• Obchod měl zboží které jsem jinde nenašel.

Bohužel, přestože jsem si objednal dopravu Českou poštou tak mi byl poslán balík před DPD.

nedoručuju tovar do zahraničia

• dodací lhůtu deklarovanou u nabízeného zboží nejsou schopni dodržet

• péče o zákazníka v reklamačním řízení - zboží dorazilo zčásti poškozené a obchodník se zpočátku zdráhal vyřizovat reklamaci za obchod a alibisticky odkazoval na uplatnění reklamace u dopravce

• uvádí nepravdivé informace

nelze se spolehnout ani na potvrzené dodací lhůty.

Nemají aktualizovanou nabídku na stránkách a neobtěžují se odpovídat na maily.

• Jsou ochotní, dobře komunikují a dokonce na přání pozdrželi odeslání objednávky, aby přišla v den, kdy jsem byla doma.
    • Bohužel, žárovky, které jsme si u nich objednaly nebyly v pořádku. Z pěti jedna přestala první den svítit, další dvě svítí málo a dobře fungují jenom dvě. Ale reklamovat tři žárovky se nám asi nevyplatí :(

Co se týče komunikace přehlednosti obchodu, nabízeného zboží a cen, nemám co vytknout. Objednaný lustr dorazil v pořádku a jsem s ním moc spokojená. Ale zaslané žárovky nebyly v pořádku, proto obchod nemůžu doporučit.

Zboží bylo bohužel rozbité, jednalo se o skleněnné stínidlo, prostě někdo se zbožím dostatečně hodil, i přestože byl a zásilka označená, pozor sklo!

• dlouha cekaci doba

asi nakupovat jinde

Reakce obchodu české elektro

Vážená p.Nováková, 4svítidla Massive jste objednala 29.10., telefonicky Vám bylo sděleno že bohužel nejsou skladem ani na centrálním skladě pro Čr a bude delší dodací lhůta cca 14dní. S touto skutečností jste byla seznámena a sama souhlasila. Každopádně Vám děkuji za Vaši recenzi a bude jistě přínosem pro ostatní případné zákazníky případně i dodavatele.

• široký sortiment a slušné ceny
    • Nabízené zboží není vždy dostupné a dodací lhůty až 6 týdnů mi připadají přehnané.

obchod doporučit nemohu, protože dodací lhůty jsou opravdu dlouhé a některé z nabízeného zboží není k dispozic vůbec.

Nedoporučuji tento obchod. Zboží bylo již použité a neůplné. Jak muže obchod poslat stare zboží a vydávat ho za nové?

Reakce obchodu české elektro

Vážený pane Kučera, Vaše objednávka svítidla Massive 33520/48/10 byla stornována z důvodu již nedostupnosti tohoto svítidla. Žádné zboží Vám tedy nebylo odesláno a e-mailem jsem Vám odeslal odkazy, kde by toto svítidlo ještě nechalo zakoupit a nechápu tedy Vaše hodnocení a tvrzení že Vám bylo odesláno použité poškozené zboží.
    Je zřejmé že jste potom svítidlo zakoupil v jiném obchodě.