• Zboží bylo odesláno 5 den po objednání a ještě do jiného než požadovaného odběrného místa

• Dobrá reklama na nabídku.
    • Účetní nedokáže poslat správnou fakturu. 5x mi byla zaslána ta nesprávná, až po třech telefonátech mi zaslala fakturu, kde nedlužím peníze (platil jsem kartou ihned při objednávce).
    • Kupuji z mnoha vinařství a vinoték, ale se špatně vytvořenou fakturou jsem se dosud nesetkal.
    • Dlouha doba dodání

Upřímně, objednáno a dlouhé doručení, nestihl se termín na valentýna, naprosto šilené

• Možná cena vína
    • Šampaňské Moët Chandon zakoupeno v dárkové krabici. Krabice na víčku viditelně pomačkaná. Obchod jsem na toto upozornila. Při druhém nákupu stejného produktu zboží rovněž dodáno s pomačkaným víčkem krabice.
    • Absolutní arogance ze strany obchodu. Hlavně zaplatˇ a drž hubu, jak se to říká...

V tomto obchodu již nikdy více nakupovat nebudu a nechci. Víno, které se nekupuje každý den bylo určeno jako dárek. Krabička na víčku viditelně pomačkaná. V porovnání s Billou, kde tentýž výrobek má víčko absolutně netknuté.

• Velky vyber
    • Zbozi v eshopu skladem, ne vzdy dle reality.
    • Mizerna komunikace.

Zbozi objednano tyden pred vanoci 17.12., melo byt skladem. Z eshopu me napsali ze jednu lahev nemaji a dali me na vyber zmenit objednavku nebo vratka penez. Pozmenil jsem objednavku a od te doby nulova komunikace. Zadne potvrzeni zmeny, nebo vraceni preplatku. Zadne info od messanger sluzby ze vezou zbozi. Eshop na opakovane dotazy ohledne objednavky nereagoval. Zminil jsem ze zbozi chci zvlast do vanoc. Zbozi prislo az 27.12

• Objednala jsem s dodanim po Praze 1-2 dny. Po trech dnech vino nikde, tak jsem zacala zjistovat. Bylo jeste u kuryra. Tak jsem se telefonicky domluvila s prodejcem, aby objednávku zrusil. Pani potvrdila do telefonu, ze to u Messengera zrusi. To byla chyba domlouvat se po telefonu, moje chyba. Za dalsi dva dny vino dorazilo. V praci na recepci nic nevěděli, tak to prebrali. Ja mezitim lahev koupila jinde, protoze jsem ji potrebovala opravdu do urciteho data dodat.
    Proste spatna domluva...

• Obchod meni polozky v objednavce bez upozorneni zakaznika na levnejsi variantu, bez financni kompenzace. Konkretne. Bylo objednano premiove sampanske rok 2012 a dodana byla lahev 2013 .
    • Byla změněna preprava z vyjedny na doruceni domů, coz by tolik nevadilo, v pridade, ze by byla moznost zaplati celkem vysokou castku kuryrovi kartou. Coz sam obchod neumoznil a zakaznika predem na zmenu dopravy a nemoznost platby kartou, neupozornil.
    • Slecna na telefonu se sice omluvila, a dodala: nevim co vic na to rici, nicmene nenabidla sebemensi vuli nejake kompenzace, vzhledem k jinemu dodanemu zbozi, nez bylo na objednavce, i fakture!

Vzhledem k tomu, ze to byl muj prvni nakup a vyvstaly hned dva zasadni problemy, nedoporucuji tento eshop.

bohužel, dopravce WEDO nekomunikuje řádně a zásilka je stále..... někde na cestě...asi.
    Dnes jsem jim napsal, zda by mi prozradili, kde zásilka momentálně je. Že se s její dopravou nemusí obtěžovat, ale že vzhledem k prodlení si ji vyzvednu sám na místě, kde sdělí, že se zásilka nachází.

Bohužel, škoda, že nevyužíváte normálního dopravce, např. Zásilkovnu, se kterou nejsou vůbec žádné problémy.

• Široká nabídka
    • Velice pomalá doprava
    • Obchod dlouho odpovídá

• Super nabidka za zajimave ceny. Prehledne.
    • Uz ponekolikate jsem musel eshop po 2-3 dnech telefonicky upominat, kde je moje objednavka a kdy bude dodana. A pak jako obratem to bylo jeste ten samy den, nebo hned dalsi. Takze pokud spechate/potrebujete dodavku na konkretni datum, je to dost riziko.

Dvakrát se mi stalo, že neakceptovali moji platební kartu a bez dalšího upozornění poslali zboží na dobírku.

