• rychlé vyřízení objednávky, komunikace se zák.

zátím všechny nákupy proběhly vpořádku
    obchod doporučuji

• Otresna komunikace
    • Lhaní o terminu dodani
    • Nedostupnost zbozi
    • Zadrzovani zalohy

Pul roku slibovali dodat sedacku. Neustale sliby typu: uz je na ceste, do 10 ti dnu, pristi mesic, do vanoc.... Atd. Nakonec jsem rad, ze mam alespon zpet svou zalohu, kterou mi vratili po nekolika urgencich a pod pohruzkou zaloby. Nejhorsi zkusenost s eshopem!!!!

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Zboží po dodání bylo rozbité. Slíbeno vrácení peněz a po měsíci peníze nikdy.
    • Dodání cca 10 dní.

Bez zboží a bez peněz. NEDOPORUČUJI

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Odpověď na můj dotaz ohledně stavu objednávky do pár hodin
    • Na e-shopu uvedeny klamavé informace, namísto vlastní iniciativy řešit nedostupné zboží s klientem, který se jej objednal (přičemž bylo jasně uvedeno na e-shopu, že je dostupné a připravené ihned k odeslání), obchod žádnou iniciativu nevyvinul, čekal až na zpětný dotaz ohledně stavu objednávky. Jednoznačné pochybení na straně prodejce bez jakékoliv nabídky kompenzace za neuskutečněný obchod.

Osobně i dle recenzí hodnotím tento obchod respektive jeho vedení negativně a rozhodně jej nemohu doporučit ostatním uživatelům. Důvod: zboží objednáno z e-shopu, kdy bylo uvedeno skladem ihned k odeslání, nákup okamžitě zaplacen. Týden neproběhla žádná komunikace, až na můj e-mail ohledně zjištění stavu objednávky. Bylo mi oznámeno, že zakoupené zboží není skladem a již je vyřazeno z prodeje. Následně přišel e-mail s potvrzením storno objednávky na mou žádost, což jsem nikdy neučinil! Pokud by si člověk pomyslel, že obchod za své pochybení přijme odpovědnost, k věci se postaví čelem, komunikuje jako první o jeho pochybení či jako omluvu nabídne kompenzaci zákazníkovy v podobě slevy, byl by na omylu. NA ZÁKLADĚ VÝŠE UVEDENÉHO MI NEZBÝVÁ NIC JINÉHO NEŽ VEŘEJNĚ SDÍLET MOU NEGATIVNÍ REZENCI NA TOHOTO PRODEJCE.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Bohužel nemohu napsat pozitivní hodnocení
    • Velmi špatná komunikace s obchodem, problém s dodáním zboží, problém s reklamací a nedodržení její lhůty.Uběhlo 42 dní od vrácení zboží a stále nemám peníze nazpět. Prodejce pouze stále slibuje a sděluje mi nepravdivé informace.

Tento obchod nedoporučuji z důvodů výše uvedených. Zatím má nejhorší zkušenost s internetovým obchodem.