• Otravujete s recenzemi

Zboží jsem objednala před deseti dny na pražskou adresu. Po pěti dnech mi přišlo oznámení, že zboží bude ten den doručeno Českou poštou, s číslem na řidiče. Po kontaktování řidiče se ukázalo, že zboží se nachází na jižní Moravě, stejně jako adresa, na kterou se ho řidič chystá doručit (kupodivu na mé jméno). Udala jsem řidiči správnou adresu (v Praze) a podle jeho pokynů jsem mu následně ještě napsala zprávu s mou skutečnou adresou. Po dalších pěti dnech nemám žádné zprávy. Zboží je samozřejmě zaplacené.
    Moje stížnost se nejspíš týká dopravce, nikoli obchodu. Nicméně moje zkušenost s nákupem v tomto obchodu je prostě momentálně tato.

• Zásilka byla nedostatečně zabalena a jeden díl byl poškozen (uražený roh plastové stěny odlitku).

Zásilka byla nedostatečně zabalena a jeden díl byl poškozen (uražený roh plastové stěny odlitku). VRACET TO NEBUDU - ŠÍLENÁ ANABAZE.
    Na funkci kompostéru to nemá vliv.

Bohužel, žlutá popelnice byla uvnitř celá špinavá od hlíny, jako kdyby už byla používána.

ZBOŽÍ PŘIŠLO ,POŠKOZENÉ,OTÁZKA CHYBA DOPRAVCE NEBO NĚKOHO JINÉHO.

Reakce obchodu cenypřizemi

velmi se omlouváme za tyto komplikace. Mrzí nás to a budeme apelovat na přepravce, aby se toto již neopakovalo.

Pochopitelně Vám vrátíme peníze a pošleme zboží znovu.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Využívají Českou poštu, nenabízí jiného dopravce

Reakce obchodu cenypřizemi

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že zboží dorazilo včas a v pořádku, přestože se nejednalo o Vašeho preferovaného přepravce.

Již jsme se pokoušeli zařadit do nabídky i další přepravce, ale bohužel vzhledem k velikosti prodávaného sortimentu, jsme nebyli úspěšní.

• Ceska posta

Opravdu nevim, proc si nevyberou jineho dopravce. 2x nedoruceno kvuli prekazkam na ceske poste...stale cekam uz tyden...

Reakce obchodu cenypřizemi

moc nás mrzí Vaše zkušenost s Českou poštou. Vaši zkušenost přetlumočíme odpovědnému pracovníkovi, se kterým z České pošty dlouhodobě komunikujeme, abychom podobným problémům v budoucnosti předešli.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace,

Tým Cenyprizemi.cz

Nedoporucuji.jelikož jsem zboží za 10 dni ještě neobdržel.dosud mi nikdo nedal vědět kde zboží je.

Dobrý den Jane,

velmi se omlouváme za zpoždění. Měli jsme na pár dní paralizovaný tým ze zdravotních důvodů a expedice části objednávek se zpozdila.

Již jsme začali pracovat na nápravě, aby k této situaci v budoucnu již nedošlo.

Mějte se hezky,

Tým Cenyprizemi.cz

zaplatil jsem dopředu fa s tím že sjem myslel že se věci urychlí. 20.3 objednávka a úhrada. Dnes je 30.3 a stále nic. Když jsem urgoval nezvedli tel, pak mi volali po 48hodinách, prý nestíhají.

Dobrý den pane Sýkoro,

velmi se omlouváme za vzniklé komlikace a zpoždění. Měli jsme část týmu v karanténě a expedice části objednávek se zpozdila.

Již jsme začali pracovat na nápravě, aby k této situaci v budoucnu již nedošlo.

Celá situace je nám velmi líto a věříme, že i tak na nás v budoucnu nezanevřete.

Zdraví,

Tým Cenyprizemi.cz

• Nabízejí dopravu Dhl, ale zboží přišlo poštou. Což je problém. Pokud nejste doma , tak si jděte vyzvednout 550l sud na poštu. Super.

Reakce obchodu cenypřizemi

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velmi si jí vážíme.

Nastálá situace nás mrzí a omlouváme se za ni. Rozumíme, že vyzvednutí 550 l sudu na poště a následná doprava na místo určení může být komplikovaná.

Dlouhodobě zasíláme naprostou většinu zboží přes Českou poštu, která prakticky jako jediná akceptuje atypický rozměr zboží. Nejsme si jisti, kde nastala chyba, protože se společností DHL vůbec nespolupracujeme. Nicméně i tak situaci prověříme a ujistíme se, že se případně nebude opakovat.

