• Zboží došlo včas a v pořádku .

• Povrchová úprava dřevěné kostry je velmi nekvalitní ve spojích. Barva se odĺepuje a opadává. Za tu cenu jsem čekal kvalitní zboží. Je to ostuda a špatná reklama pro výrobce.

Nekvalitní zboží je to výsměch poctivému řemeslu.

• zajímavý individuální sortiment
    • méně komunikace ohledně potvrzení odeslání zakázky

• Vše v pořádku

• vše bylo v pořádku, doporučuji

Velice příjemný majitel, ochotný,vše vysvětlí nemám co vytknout prostě pohoda

Serioznost obchodníka se pozná zejména v případě vzniku problému a komplikací. V mém případě, aniž by Cessari problém zavinili (způsobeno dopravcem), reagovali okamžitě, vstřícně a k mé velké spokojenosti. Tento e-shop doporučuji.

• Vše proběhlo hladce, zboží v pořádku. Doporučuji

• Sice zboží došlo poškozené,ale ne vinnou obchodu,reklamace bez potíží......vše ok.

• Vyřízení reklamace k naší naprosté spokojenosti.
    • Vstřícnost nového provozovatele.

Objednali jsme si psací stůl. Zboží dorazilo ve slíbeném termínu, ale se známkámi předchozího sestavení (patně nám zaslali předváděcí kus). Po přečtení starších recenzí jsme moc rádi, že jsme se "trefili" do období, kdy přebíral firmu nový majitel. Po tel. domluvě jsme zaslali fotografie-reklamace bez problémů přijata. Následná komunikace a řešení výměny naprosto úžasné! Poškozený stůl jsme ani nemuseli posílat zpět. Na webu nakupujeme často, ale s tak vstřícným jednáním jsme se ještě nesetkali.

• Originálnost zboží
    • Kvalita
    • Doba dodání byla trochu delší

Trochu delší doba dodání, nicméně se to vyplatilo :)

• - koupila jsem si v tomto eshopu dřevěnou mísu
    • místo mísy, kterou jsem si objednala, doručili uplně jiné zboží. Chtěla jsem zboží jen vyměnit, ale pro ně to byl strašný problém. Po týdnu jsem se rozhodla odstoupit od kupní smlouvy, s tím že jsem požadovala peníze za zboží zpět + náklady na přepravu.
    • Od té doby se mnou nekomunikují a peníze zpět taky nemám.

Celou tu dobu jen lhali a vymýšleli si různé scénáře. Teď pro změnu nekomunikují.
    Ale já to tak nenechám, to ať si nemyslí.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.