Nemoc většiny tuzemských e-shopů. Nabízené zboží nedrží skladem a ruší objednávku-půl hvězdičky dávám jen proto, že alespoň dali vědět brzy.

• Požadované zboží nebylo na skladě.

Obchod,dodávka zboží,to vše bylo super.Jsem jen smutný z kvality výrobku.Už nebudu zákazníkem.Za více než 2000Kč jsem mohl mít krásný svetr a ne šunt z číny.

Reakce obchodu Centrum-aktivit.cz

Dobrý den, pane Tomáši,
    velice nás mrzí, že nejste se svetrem spokojen. Popravdě musíme říct, že jsme jich prodali opravdu desítky a desítky a vy jste první, kdo projevil nevoli.
    Nicméně - svetr je vyroben z pravé norské vlny, norskou technologií, na norských strojích a pod dohledem norských odborníků z noŕské firmy. Jediná věc, která ovšem dělá cenu svetru přijatelnou, je to, že se vyrábí v Číně, kde je levná pracovní síla a využívají toho mnohé, i renomované firmy, aby tak přiblížili možnost zakoupit kvalitní zboží za rozumnou cenu co nejvíce zákazníkům.
    Svetry vyráběné přímo v Norsku vyjdou řádově od 8 000,- nahoru.
    Navíc jste mohl využít možnosti a bez problémů nám svetr vrátit, kdy bychom vám uhradili i poštovné. Pokud se tak rozhodnete a svetr není ještě použit, dejte nám vědět a domluvíme se, prosím.
    Děkujeme

ing. Dalibor Pelikán
    jednatel

• dobrá cena
    • dosud nelze hodnotit

Předváděné zboží mě zaujalo ale po obdržení a jeho prohlédnutí jsem byla sklamaná. Cyklobunda byla z vnitřní strany nevypracovaná, látka pouze zastříhnutá, trčeli kdejaké nitě. Levnější produkty z Lidlu jsou mnohem kvalitnejší.Připadalo mi to jako výrobek z tržnice. Je to škoda, protože provedení bylo vcelku zajimavé.

Reakce obchodu Centrum-aktivit.cz

takovýto problém jsme řešili prozatím pouze jednou, tak přepodkládám že jsem se trefil. Šlo o cyklobundu Rogelli. Všeobecně jsou výrobky Rogelli řazené mezi ty kvalitnější. Tím pádem i dražší.

Musím vám ale dát za pravdu, že po detailní prohlídce této konkrétní bundy jsme ihned kontaktovali dovozce a celou situaci řešili. Vám jsme obratem peníze vrátili. Okamžitě jsme taky tuto bundu stáhli z naší nabídky, neboť opravdu nechceme nabízet takto nepovedené produkty.

Je mi líto a ještě jednou se jménem nás i výrobce Rogelli omlouvám.

R. Hojgr
    Majitel