Strašná komunikace se zákazníkem. 3 dny jsem se snažil do obchodu dovolat. Když jsem se slavnostně dovolal, tak mi bylo sděleno, že mám objednávku připravenou k vyzvednutí. Mám to přes celou republiku a s jistotou mohu říct, že jsem objednávku dělal s dodáním na adresu. Toto jsem tedy musel vykomunikovat po telefonu a ještě mi balík poslali na dobírku a to i přes to, že jsem platil vše dopředu a objednával jsem s dodáním na adresu. Kdyby zásilka byla jen čistě pro mou potřebu, objednávku zruším. Jistě to byla má poslední objednávka v tomto obchodě.

I asked bevor I ordered the shop for shipping to Germany and first they confirm me that’s no problem but after I put the order they canceled my order with the reason they don’t shipping to Germany I don’t understand the business policy but I had a friend in Prague so I ordered and they delivered to him in Prague ! I’m a little bit disappointed about it because I order many wine from France and Italy and I don’t have any problems alike this maybe do you think about your behavior!

• skvělý výběr, dobré ceny
    • neuvěřitelně chaosní rozvoz

• Tváří se, že mají zajímavé ceny, ale když objednáte, napíšou vám, že se “spletli” a cenu Vám nabídnou 3x vyšší.
    • Nechají si klidně zaplatit dopředu a pak klidně potvrzenou objednávku zruší s tím, že dodávat budou jen za jiné ceny.
    • Nereagují na emaily a pak po telefonu lžou, že žádné nedostali.....

Raději se obraťte na obchody, které nelžou a nechovají se jako úplní diletanti.

• Na sklade pracuje moc arogantni pan.

• Tovar mi bol dodany poskodeny , nakolko som bola v casovej tiesni tovar som si nechala . Obchod mi ponukol sice vratenie , alebo zlavu - ktora nebola adekvatna . Nedoporucujem si objednavat z tohto obchodu , mam silne pochybnosti o kvalite . (Ak si objednate kvalitne vino , musi ti byt aj tak zabalene , nie v roztrhanej krabici - ako z obchodneho retazca ) to je vizitka tohto obchodu , mozem dodat foto-) Ak si objednam Chanel - tak to aj tak je ....

Objednali jsme si šampaňské za 3.000,-, kurýr jej přivezl zabalené v bublinové obálce, měl to být dar, a očekávala jsem krabičku AUTOMATICKY. Nevšimla jsem si při objednávání, že mám zaškrtnout, zda obal chci. Automaticky přece dodám takhle drahé šampaňské tak, aby to mělo úroveň.

Reakce obchodu Champagne.cz

Dobrý den, poprvé za téměř 20 let, co se prodejem šampaňského zabýváme, odpovím na recenzi, protože si stojím za tím, že jsme chybu neudělali. Objednala jste láhev, kterou nabízíme (tak jako velké množství jiných lahví) ve dvou variantách (pokud beru v úvahu jen lahve 0,75l) a to samotnou láhev, kterou jste si objednala (http://www.champagne.cz/krug/krug-grande-cuvee--0-75l) a láhev v dárkové krabičce (http://www.champagne.cz/krug/krug-grande-cuvee--0-75l--v-darkove-krabicce/). Je to zcela jasně uvedeno jak v popisu, tak na obrázku příslušné láhve. Obě varianty nabízíme, zcela logicky - zákazníci, kteří si lahve objednávají pro sebe na pití, si je objednají bez, pro ně, zbytečné dárkové krabičky (je to logicky levnější a nevytváří zbytečný odpad) a zákazníci, kteří lahve objednávají jako dárky, si je objednají v dárkové krabičce. A toto nijak nesouvisí s cenou láhve, máme takové varianty u lahví daleko levnějších stejně, jako u mnohonásobně dražších. A konkrétně Vámi objednanou láhev prodáváme asi z 90% bez krabičky, většina zákazníků si jí kupuje pro sebe na pití. To, že Vy očekáváte tuto láhev automaticky v dárkové krabičce je, jak jsem výše popsal, očekávání nelogické. Naprostá většina lidí si toto šampaňské kupuje kvůli obsahu láhve, nikoliv kvůli krabičce. A, jak jsem již také napsal výše, ti, kdo chtějí toto šampaňské jako dárek, si ho objednají v dárkové krabičce (mj. u této láhve v opravdu krásném balení). Na stránkách to máme zcela transparentně uvedeno, možnost nákupu obou variant přijde logická nejen nám, ale i výrobci, který obě varianty nabízí. Mrzí mě, že jste nebyla s nákupem spokojena, ale bohužel není jiné řešení, než si příště objednat dražší variantu...

Telefonni cislo se hlasi jako nedostupne, od 6.12.18 bez reakce