Mám asi jen jedinou výhradu, jejíž příčina je pravděpodobně daná mou nepozorností :-) Z firmy Ceskezebriky přišel žebřík v krabici s nápisy výhradně v polštině a uvnitř to nebylo o moc lepší :-) Malinko zklamání, ani ne proto, že bych polským žebříkům věřil míň, ale chtěl jsem podpořit zdejšího výrobce :-) Jinak všechno Ok :-)

Rychlé vyřízení objednávky.

Vse ok

• rychlost, dobrá komunikace

Tým Ceskezebriky.cz

• Nevyhovoval mi způsob platby.Vyřešeno během hodiny.Super

Jsem na 100% spokojen.

Tým Ceskezebriky.cz

• Rychlá doprava. Zboží v pořádku dorazilo.

Skvělá spolupráce, rychlé jednání

vše v pořádku

Tým Ceskezebriky.cz

Na zakoupené zboží (vozík) nemají náhradní díly. Takže po záruční době máte smůlu a musíte se starat.

Reakce obchodu České Žebříky

děkujeme za zpětnou vazbu. Pokud je zboží reklamováno v záruční době, tak samozřejmě náhradní díly poskytneme, nebo se zboží vymění za nové. Bohužel náhradní díly nám výrobce neposkytuje.

Alena, ČeskéŽebříky.cz