• spolehlivost
    • nemá slabiny

mohu jen doporučit,spolehlivost,ochota,vstřícnost

Reakce obchodu Centrum-aktivit.cz

Děkujeme, jsme rádi, že jste spokojená. Příště se budeme snažit ještě více. :-)

• Spolehlivost a rychlost

Naprosto luxusní" spolupráce" v dnešní době.

Reakce obchodu Centrum-aktivit.cz

Velice děkujeme za vaše kladné hodnocení, moc nás těší.

Jana Pethsová
    Majitelka

Obchod,dodávka zboží,to vše bylo super.Jsem jen smutný z kvality výrobku.Už nebudu zákazníkem.Za více než 2000Kč jsem mohl mít krásný svetr a ne šunt z číny.

Dobrý den, pane Tomáši,
    velice nás mrzí, že nejste se svetrem spokojen. Popravdě musíme říct, že jsme jich prodali opravdu desítky a desítky a vy jste první, kdo projevil nevoli.
    Nicméně - svetr je vyroben z pravé norské vlny, norskou technologií, na norských strojích a pod dohledem norských odborníků z noŕské firmy. Jediná věc, která ovšem dělá cenu svetru přijatelnou, je to, že se vyrábí v Číně, kde je levná pracovní síla a využívají toho mnohé, i renomované firmy, aby tak přiblížili možnost zakoupit kvalitní zboží za rozumnou cenu co nejvíce zákazníkům.
    Svetry vyráběné přímo v Norsku vyjdou řádově od 8 000,- nahoru.
    Navíc jste mohl využít možnosti a bez problémů nám svetr vrátit, kdy bychom vám uhradili i poštovné. Pokud se tak rozhodnete a svetr není ještě použit, dejte nám vědět a domluvíme se, prosím.
    Děkujeme

jednatel

• Zboží, které jsem jinde neviděl.
    • Přijemné stránky www

Reakce obchodu Centrum-aktivit.cz

děkujeme za příznivé hodnocení.

Doba dopravy je, bohužel, v předvánočním období trochu delší a problematičtější, ale tohle skutečně neumíme a nemůžeme jakkoliv ovlivnit. Jsme zcela závislí na možnostech a schopnostech přepravních společností.

Děkujeme vám za pochopení.

jednatel

• zdá se mi příliš drahé poštovné, jinak vše v pořádku.

Reakce obchodu Centrum-aktivit.cz

Děkujeme za váš názor, těší nás, že jste spokojen.
    Co se týká dopravy - tam jsme limitováni cenami přepravních společností. Věříme ale, že v budoucnu bude možnost ceny upravit tak, aby byly příznivější pro zákazníka.

Jana Pethsová
    Majitelka

• nabídka a dobré ceny

Doporučuji, obchod nabízí dobré ceny , rychlé dodání a komunikace. Nalezla jsem tento eshop na heurece , náhodou , pročetla hodnocení ostatních a nakoupila. Děkuji a přeji mnoho úspěchů !

Reakce obchodu Centrum-aktivit.cz

Moc děkujeme za příznivé hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupem i komunikací s námi spokojena.
    Těšíme se na vaši další "návštěvu".

Jednatel

• Musím si samostatně dodatečně požádat o certifikáty

Bezkonfliktní. Vstřícný.

• Široký výběr
    • Trochu zmatky kolem dopravy - během nákupu v eshopu se na jednom místě píše, že se jedná o cenu bez dopravy a na druhém, že je v ní již doprava zahrnutá (samozřejmě a) je správně), cena dopravy byla vyšší než původně avizovaná, dopravci se mi poprvé ohlásili minutu před příjezdem (jediné časové určení dodání, které mi bylo předtím sděleno, bylo "dorazí vám to asi v pondělí"), kdybych neměl čistě náhodou dovolenou, tak nevím, jak by to probíhalo.
    • Taky by nebylo od věci moci si v eshopu zvolit barvu zboží, protože barevné provedení dodaného zboží (odlišné od obrázku v eshopu) mi přijde poněkud nevkusné.

Přes uvedené výtky mám z jednání s lidmi z eshopu dobrý pocit a věřím, že kdybych nebyl líný to řešit, tak by se i ta nevyhovující barva dala za rozumných podmínek napravit.

• nákup z domova

nikde jinde jsem zboží nesehnal

Pane Žemličko,
    děkujeme za váš názor. Ihned po uskutečnění vaší objednávky jsme vás kontaktovali s omluvou a sdělili, že vámi objednané zboží se vyrábí na zakázku a v tuto chvíli jsou dovolené, takže lhůta je 14 dní. Souhlasil jste.
    Proto nás malinko zarazilo, že nejste spokojen ani s úrovní komunikace s námi..

Děkujeme za pochopení.

• dosud nelze hodnotit

• přehlednost, jednoduchost
    • nic mě nenapadá :-)

pohodový nákup z obýváku

spolehlivý e-shop, všechno dobře funguje

Reakce obchodu Centrum-aktivit.cz

Děkujeme za vaše hodnocení. Těší nás, že jste spokojen.

• cena zboží, výběr
    • cena poštovného

Reakce obchodu Centrum-aktivit.cz

Děkujeme za vaše hodnocení. Těší nás zákazníkova spokojenost.

Ing. Dalibor Pelikán

v pohodě

S nákupom a doručením som bola maximálne spokojná.
    Komunikácia s obchodníkom na 100%

Reakce obchodu Centrum-aktivit.cz

Velice děkujeme za kladné hodnocení. Budeme se těšit na případné další "setkání". Mějte hezké a pohodové vánoce.

Ing. Radek Hojgr

• levný nákup
    • nemá

srovnatelný

• Dobré ceny
    • V mém případě vysoká cena dopravy

Výhrady mám pouze v nejasnostech kolem ceny dopravy, jelikož nikde na stránkách obchodu jsem ji nenašla jasně uvedenou a nakonec byla dost vysoká, což jsem zjistila až po objednání zboží. Takže pak člověk neví, s jakou výslednou cenou má vlastně počítat.
    Také jsem nedostala žádné upozornění o odeslání zboží, takže mi přišlo nečekaně, ale naštěstí jsem zrovna byla doma. :)
    Ovšem došlo v pořádku a dokonce dřív než jsem původně čekala. Takže tento obchod, i přes menší výhrady, doporučuji.

Reakce obchodu Centrum-aktivit.cz

Dobrý den, děkujeme za váš názor.
    Nicméně u vámi zvoleného zboží je nastavena možnost POUZE Přepravní firmou s textem: " Cenu dopravy Vám bohužel předem neřekneme. Závisí na množství, rozměrech a váze Vámi zakoupeného zboží. Sdělíme Vám ji ale obratem telefonicky po uskutečnění objednávky. Pokud se Vám nebude cena dopravy líbit, můžete objednávku bez dalších závazků zrušit."
    Je nám to líto, ale i při všech vymoženostech dnešní techniky neumíme u takto velkých kusů zvážit zboží on-line a automaticky nastavit cenu. Nicméně ihned po obdržení vaší objednávky jsme vás kontaktovali telefonicky a sdělili termín dodání a cenu vypočtenou dle vašich podkladů, se kterou jste souhlasila.
    Cenu dopravy skutečně neumíme ovlivnit, je dána přepravní společností.
    Děkujeme vám za pochopení.

Jednatel