• pomalá komunikace se zákazníkem

potřebujeme ten díl,zkušenost první,a doporučit to nevím

• Po úhradě servisního poplatku a následném oznámení o aktivaci karty byla skutečně aktívní teprve po 6-ti dnech. Proč byla nutná taková prodleva ??

Ne zcela splní co slibuje.

Nakoupil sem pro nevyhnutelnost
    Je to okrádání zákazníkú vymyšleným servisním poplatkem kterým se společnost skylink obohacuje na úkor zákazníků,kteří si služby jednorázově zaplatili a ve smlouvě žádný dodatek o nějakém serv.poplatku nebyl a proto nedoporučuji platit tento poplatek pokud to není nezbytně nutné.Kdyby většina nezaplatila,tak by velmi rychle tento poplatek zrušili.Za další mám od skýlinku koupenou zároveň s kartou i čtečku do přijímače a neustále se jen naše programy sekají a kostičkují,čili pro mě vyhozené peníze.

Reakce obchodu Český satelit

Děkujeme za vaše hodnocení. Bohužel servisní poplatek jsme nezavedli mi ale firma Skylink. Co se týká "sekání a kostičkování" satelitních programů tak problém bude ve špatně nastavené parabole. Doporučuji kontaktovat vašeho montážníka.

• Je spolehlivý
    • Nelze zaregistrovat novou kartu skylink

Obchod funguje dobře, ale další problém je, komunikace s firmou Skylink

• 17.9.2013 jsem dostal potvrzení mailem aktivace. Dnes je 25. a satelitní vysílání nejde.

Reakce obchodu Český satelit

Vše bylo vyřešeno jedním telefonátem. Chyba byla u zákazníka ve špatně zasunutém CA modulu.