snažili pomoci najít zboží u jiného prodejce, který měl zboží dostupné na prodejně, abyste měla zboží co nejdříve doma.

Michaela

• Vysoké ceny oproti jiným e-shopům

Reakce obchodu ChciPilu.cz

Mrzí nás, že jste měl z nákupu negativní pocit.

Michaela

• Uvadi, ze je zbozi skladem, ale ve skutecnosti ho nemaji.

Nedoporucuji tento obchod!!!
    Na strankach maji uvedeno, ze produkt je skladem, proto jsem ho objednala. Jelikoz jsem ho nutne potrebovala, tak jsem druhy den psala, kdy dorazi. Prisel mi jen mail, ze sice na e-shopu je uvedeno skladem,ale zbozi bude nejdriv za mesic. Takze mam smulu. Podvodnici!

Reakce obchodu ChciPilu.cz

Mrzí nás, že jste nebyla spokojená. U Vámi objednaného zboží bylo uvedeno "SKLADEM V EXTERNÍM SKLADU" s informací o obvyklé době dostupnosti 1-3 dny od objednání. Obratem po Vašem dotazu jsme dostupnost u kolegů v centrále STIHL urgovali a následně Vás informovali, že objednané zboží již bohužel v centrálním skladu STIHL aktuálně dostupné není a kdy je předpoklad opětovného naskladnění. Protože jste ve vašem dotazu uvedla, že na zboží spěcháte, snažili jsme se Vám pomoci doporučením kolegů, kteří mají stroj skladem přímo na své prodejně.
    Doufáme, že jste i díky naší pomoci stroj úspěšně sehnala.

• Pílu na Slovensko nedodavaju

Reakce obchodu ChciPilu.cz

Mrzí nás vaše nespokojenost, ale možnost doručovat pouze v ČR nám udává smluvně dodavatel. Děkujeme za pochopení.