• Zboží odeslali teprve po urgenci, týden od objednání
    • Tvrdili, že je balík už na cestě a po té již na maily nereagovali

Vážená Sibylo Střelecká,
    víte co se stane s odeslaným balíkem když se "někde" po cestě odlepí adresní štítek? Nevíte, ale popsala jste to skvěle. Co se tedy stalo? Napsala jste, že nemáte balíček. My jsme vše obratem vyřešili aniž bychom čekali na dořešení reklamace která mimochodem stále běží, jelikož balíček není. Poslala jste nám urážlivé emaily, na které snad ani nemůžete čekat odpověď. Každopádně si užijte krásný adventní čas v okruhu svých blízkých, snad nějaké máte.

Tým ceskyrajzdravi.cz.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží mi přišlo poškozené, jedna láhev sirupu byla celá upatlaná od jiného sirupu a klidně mi byla poslána v krabici, aniž by se někdo namáhal ji otřít a druhá láhev měla prasklé víčko. A navíc to má úplně jinou barvu než mi normálně chodí z jiných e-shopu..Musím zjistit u veterináře jestli to vůbec můžu naší 4nohe babičce dát..:(

Vážená Moniko,
    vyjadřovat se v recenzích takovým stylem je doopravdy hrdinství. Pokud Vám došlo zboží poškozené, neměla jste ho přebírat. A pokud ano, měla jste u nás žádat výměnu, reklamace vyřizujeme vždy výměnou zboží nebo vrácením částky v plné výši.

Za tým ceskyrajzdravi.cz Radek Petřík.

• Hodnocení bylo odstraněno – zákaznice hodnotí nákup v jiném eshopu.

Firmě jsem odeslala potvrzení o odeslání peněz přímo z banky, dosud se neozvali s informaci, jestli mi zboží pošlou nebo vrátí peníze. Samozřejmě preferuji zboží.

Vážená paní Karafiátová,
    Vaše platba nejde nikterak charakterizovat. Neposlala jste ji ani pod svým jménem a ani pod přiděleným variabilním symbolem. To na sebe můžeme hledět přes plot jak dlouho chceme.

S přáním pěkného dne Radek Petřík.

Je to rychlí a bez problemu

• nevyžádané maily otravující s hodnocením

Vážený pane Hříbale,
    my ale žádné emaily s prosbou o hodnocení neposíláme. To Vám, poslala Heureka.

Za tým ceskyrajzdravi Radek Petřík.

• Doufám že zaměstnanci a ne majitel pan Radek

Balíček měl ten den poslední den úloženky, psala sem prosbu na obchod + poštu zda můžu vyzvednout hned druhý den ráno zda balíček na poště bude, místo pomoci, odpověd : no to jste měla řešit dřív.
    Balíček sem vyzvedla i druhý den, ale takové jednání v dnešní době fakt ne

Vážená paní Hájková,
    již to tak bývá, že na 1000 spokojených je jeden slovní "kulturista" a ten se zde vždy vyřádí. Poslala jste nám žádost to je pravda, ale poslední den ve 20:03 večer :-) Pokud jste charakter, tak zde zkopírujte naši konverzaci, my na to nemáme čas. Pracujeme 20 hodin denně, aby naši zákazníci měli balíčky co nejdříve a ti, kteří pohrdají naší prací a za týden nejsou schopni si balíček převzít, ti nás doopravdy nezajímají. Mějte krásné svátky a rozjímejte!

Za tým ceskyrajzdravi Radek Petřík.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Obchod neodpovídá na emaily zákazníku. Po pěti emailech, až po týdnu odepsaly.

