• Při snaze zboží v zákonné lhůtě vrátit obchod přestal komunikovat.
    • Z obavy o vrácení peněz nakonec od odeslání respirátorů zpět raději ustupuji.
    • Nedoporučuji.

Reakce obchodu České respirátory

mrzí nás, pokud někam zapadla jakákoli komunikace s Vámi, nicméne v našem mailu pod čísem Vaší objednávky žádnou žádost o vrácení zboží nenalézáme. Každopádně samozřejmě máte na vrácení peněz za zboží, které chcete vrátit, plný nárok a stačí nám jej zaslat zpět spolu s vyplněným formulářem, který naleznete v obchodních podmínkách na našem webu. Peníze Vám odešleme zpět obratem, jakmile nám dorazí v pořádku zboží.
    Pěkný den
    České respirátory

• Docela rychle doručeno
    • Respirátory jsou strašně malé a z měkkého materiálu, který se u nosu pořád sesouvá a krabatí. Je to spíše pro děti nebo Činani. A ještě k tomu tam není uvedena certifikace, takže když mě někdo chytí na ulici nebo v obchodě a podívají se zblízka na ten respirátor, tak mám průšvih. Nakoupím příště jinde a bezstarostí.

Nedoporučuji respiratory Good Mask, protože není uvedena certifikace a to by mohl být problém při kontrole v obchodě nebo policií.
    Jsou mrňavý a nepohodlný.

Děkujeme za reakci.
    Na námi prodávaných bílých respirátorech, které jste si koupil, je razítko se všemi důležitými a povinnými údaji dle evropské legislativy. Znak certifikace CE0161 je na každém respirátoru. Pokud se Vám nějakým nedopatřením dostal do ruky kus bez razítka (ačkoli jsou všechny respirátory kontrolovány), neváhejte nám jej poslat zpět a my je odešleme zpět do továrny k reklamaci (a obratem Vám pošleme nové z našeho skladu). Na našem webu je ve fotografiích produktu zobrazeno, jaké razítko na produktech najdete.
    Co se týče velikosti, tak zbruba do týdne budou v prodeji respirátory o něco větší, v novém designu.

Děkujeme za zpětnou vazbu,
    jednatel

Zboží jsem si objednala ,když bylo údajně skladem.Do dneška ho nemám.

Reakce obchodu České respirátory

mrzí nás doba prodlení, bohužel díky enormnímu zájmu o respirátory prostě výrobce nestíhal, ale již je vše vyřešeno a Vaše objednávka bude zítra dopoledne odeslána i s omluvou ve formě slevového kuponu na příští nákup, na který už takto dlouho čekat rozhodně nebudete.
    Přejeme krásný den,
    jednatel

Zásilka došla včas me zklamání bylo , když jsem respirátor otevřela bylo jich jen devět kusu a ne deset .To me vážně zklamalo! Bartonova

• česká výroba

Respirátorů jsou plné obchody a mně stále nedorazila objednávka, ačkoli jsem jim psala e-mail, že mi stačí bílé, když se jiné teď nevyrábí. Je to více než týden a navíc to mám zaplacené.

DOPOSUD NEVYŘÍZENA

Hned po použití se roztrhávají ze spodní části - nemyslím tím gumičky, ale samotnou roušku. Během chvilky je rouška téměř na dvě části.

Reakce obchodu České respirátory

velice nás mrzí, pokud se k vám dostal nějaký vadný kus. Určitě se nám ozvěte a zajistíme, abyste nám je na naše náklady mohli zaslat zpět v rámci reklamace. Odešleme je zpět výrobci a Vám zdarma obratem zašleme nové balení, které již jistě tímto problémem trpět nebude.
    S úctou za tým České respirátory
    jednatel

Respirátor je lehký a drátek u nosu , po úpravě drží a určitě i respirátor funguje jak má, ale musíte v něm dýchat v absolutním klidu, takže asi jen v sedě. Když jsem v něm šel na nákup, tak jsem se málem v krámě udusil. Respirátor se při nádechu zbortí a skoro se přilepí na ústa a tím se nedá dýchat. Co se týká roušek tak jsou rozděleny na klučičí a holčičí a tak jsem myslel, že také budou podle barvy, ale bohužel. Jsou jen bílé a tak nevím proč jsou děleny na kluky a holky.

Reakce obchodu České respirátory

mrzí nás, že nejste spokojen s kvalitou respirátoru. Ačkoli je tento názor ojedinělý, předáme zpětnou vazbu výrobci. Co se týče roušek pro kluky a holky, v popisu produktů jsou veškeré informace o barevnostech uvedeny.
    Děkujeme za nákup.

• měli momentálně nedostatkové zboží

Jde o klamavou nabídku je uváděno 10 ks mix barev, 10 barev je vyobrazeno. V dodávce byla dvě balení 5 barev po dvou kusech, ze strany obchodu nebylo žádné upozornění na tuto situaci.

Reakce obchodu České respirátory

Dobrý den, je nám líto, že nejste spokojena. U zboží je v popisu 2x červeně přesně uvedeno, že se jedná o mix složený z 5 barev náhodného výběru a že fotografie je ilustrační. Nikdy bychom nemohli mít přesnou fotografii, jelikož obsah mixů se mění kus od kusu. Mrzí nás to, nicméně nevíme, jak více bychom na toto měli upozornit.

V nabídce zboží,je doručíme do 2 dnů.Cekam už 14dni a je to v nedohlednu

Reakce obchodu České respirátory

Velice se omlouváme za komplikace, které vznikly enormním nárůstem zájmu o respirátory a nedostatečnou kapacitou výroby. Čekáme na dodání zboží výrobcem, který také dělá co je v jeho silách, aby situaci stabilizoval. Samozřejmě máte plné právo objednávku zrušit a své peníze dostanete obratem zpět.

Objednala jsem bílé resp.doručili jste mi oranžové

Reakce obchodu České respirátory

Velmi nás mrzí toto nedorozumění. Rádi sjednáme nápavu.
    Zřejmě jste si bohužel nevšimla, že v době kdy bílé respirátory měly týdenní výpadek, nahradili jsme je v rámci extrémně vysoké poptávky po "levných" respirátorech těmi barevnými, které jsme prodávali za cenu bílých (tzn. o 10 kč levněji).
    Takto vypadal náš nákupní košík a stejně tak jsme to psali i v pokladně.
    Je nám líto, máte samozřejmě plné právo na odstoupení od smlouvy, stačí nám poslat respirátory zpět s vyplněným formulářem, který naleznete v obchodních podmínkách a my vám je můžeme vyměnit za bílé, které jsou již skladem, nebo vám vrátíme peníze.
    S přátelským pozdravem Filip Matušinský, jednatel.

• drahé a dlouhá dodací lhůta.

Reakce obchodu České respirátory

Děkujeme za referenci. Vaše objednávka nám přišla 25. 1. 2021 ve 12:51 hod. a přebírala jste si ji 27. 01. 2021 10:43 hod. v Kostici. Necháme na posouzení ostatním kupujícím, zda jsou necelé dva dny dlouhá doba. Ceny držíme takové, jaké doporučuje výrobce a pokud vám přišly vysoké, nechápeme, proč jste si naše respirátory objednávala. Moc nás mrzí, že nejste spokojena, ale prosíme alespoň příště o objektivitu :-) Děkujeme a přejeme pevné zdraví. Filip Matušinský, jednatel.