Dle systému jste nakonec od kupní smlouvy odstoupil a byly Vám vráceny veškeré prostředky, včetně ceny dopravy.

Ještě jednou se omlouváme a věříme, že na nás v budoucnosti nezanevřete.

Tým eshopu Cenyprizemi.cz

měli neměli,neměli měli alespoň se ozvali

Reakce obchodu cenypřizemi

celá situace nás mrzí. Je pravdou, že u určitého sortimentu se z důvodu nouzového stavu našemu dodavateli natolik neočekávaně zvýšily objednávky, že nám nebyl schopen dodat odpovídající a přesné termíny dodání zboží. To zapříčinilo Vámi uvedenou situaci, za kterou se omlouváme. Provedli jsme opatření, která tomuto do budoucna zamezí.

Hezký den,

Tým e-shopu cenyprizemi.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

A webu vše skladem, opak je pravdou. Mylné info.

Reakce obchodu cenypřizemi

velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost. Je pravdou, že u jednoho konkrétního výrobku se nám najednou sešlo nečekaně velké množství objednávek, které převýšilo naši skladovou zásobu. Skladová dostupnost byla ihned opravena a zákazníky, jichž se problém týkal, jsme telefonicky kontaktovali s nabídkou slevy za prodloužení termínu dodání. Chápeme, že ne pro všechny bylo toto akceptovatelné a doufáme, že Vás tato zkušenost neodradí od budoucí spolupráce.

S přáním hezkého dne,

Tým e-shopu cenyprizemi.cz

• Popelnici odeslali hned, druhy pracovní den dorucovala pošta.
    • Popelnice nebyla téměř zabalena. Pouze par obtoček fólií kolem víka s panty. Po odbaleni jsem zjistila zásadní vadu, totiž že jeden pant je ulomený. Zásilku jsem proto od pošťáka nepřevzala. Těžko dohledat viníka. Ledabyle zabaleno, obal kryl právě tu vadu, bůhví, jak s tím pošta nakladala.

Dobré odpoledne, Lenko,

velmi nás mrzí, že vám popelnice dorazila se zmiňovanou vadou. Snažíme se popelnici zabalit vždy tak, aby rizika poškození při přepravě byla co nejmenší. Bohužel to vzhledem k atypickému tvaru není jednoduché a sporadicky k takovéto situaci dojde. Jakmile zásilka opustí náš sklad, již nad ní nemáme kontrolu a nevíme, kdo jak s ní zachází.

Věříme, že vás tato zkušenost neodradí od dalšího nákupu u nás.

Hezký den,
    Jakub

Špatná komunikace obchodu na kontaktním telefonu pouze záznamník. U zboží je uvedeno že je skladem a nakonec se dozvíte, že je vlastně neměli! Neodpovídal ani den odeslání který slíbili e-mailem.

• Popelnice je zdeformovaná.

Jak je možné, že někdo odešle evidentně nekvalitní výrobek?

Reakce obchodu cenypřizemi

celá situace nás velmi mrzí a za chybu se omlouváme.

Poslat nekvalitní výrobek pro nás není přípustné a proto jsme podnikli takové kroky, aby se tato situace již neopakovala. Jako omluvu bychom Vám rádi nabídli slevu na Váš další nákup ve výši 50 %.

Tým eshopu cenyprizemi.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Vlastně s OBCHODEM jsem - co se týče ceny a odeslání zboží spokojena, ale v JAKÉM STAVU JE ZBOŽÍ nevím. Stále totiž "visí" v ČESKÉ POŠTĚ, která v den, kdy sms oznámila, že doručí zboží na mou (venkovskou, v kopci) adresu nedorazila, nenechala ani lístek ve schránce a až druhý(!) den, po mé urgenci, mi došla vemlouvavá sms, že přes usilovnou snahu nebylo možno popelnici doručit. Moc jsem se těšila, že mě tentokrát ČPOŠTA mile překvapí...
    Tož jsem si inet. obchodem v tomto směru nepomohla a budu popelnici stejně vláčet z pošty v nejbl. městě...

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• vše klapalo výborně do té doby než jsem převzala zboží-bylo poškrábané(ikdyž je to popelnice ,myslím že zboží by mělo být naprosto v pořádku)!!!zboží bylo od hlíny a prachu a to v dost silné vrstvě-byla jsem zklamaná...Zboží už jsem si nechala ale už nic nekoupím přes tuto stránku.Bylo milé že na dně popelnice byl malý dárek a velice vtipný doprovodný dopis-škoda že si nehlídáte zboží před posláním vše by bylo jinak parádní.....