Prosím zveřejnit do recenze kopií odpověď reakce e-shopu Český Ráj Zdraví na váš dotazník.
    ceskyrajzdravi.cz [email protected]
    Komu:
    [email protected]
    Fwd: Nová recenze obchodu
    Hlavně že je Vám líp. Od tak špatného eshopu již neočekávejte žádnou
    zásilku.
    S přáním pěkného dne tým ceskyrajzdravi.cz Radek Petřík.
    -------- Původní zpráva --------
    Předmět: Nová recenze obchodu
    Datum: 07.10.2022 10:56
    Odesílatel: [email protected]
    Adresát: [email protected]
    Nová recenze obchodu
    [1]
    Obchod Český ráj zdraví obdržel novou recenzi od uživatele
    Ověřený zákazník
    Ověřený zákazník
    Hodnocení: 20 %
    Pro:
    Proti:
    * Obchod neodpovídá na emaily zákazníku. Po pěti emailech, až po
    týdnu odepsaly.
    Zobrazit další recenze → [2]
    Na tento email neodpovídejte, byl vygenerován automaticky.
    Pro zrušení nebo změnu nastavení newsletteru prosím použijte odkaz
    na odhlášení [3].
    Odesílá Heureka Group a.s.
    Links:
    ------
    [1] https://www.heureka.cz/
    [2] https://obchody.heureka.cz/…ze/
    [3] https://ucet.heureka.cz/…eni
    Má odpověď na výhružnou reakce obchodu.
    Dobrý den. No ale jak to teď rychle odpovídáte na špatné hodnocení pro komunikace se zákazníky a ještě se nebojíte vyhrožovat a píšete že : ,,Od tak špatného eshopu již neočekávejte žádnou zásilku.' To je dobrý zdokumentovaný případ pro Českou obchodní inspekcí. Co jste čekaly, že vás zákazníci pochválí že musí čekat na odpověď, napsat až pět emailu a po pěti dnech se dočkat odpovědí ? Probuďte nebo vyměňte své operátory pro komunikace aby zákazníky nečekaly pět dní na odpověď . S pozdravem Michal.

Vážený pane Stolyare,
    psal jste jako robot, 10 stejných emailů za sebou????? Hlavně že Vám objednávka došla obratem viďte.
    Mějte krásný den, s pozdravem Radek Petřík.

• Bylo zasláno zboží s končící dobou expirace.

Zboží bylo zasláno brzy, bohužel mne velice zklamalo, že objednanému zboží tianDe Kosmetický fytopatch na tělo Jian Kang 5 ks končí datum expirace za 1 měsíc. Zboží doručeno 23.9.2022, expirace končí 9.11.2022. Datum výroby 10.11.2020. U jiného dodavatele je zákazník upozorněn na končící expiraci a výrobek je nabízen za poloviční cenu. Kdybych to tušila objednala jsem jinde. Ostatnímu zboží končí expirace v roce 2024.

Vážená paní Voleníková,
    lepší expirace není v celé ČR, zboží můžete bezplatně vrátit. Reakce je docela přísná.
    Za tým ceskyrajzdravi.cz Radek Petřík.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Nalákala mě nízká cena jednoho z produktů.
    • Jeden z produktů měl zlomený bezpečnostní uzávěr a obsah se vylil do ostatních produktů, a to ačkoli každý byl omotaný kilometry plastů.

Nic moc, některé zboží o pár desetníků levnější, ale celkově budu příště radši nakupovat jinde. Mohu se jen domýšlet, proč byl uzávěr porušen.

Vážená Lenko,
    uzávěr se mohl porušit nešetrnou přepravou, kterou e-shop neovlivní. Podezření, že jsme snad již poškozené zboží zabalili, je doopravdy mimo realitu. Příště uděláte lépe, když místo obviňování vyzkoušíte něco, čemu se říká reklamace.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Nehodlám utrácet svůj čas zkoumáním zda je chyba v obchodě či poště. Zboží zatím prostě nemám. Ale zaplaceno ano:-(

Vážená paní Malinová,
    objednala jste před třemi dny, platba dorazila druhý den a balík máte na vyzvednutí v balíkovně. Kde je ten problém?

Tým ceskyrajzdravi.cz.

Ani na podruhé nebyla zásilka přes Balíkovnu doručena. Nevím, zda je chyba v eshopu nebo České poště, každopádně zde již nebudu nikdy nakupovat.

Vážený pane Humhale,
    celou situaci snad znáte. Že byla na Vaši zásilku podána reklamace u dopravce a že před jejím skončením jsme Vám zaslali objednávku znovu. Byla to služba od nás navíc, ovšem jak vidíme nedoceněná. Druhý balík Vám leží v balíkovně!

Tým ceskyrajzdravi.cz.

Zboží bylo zasláno na jinou poštu-balíkovnu. Pokusila jsem se s poštou dohodnout o přeposlání. Zatím zboží nedorazilo.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Zboží nepřišlo, komunikace žádná, tak nevím, kdysi to fungovalo.

Nějaký problém.

Vážený pane Válku,
    na emaily @gmail.com chodí naše komunikace do spamu. Technicky to řešíme, ovšem než jsme na problém narazili, vysloužili jsme si tyto negativní recenze :-( Telefonicky jsme si to objasnili a objednávku dnes expedujeme. Jelikož jste náš stálý zákazník, doufáme že na nás nezanevřete. Mějte pěkný den!
    Za tým ceskyrajzdravi.cz Radek Petřík - jednatel.